Asian Institute of Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

AIT on asutatud 1959. aastal ja on Aasia juhtiv rahvusvaheline valitsustevaheline kõrgharidusinstituut. AIT töötab nii avalikus kui ka erasektoris kogu regioonis ja mõnedes maailma suurimates ülikoolides. Selle eesmärk on arendada kõrgelt kvalifitseeritud ja pühendunud spetsialiste, kes mängivad juhtivat rolli piirkonna tehnoloogilises innovatsioonis ja säästvas arengus. Rahvusvaheline koostöö, kvaliteet, innovatsioon ja asjakohasus on AITi põhiväärtused.

Auhinnad ja tunnustamine

1987 Ameerika Ühendriikide Rahvusvahelise Arengu Agentuuri ja riikliku uurimisnõukogu poolt AIT-ile esitatud teadus- ja tehnoloogiaarengu auhind tööstusliku tehnoloogia ja oskuste tõhusaks ülekandmiseks arengumaadele, koolitades teadlasi ja insenere Aasia riikidest. 1989 Ramon Magsaysay auhind AIP-le AIM-ile uue põlvkonna inseneride ja juhtide kujundamisel Aasias akadeemilise tipptaseme õhkkonnas. 1994 AITi poolt Aasia juhtimispreemiatele väljastatud arendusjuhtimise auhind, mille eesmärgiks on edendada haridust ja teadustööd inimressursside arendamise, tehnoloogiliste muutuste ja jätkusuutliku majanduskasvu tagamiseks piirkonnas. 1996 Daam International Viini auhinnad, mille esitas Danube Adria Association and Manufacturing (DAAM) International Vienna, Austria, et väljendada tunnustust AIT-ile ja kõrgtehnoloogiaekspertidele kõrgtehnoloogiaülikooli tööstusssteemide programmist, et nad annavad olulist panust DAAM raames toimunud tehnikateaduste valdkonna ja rahvusvahelise teaduskoostöö raames DAAMi 7. DAEMi rahvusvahelisel sümpoosionil, mis tähistab Austria 1000. aastapäeva. 2006. aasta AIT-ile anti sõpruseadlus rahvusvaheliste suhete valdkonnas, mis on aidanud kaasa Vietnami inimressursside koolitamisele ja sõbralike suhete arendamisele Vietnami ja teiste riikide vahel.

AIT VIETNAM: esimene rahvusvaheline õppeasutus Vietnamis

AIT Vietnam (AIT-VN) asutati 1993. aastal Vietnami valitsuse (MoET) ja AITi vahelise kokkuleppe alusel. AITVNil on uhke, et see on esimene rahvusvaheline õppeasutus Vietnamis ja AITi esimene keskus Tais peakontorist. Alates 1993. aastast on AIT lõpetanud enam kui 3000 magistri- ja doktorikraadi. omanikud ja Vietnami 20 000 spetsialisti, kellel on nüüd olulised ametikohad nii avalikus kui ka erasektoris. Vietnami AITil on kolm peamist kontorit: Hanoi, Ho Chi Minh ja Can Tho ning mitmed programmi kontorid (Dong Nai, Vung Tau, Tra Vinh ja Da Nang). Meie tegevus hõlmab kõiki 61 Vietnami linna ja provintsi. Meie koolituskursused on korraldatud erinevatesse riikidesse ja piirkondadesse kogu maailmas, sealhulgas Tai, Hiina, Singapur, Malaisia, Singapur, Lõuna-Korea, Filipiinid, Laos, Austraalias, Uus-Meremaal, Euroopas ja USA-s.

Meie missioon

AITVN missiooniks on koolitada tulevasi juhte, kasutades kvaliteetset haridust ja koolitust, teadustöö (haridus, inseneriteadus ja juhtimine) ning Vietnami ja piirkonna säästvat arengut.

Meie nägemus

Meie nägemus on saada prestiižne piirkondlik institutsioon, mis pakub piirkonna jätkusuutliku kasvu jaoks rahvusvahelisi kvaliteetseid, uuenduslikke ja tööga seotud kõrgemaid haridusvõimalusi.

Miks AIT-VN?

AIT Vietnamis on pühendunud rahvusvahelisele kõrgharidusele. See koos oma pika ajalooga Vietnamis ja sellega seotud põhjalik arusaamine juriidilisest, majanduslikust ja poliitilisest maastikust, sotsiaalsetest ja kultuurilistest suundumustest annab AIT-le suhtelisi eeliseid, mis ei ole kättesaadavad ühelegi teisele kõrgemale rahvusvahelisele kõrgkoolile Vietnamis. AIT-VN õppejõud ja koolitajad on väljakujunenud eksperdid oma vastavates valdkondades, kus on mitmekülgne õpetamise / õppimise kogemus rahvusvahelises keskkonnas. AIT-VN-il on lai partnerite võrgustik Vietnamis ja väljaspool seda, sealhulgas valitsusorganisatsioonid, valitsusvälised organisatsioonid, saatkonnad ja ettevõtted nii era- kui avalikus sektoris, et tagada kõigi oma programmide asjakohasus ja reageerimine. Need partnerid on ka väärtuslikud ressursid tööle asumiseks pärast seda, kui üliõpilased on AIT-programmide lõpetanud.

Asukohad

Hanoi

Address
Asian Institute of Technology in Vietnam
Address: Building B3 - University of Transport and Comunication, Lang Thuong

Hanoi, Hanoi, Vietnam