Unicaf University (ZM)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Unicafi ülikool on üleaafrikaline sõltumatu tunnustatud ülikool, mis ühendab endas rahvusvahelise hariduse parimaid elemente ja pakub kvaliteetset akadeemilist kvalifikatsiooni .

Ülikool on loonud tipptasemel ülikoolilinnakud Sambias, Malawis ja Zimbabwes ning peagi avatakse mitmes ülikoolilinnas täiendavaid ülikoolilinnakusid. Lisaks Unicafi ülikooli ülikoolilinnakutele on tudengite käsutuses ka kogu Aafrika Unicafi õppekeskuste kaasaegsed rajatised.

Unicaf Ülikool on litsentseeritud ülikooli Malawi, Sambia ja Zimbabwe ja ka heaks värvata õpilasi Kenya. Unicafi ülikool on ÜRO akadeemilise mõju (UNAI) liige ja Lõuna-Aafrika piirkondlike ülikoolide assotsiatsiooni (SARUA) liige. Unicafi ülikooli ülikoolilinnakud Sambias ja Malawis on ka Suurbritannia iseseisva täiendus- ja kõrghariduse akrediteerimise nõukogu akrediteeritud sõltumatu kõrghariduse pakkujana.

Unicafi ülikool taotleb tipptasemel õppetööd , õpilaste saavutusi ja rahulolu soodustavas akadeemilises keskkonnas. Ülikooli eesmärk on saada Sahara-taguse Aafrika juhtivaks kolmanda taseme õppeasutuseks, mida tunnustatakse silmapaistva panuse eest õppetöösse, õppimisse ja uurimistöösse .

Unicafi ülikool pakub tudengitele võimalust teenida odavalt kvaliteetset kvalifikatsiooni üksnes veebis edastamise või ülikoolilinnaku kaudu, ühendades traditsioonilise näost näkku õpetamise ja aktiivse osalemise tudengite seltsiklubides ja tegevustes digitaalsete õppevahenditega, mis suurendavad kaasaegne õppija.

Unicafi ülikooli eesmärk on koolitada vastutustundlikke kodanikke, kes mõistaksid ja toetaksid säästvat arengut. Ülikooli eesmärk on anda tagasi kogukondadele, mida see teenib, tänu doktoritöö käigus saadud uute teadmiste, nn roheliste algatuste (paberi, plasti ja alumiiniumi ringlussevõtt, puude korrapärane istutamine) kaudu tunnustatud esinejate loengutele, mis on avatud avalikkus, tasuta arvutitundide kaudu gümnaasiumi lõpetanutele ja töötavatele täiskasvanutele, tasuta põhiliste kutseoskuste töötubade kaudu, haiglatele ja koolidele annetades ning olulisi sotsiaalseid põhjuseid toetades.

Unicafi ülikool pakub täies ulatuses veebis ja ülikoolilinnakus bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi mitmesugustel teemadel, sealhulgas juhtimine, majandus ja äri, psühholoogia, õpetamine, õigus, raamatupidamine ja rahandus, inglise kirjandus, informaatika, veebidisain ja arendus ning spetsialiseerunud MBA programmid erinevatele tööstusharudele ja sektoritele.

Partnerlused

Unicaf teeb praegu koostööd Suffolki ülikooliga (Suurbritannia) , Liverpool John Moorese ülikooliga (Suurbritannia ), Lõuna-Walesi ülikooliga (Suurbritannia), California ülikooliga, Riverside Extensioniga USA - s ja Aafrika Unicafi ülikoolilinnakuga . Pärast edukat lõpetamist saavad üliõpilased vastava õppeasutuse poolt oma kraadi, mis on identne ülikoolilinnaku õppuritele pakutava kraadiga. Lõpetajad saavad lõputseremoonial osaleda ka kodulinnas (vastavalt kehtivatele viisapiirangutele).

Asukohad

Lusaka

Address
Unicaf University, Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (opposite United Nations headquarters),
Longacres

Lusaka, Lusaka provints, Sambia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega