Vladivostok State University of Economics and Service

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Miks VSUES?

Asukoht ja rajatised

VSUES, asutatud 1967, asub kesklinnas Vladivostok, linn ainulaadse mälestiste ning arhitektuuri, mis ühendab Venemaa ja Oriental stiilis traditsioone. VSUES on kõrgelt arenenud infrastruktuur ja koosneb 5 koolimajad, spordikeskus, 3 magamisruumid, kaubanduskeskuse "Golubinaya Pad '", ja auto-remont keskuses. See on väga mugav õpilastele, õpetajatele ja külalistele, et kõik kohvikud, kauplused, juuksurisalong, pank, ja kliinik on koondunud ühte kohta. VSUES campus on ümbritsetud väga erinevaid puid ja taimi moodustab ökoloogilise tee. See on vaid mõne minuti kaugusel linna peatänaval - Svetlanskaya. VSUES on väga mugav nihestus poolest linnatransporti ja infrastruktuuri.

Kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud õpetajad

Seal on rohkem kui 2 000 õpetajat ja töötajat VSUES, paljud neist on doktor kraadi, mõned neist on professorid. Vahemikus toetuste ja projektide VSUES õppejõud on võimalus õppida välismaal, kus nad saavad tulla haridusprogramme ja kaasaegse õpetamise tehnikat, samuti eelnevalt oma oskusi ja luua uusi partnerlussuhteid. VSUES õppejõud tihti osaleb erinevatel rahvusvahelistel konverentsidel ja seminaridel ning õpetajad on kutsutud loenguid välismaal.

Lai valik peamiste õpilastele ja tulevastele rahvusvaheliste suhete Tänapäeval VSUES sisaldab 6 instituudid, 3 kolledžid, Center of võõrkeeled jne VSUES pakub erinevaid haridusprogramme välisüliõpilastele. Vene keele kursused. See hõlmab laia valikut programmide Vene eri liiki õpilasi. VSUES koostööd üle 40 ülikoolid ja kõrgkoolid on USA, Hiina, Korea Vabariik, Jaapan, Itaalia, Hispaania ja Uus-Meremaa. Ülikoolil on vahetusprogramme ja ülikoolides Hiina, Korea Vabariik ja Jaapan.

Meie uhkus

VSUES võitis auhinna Vene Föderatsiooni valitsuse 2009.VSUES pälvis Crystal Palm La Sorbonne üks maailma parimaid ärikoolides 2008. VSUES võitis All-Venemaa konkurents hariduse kvaliteet ja sai üks võitjatest keskkooli juhtide koolitus rahvusvahelise programmi 2007.VSUES sai ka parima ülikooli osaleja Vladimir Potanin Heategevusfond stipendiumiprogramm Kaug-Ida föderaalringkond District.There on " Vseved "internetiportaal, pannes hinnangud Vene kõrgkoolides. Vastavalt "Vseved" portaali VSUES on parim ülikool Vladivostok alates 2005. Lisaks VSUES on ainuke ülikool mis sai nelja tärni hinnang, mis tegi temast ühe parima ülikoolide Venemaa.

Asukohad

Vladivostok

Address
Vladivostok State University Economics and Service
41 Gogolya str.

690014 Vladivostok, Primorsky krai, Venemaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega