Master teaduslik illustratsioon

Selles rahvusvahelises õppeprogrammis õpid tegema kliinilistest, meditsiinilistest ja bioloogilistest teemadest täpseid visuaale. Saate oskused kasutada laia valikut traditsioonilisi ja digitaalseid visualiseerimistehnikaid. Euroopas ainulaadne!

sc

Euroopas ainulaadne!

Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna

Pole üllatav, et biomeditsiini alt = "teaduses luuakse traditsiooniliselt illustratsioonid, mis võimaldavad suhelda alt =" teadlase ja autori, õpetaja ja õpilase või arsti ja patsiendi vahel. Kunst ja alt = "teadus saavad kokku alt =" teadusliku illustratsiooni.

Teie tulevane kogemus

Kui olete lõpetanud, olete spetsialist, kes teeb kliiniliste, meditsiiniliste ja bioloogiliste teemade täpseid visuaale. Teil on oskused kasutada laia valikut traditsioonilisi ja digitaalseid visualiseerimistehnikaid.

Parim kahest parimast ülikoolist

Master Scientific Illustration on rahvusvaheline õppeprogramm, milles kohtute tudengitega nii Euroopa riikidest kui ka kaugemalt. Euroopas ainulaadne. See on koostöö Maastrichti rakenduskõrgkooli Zuydi kunstiteaduskonna ja Maastrichti ülikooli tervise-, meditsiini- ja eluteaduste teaduskonna vahel.

Keel

Inglise / hollandi keel. Lektorid räägivad ka saksa keelt.

Õppekoormus

Tavaliselt õpid ja töötad ülikoolis umbes 20 tundi nädalas. Lisaks peate õppima kodus umbes 20 tundi nädalas.

Autorid

Programm hõlmab kokku 120 Euroopa krediiti.

Kestus

Täistööajaga kahe õppeaasta või osalise tööajaga nelja õppeaasta jooksul septembrist juulini.

Kelle jaoks see meister huvitav on?

Kui teil on bakalaureusekraad, tugev motivatsioon, tõestatav anne joonistamises ja sügav uurimistöö hoiak, kandideerige ühele vähestest tudengikohtadest. Lisateavet registreerimise ja vastuvõtu kohta.

Õppeprogramm

Tehniliste oskuste koolitus

Teie koolitusel on suur rõhk tavapäraste pilditehnikate kasutamisel koos fotograafia, video- ja arvutitehnikatega kolmemõõtmeliste struktuuride täpseks kahemõõtmeliseks kuvamiseks. Töötubades antakse täiendav koolitus kolmemõõtmelise digitaalse rekonstrueerimise ja modelleerimise alal. Te omandate laia teoreetilise baasi ja ka praktilisi kogemusi töötades meditsiiniliste tehnikatega, näiteks dissekteerimine, mikroloobi = "skoopiline ja makroalt =" skoopilise jao lõikude töötlemine ning töötamine meditsiiniliste pilditehnikatega, näiteks kompuutertomograafia (CT) ja magnetresonantstomograafia. (MRI).

Saades alt = "teaduslikuks jutuvestjaks

Teadlikult korrektse pildi loomiseks ei pea te olema mitte ainult hea käsitööline, vaid ka silmapaistev jutuvestja ja suhtleja. Peate suutma suhelda erinevate alt = "teadusvaldkondade spetsialistidega, mõistma alt = "teadusprobleem ja seejärel saab selle muuta konkreetse sihtrühma jaoks visualiseerimiseks. Piltide loomine patsiendi koolitamiseks nõuab teistsugust lähenemist kui piltide loomine meditsiinitöötajate rühmale. Sel põhjusel ei koolitata teid mitte ainult anatoomia ja meditsiiniline nomenklatuur, kuid teid juhendatakse ka kommunikatsiooni valdkonnas. Lisaks suurendate praktiliste ülesannete abil (sealhulgas kirurgilise protseduuri illustreerimist) kogemusi abstraktsioonide ja alt = "tegelikkuse skeemide tegemisel, et luua pilt, mis räägib alt = "teaduslikku lugu parimal võimalikul viisil.

Teemad

Õppeprogramm on üles ehitatud kolmele teemale:

 • Mees
 • Loom
 • Inimeste ja loomade kirurgia

Kõik teemad koosnevad kolmest kuni viiest komponendist ja iga komponent hõlmab ühte või mitut ülesannet, mis käsitlevad teaduslikku illustreerimise erinevaid aspekte ja milles praktiseeritakse ja rakendatakse erinevaid traditsioonilisi visualiseerimistehnikaid. Tööd järjestatakse keerukuse alusel , mis viib kutsepraktikaks vajaliku tasemeni.

Lõpueksam ja kooli lõpetamine

Programm lõpeb lõpueksamiga, mis koosneb kahest komponendist:

 • Lõputöö, milles kirjutate, illustreerite ja kujundate väljaannet.
 • Suuline eksam.

Lisaks eksponeerite oma töid lõputööde näitusel ja koostate portfelli oma esinduslikest kunstiteostest, mille produtseerisite programmi ajal. Väljaanne ja portfoolio on meistriteos, mis aitab teil leida tööd kutsepraktikal.

Väike õppejõud

Teid koolitab väike meeskond pühendunud spetsialiste, kellel kõigil on oma eripära (nt alt = "teaduslik ja meditsiiniline illustratsioon, anatoomia, tarkvara, näo rekonstrueerimine jne). Sissejuhatus nende töökogemusest ja kaasatus spetsialistide probleemidesse praktika hoiab programmi ajakohasena, on hariduslikult õigustatud ja tihedalt seotud selle kutsealase praktikaga. Nad kõik avaldavad regulaarselt pilte, annavad oma panuse kongressidele ja osalevad arutelus, kus käsitletakse teaduslikku ja meditsiinilist illustratsiooni. Välised professionaalsed eksperdid osalevad külalisesinejatena loengutel, töötubades ja lõputöödes.

Vastuvõtmise protseduur

Vastuvõtutingimused

 • Varasem haridus: bakalaureusekraad.
 • Lisanõuded: peate joonistamisel ilmutama piisavat motivatsiooni ja annet. Samuti on vaja uurimistöösse suhtumist.

Vastuvõtmise protseduur

Niipea kui oleme saanud teie taotlusvormi, kutsume teid sisseastumismenetlusele, mis koosneb järgmistest sammudest:

 1. Eelvalik põhineb koduülesandel ja teie digitaalsel portfellil.

 2. Motivatsiooniintervjuu ja teie portfelli hindamine.

 3. Praktiline ülesanne.

Kui valite eelvaliku (1), kutsume teid sisseastumiseksamiks, mis toimub Maastrichtis terve päeva. Selle päeva jooksul kontrollitakse teie sobivust programmi. Saate näidata oma töö näidiseid portfellis ja dialt = "uurige oma tööd vastuvõtukomisjoniga (2). Viimane osa on vastuvõtukomisjoni (3) seatud praktiline töö.

Kuidas kandideerida?

Kandideerimiseks võite registreeruda Hollandi ülikoolide riiklikus infosüsteemis Studielink. Lisateavet registreerimise ja registreerimise kohta. Kui te ei ole EL / EER riigi kodanik, peab teie diplomeid kontrollima Hollandi asutus nimega Nuffic. Kandideerimise tähtaeg on esimene mai. Pärast Studielinkis registreerumist saate vastuse Zuydilt.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust Zuyd University of Applied Sciencesis »

Viimati uuendatud August 6, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,030 EUR
osalise ajaga õpe / 9950 eurot täiskoormusega õpe
Deadline
Mai 1, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
End Date
Juuli 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Mai 1, 2020

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Mai 1, 2020
End Date
Juuli 2022