Nguyen Tat Thanh University, NTT Institute of International Education (NIIE)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast NTT Institute of International Education, või lühike NIIE - uue mudeli rahvusvahelise hariduse siin Vietnam. Kell NIIE, püüame anda õpilastele maailmatasemel haridust, mis annaksid neile kaasa oskused, teadmised ja isikuomadused väga edukas tulevast karjääri. Õpilased on NIIE õpivad sama programmi, et õpilased Suurbritannias, Austraalias ja Singapuri pärast ja nad saavad väärtusliku diplom või bakalaureuse kraadi, mis on tunnustatud kogu maailmas. Lisaks õpilastele saavad vabalt inglise keelt, kõige tähtsam keel äri ja kommunikatsiooni, mis avab uksed parim töökohti Vietnam ja globaalselt. NIIE teeb kõik endast oleneva, et tagada õpilastele õppida, areneda ja olla edukas oma õpinguid. Meil on uus Instituudi hoone 298A Nguyen Tat Thanh Street varustatud kaasaegse rajatisi, uus raamatukogu ja erinevaid klassiruume ja muud vahendid, mis aitavad õpilastel oma õpinguid. Uus ühiselamu on ehitatud ka, mis pakub Lääne stiilis hulka üliõpilastele rahvusvaheliste programmide. Meie õppejõud on pühendunud ja kõrgelt kvalifitseeritud ning kasutab up-to-date ja õpilasekeskne õpetamismeetodeid, samuti uusimat tehnoloogiat, et innustada õpilasi õppima ja edu oma õpinguid. Kõik on teretulnud kohaldatakse NIIE - eeskujulik Instituut, mis teejuhiks koondab endas parimaid aspekte rahvusvahelise hariduse Ho Chi Minh City.

VISION Et saada üheks rahvusvahelise haridusasutuste Vietnam pakkudes valikut kvaliteetseid haridusprogramme, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud ning anda lõpetajale vajalikud oskused ja kvalifikatsioon Vietnami tema edasiseks kasvuks ja arenguks.

MISSIOON Arendada õppeasutuse, mis pakub tippkvaliteediga rahvusvahelistes haridusprogrammides Vietnami ja ülemere õpilased rahuldada lõpetajate ja rahvas 21. sajandil

Asukohad

Ho Chi Minh

Address
Nguyen Tat Thanh University
298A Nguyen Tat Thanh st., Distict 4, Ho chi Minh City, Vietnam

Ho Chi Minh, Ho Chi Minh, Vietnam