Loe ametlikku kirjeldust

Vietnami Riiklik Ülikool ( HCMUT - Bach Khoa ) asutati 1957. aastal Ho Chi Minh City University of Technology .

Ülikool on tunnistatud akadeemia juhtivaks keskuseks, teadusuuringuteks ja tehnoloogia üleandmiseks Vietnamis.

Aasta QS Rankingsi 400 Aasia ülikoolis on meie positsioon 142ndal positsioonil, mis on 5 korda kõrgem kui eelmisel aastal, mis tähendab HCMUT-i - Bach Khoa on Aasia Top 150 ülikoolis .

Ho Chi Minh City University of Technology on esimene ja ainus Vietnami ülikool, et saavutada HCERESi (Euroopa) akrediteerimine

Programmi akrediteerimiseks on HCMUT - Bach Khoa esimene Vietnami ülikool, et saavutada ABET (Ameerika Ühendriikide inseneriteaduste ja tehnoloogiaalase sertifitseerimise akrediteerimiskomisjon) kahes peamistes ettevõtetes: arvutiteadus ja arvutitehnoloogia . Samuti saavutasime 9 peamist äriühingut AUN-QA ( telekommunikatsiooni inseneri-, masinaehitus-, keemia-, tsiviilehituse, tootmistehnika, ärijuhtimise, tööstussüsteemi, automaatse juhtimise ja elektri- ja elektroonikaseadmete inseneride) alal.

HCMUTi kesklinna ülikooli nurgas - Bach Khoa

ÕPPRAAMATUTE VALDKONNAD

Ho Chi Minh City University of Technology (Bach Khoa) pakub bakalauruse tasemel doktoriõppeprogramme erinevates peamistes ettevõtetes: naftaväljade, keemiatehnoloogia, tööstusjuhtimise, infotehnoloogia, mehaanilise ja mehhatroonika inseneri, elektri- ja elektroonikaseadmete, tsiviilehituse, transpordi Inseneriteadus, keskkonnatehnoloogia ja juhtimine jne

Rahvusvaheliste õpilaste jaoks pakuvad Bach Khoa bakalaureusekraadi

WORLDWIDE ÜHENDUSED

HCMUT - Bach Khoa teeb koostööd maailma mainekate ülikoolidega, nagu näiteks Queenslandi ülikool (Austraalia), Adelaide'i ülikool (Austraalia), Sydney ülikool (Austraalia), Macquarie ülikool (Austraalia), Griffithi ülikool (Austraalia) , Illinoisi Ülikool Urbana Champaignis (USA), Illinoisi Ülikool Springfieldis (Ameerika Ühendriigid), Ameerika Ühendriikide Katoliiklik Ülikool (USA), Rutgersi Ülikool (USA), Nagaoka Tehnikaülikool (Jaapan), Kanazawa Ülikool (Jaapan) jne.

Seega on üliõpilastel võimalus partnerülikoolide poolt välja antud bakalaureusekraadi ülekandeks meie partnerülikoolidele; samuti akadeemiliste või kultuuriprogrammide vahetamine maksimaalselt 02 semestrit.

TERE TULEMAST VÄLJASPOOL HCMUT - BACH KHOA!

HoŠi Minhi linna eeslinnas (Campus 2) HCMUTi peahool (H6 hoone) - Bach Khoa ülikool

HCMUT Bach Khoa ühiselamu öösel

Campus 2 piirkondlik standardkompleksi staadion.
Kontaktandmed:
E-post: admission@oisp.edu.vn
WhatsApp number: 84 8 9916 9961
Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Ho Chi Minh City University of Technology

Vietnam on viimase kümne aasta jooksul kiiresti arenenud, kuid Vietnami igapäevaelu ja tootmise infrastruktuuri süsteem on ebapiisav, mis nõuab kvaliteetset tööjõudu olul ... [+]

Ülevaade

Vietnam on viimase kümne aasta jooksul kiiresti arenenud, kuid Vietnami igapäevaelu ja tootmise infrastruktuuri süsteem on ebapiisav, mis nõuab kvaliteetset tööjõudu oluliste oskustega ehitusvaldkondades, eriti juhtimisoskused, kui Vietnam liitub ASEANi majandusühendusega (AEC). ).

Master in Construction Management eesmärk on:

Pakkuda õppijatele teadmisi ja oskusi ehitusjuhtimises, et õppijad saaksid professionaalideks, konsultantideks, juhideks, tsiviilehituse juhtideks, investeerimisprojektide kavandamiseks jne.Valmistage õppijaid võimalust saada tulevasteks juhideks erinevates ehitusvaldkondades, st ehitusettevõtetes, ehituskonsultatsioonifirmades, peatöövõtjates, alltöövõtjates, ehitusmaterjalide tarnijates, ehitusinvesteeringuettevõtetes, kinnisvarafirmades jne... [-]
Vietnam Ho Chi Minh City
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ho Chi Minh City University of Technology

Vietnami hinnangul on suur kogus õli ... [+]

Ülevaade

Vietnami hinnangul on suur kogus õli

Programmi Master in Petroleum Engineering eesmärgiks on pakkuda õppijatele:

Rikkalik professionaalne teadlikkus, põhjalik arusaam inseneriteadusest ja tehnoloogiast naftatehnika tööstuses, kohandades nõudlust teadustehnoloogia arengu, sotsiaalmajanduse ja rahvusvahelise integratsiooni järele tööstusliku arengu etapis - riigi moderniseerimine.Võimekus kasutada inglise keelt spetsialiseerumises sujuvalt ja hallata olulisi pehmeid oskusi, st juhtimist, suhtlemist jne.

Magistriõppe naftainseneris haldab Ho Chi Minh City University of Technology - Vietnami riiklik ülikool Ho Chi Minh City.

Kraadi annab HCMUT - Bach Khoa .Kursuse kestus: 2 aastatÕppevahend: inglise keelÕppemaks: 240 000 000 VND / kursus (umbes 10 500 USD)Lektorid ja instruktorid on spetsialistid, kellel on ehitusvaldkonnas palju teadmisi ja kogemusi. Lisaks HCMUT - Bach Khoa õppejõududele on HCMUT - Bach Khoa prestiižsetest partnerülikoolidest õppejõud, kes üheskoos rikastavad õppijate programmi kogemusi.Vastuvõtutingimused Bakalaureusekraad otsese või sellega seotud suurhariduses;IELTS 6.0 või TOEFL iBT 79 või samaväärsus.... [-]
Vietnam Ho Chi Minh City
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ho Chi Minh City University of Technology

Elektroonika ... [+]

Ülevaade

Elektroonika

Telekommunikatsiooniseadmete magistriõppe eesmärk on:

Õppijatele pakkuda telekommunikatsioonis teadmisi ja oskusi, et õppijad saaksid saada spetsialistideks, konsultantideks, juhtkondadeks, tööstuse juhtideks.Valmistage õppijaid võimalustest saada tulevasteks juhideks erinevates telekommunikatsioonipiirkondades.

Telekommunikatsiooni inseneri magistriõpet haldab Ho Chi Minh City University of Technology - Vietnami riiklik ülikool Ho Chi Minh City.

Kraadi annab HCMUT - Bach Khoa .Kursuse kestus: 2 aastatÕppevahend: inglise keelÕppemaks: 240 000 000 VND / kursus (umbes 10 500 USD) Lektorid ja instruktorid on spetsialistid, kellel on ehitusvaldkonnas palju teadmisi ja kogemusi. Lisaks HCMUT - Bach Khoa õppejõududele on HCMUT - Bach Khoa prestiižsetest partnerülikoolidest õppejõud, kes üheskoos rikastavad õppijate programmi kogemusi.Vastuvõtutingimused Bakalaureusekraad otsese või sellega seotud suurhariduses;IELTS 6.0 või TOEFL iBT 79 või samaväärsus.... [-]
Vietnam Ho Chi Minh City
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bach Khoa University (BKU)
Address
Ho Chi Minh City University of Technology 268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10
Ho Chi Minh City, Ho Chi Minh City, Vietnam
Koduleht
Telefon
+84 8 7300 4183