Magister avaliku poliitika

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tulevaste otsustajate varustamine oskuste ja teadmistega

Brandti kooli avaliku poliitika magister (MPP) on kaheaastane interdistsiplinaarne õppeprogramm, mis on mõeldud noortele õppejõududele ja spetsialistidele, kes soovivad karjääri teha avalikus teenistuses valitsusasutustes, rahvusvahelistes organisatsioonides ja mittetulundussektoris . MPP programm annab tulevastele otsustajatele teadmised ja praktilised oskused, mida nad vajavad avaliku huvi edendamiseks ja mõistlike poliitiliste otsuste tegemiseks.

Poliitikas, majanduses, sotsioloogias, avalikus halduses ja õiguses põhinev MPP õppekava loob professionaalsele poliitikaanalüütikule nõutavad oskused ja teadmiste baasi. See sisaldab poliitilise ja majandusliku analüüsi, statistika, avaliku halduse ja eetika kursusi . Kogu kursuste, teadusuuringute ja valdkonna kogemuste vältel arendavad õpilased oma teadmisi poliitilisest protsessist ning selle protsessiga seotud asutustest ja osalistest.

126485_126389_P01_cut.jpg

Inspireeriv õpikeskkond - väljakutseid pakkuv ja julgustav

Brandti koolis õpivad õpilased kogu maailmast. See tähendab, et lõunalaua taga ei pea olema ainult inspireerivaid vestlusi, vaid see tähendab ka enda ideede pidevat vaidlustamist.

Erinevad kursused ja inspireerivad külalisloengud pakuvad teile uut sisendit ja perspektiive. Olge valmis küsima ummikus seisnud ideedest ja laiendage oma teadlikkust varem kaardistamata vetele.

Praktiline treening

Brandti kool pakub mitmekesist õpikogemust, kus haridus ei piirdu ainult õpiku lehtedega.

126486_126386_P02_cut.jpg

Spetsialiseerumine: struktureerige oma õpingud vastavalt oma huvidele

MPP koosneb põhiõppekavast (keskendudes poliitikaanalüüsile, avalikule haldusele, juhtimisele ja meetoditele), praktikast ja intensiivsest poliitikaprojektist (praktilised koolitusmoodulid), valikainete kursustest , mis on välja võetud neljast võimalikust spetsialiseerumisvaldkonnast (spetsialiseerumismoodulid), ja võõrkeele koolitus .

Kohustuslikud moodulid moodustavad õppekava põhiosa, spetsialiseerumismoodulid, praktilise koolituse moodulid ja võõrkeele moodulid saab valida vastavalt teie isiklikele huvidele ja ametialastele püüdlustele .

Oma individuaalse profiili arendamiseks ja spetsialiseerumiseks võite valida kahest spetsialiseerumismoodulist kahest valikainete:

 • Mittetulunduslik juhtimine ja sotsiaalne ettevõtlus | Treenige oma ettevõtlikku, uuenduslikku ja iseseisvat mõtlemist. Õppige sotsiaalsete projektide ja äriideede väljatöötamist, suunamist ja rakendamist mõjule orienteeritud viisil.
 • Rahvusvaheline ja ülemaailmne avalik poliitika Mõelge viisidele, kuidas poliitilised jõud ja majandussüsteemid üksteist kujundavad ja omavahel suhelda saavad. Omandage analüütiline pädevus osalejate, sidusrühmade, institutsioonide ja poliitikavaldkondade küsimustes, mida saab käsitleda ainult rahvusvaheliselt (nt kliima, energia ja jätkusuutlikkus).
 • Arengu- ja sotsiaalmajanduspoliitika | Uurige selliseid küsimusi nagu „Kas abipoliitika toimib?”, „Kas me edeneme? Mis on edu ja kuidas seda mõõta? ' Uurige ja laiendage arengu ja hea valitsemistava kontseptsioone. Hinnake poliitika sotsiaalset, poliitilist ja majanduslikku mõju.
 • Konfliktide uuringud ja juhtimine | Õppige, kuidas analüüsida ja arendada vastuseid tänapäevastele konfliktidele. Kriitiliselt analüüsida poliitilisi sekkumisi ja uurida konfliktide lahendamise lähenemisviise. Laiendage oma vastavat piirkondlikku asjatundlikkust konfliktide lahendamise vaatenurga kaudu.

126488_126383_P03_cut.jpg

Praktiline koolitus: õppimine tehes

Avalik kord on poliitilise reaalsuse sekkumine ja kujundamine. Meie õpetamisfilosoofia lahutamatu osana on meile oluline, et teete koostööd professionaalsete partneritega ja lahendate reaalse maailma probleeme ning valmistate seda ette oma tulevaseks karjääriks.

Seetõttu sisaldab MPP kohustuslikku praktikat . See pakub teile võimaluse rakendada oma klassiruumis põhinevaid teadmisi ja oskusi professionaalses kontekstis, annab teile praktilise väljavaate ja kogemused poliitika analüüsimisel ja avalikul juhtimisel ning aitab teil uurida oma võimeid ja huvisid seoses eelkõige nõuetega avaliku poliitika valdkonnad. Pakume abi praktikakoha leidmisel valitsusasutustes, rahvusvahelistes organisatsioonides, valitsusvälistes organisatsioonides või muudes mittetulundus- ja mittetulundusühingutes.

Lisaks osalevad MPP kolmanda semestri üliõpilased kohustuslikus projektirühmas . Akadeemilise personali juhendamisel täidab umbes kümnest tudengist koosnev grupp välise partneri ülesande tegeliku avaliku poliitika probleemi või küsimuse kohta. Projektigrupid pakuvad teile veel ühe koha oma teadmiste rakendamiseks koos projektijuhtimise ja meeskonnapõhise töö lisakomponentidega. Te kavatsete teha koostööd paljude projektipartneritega, ulatudes ulatuse (kohalik, piirkondlik, rahvusvaheline), sektori ja eesmärkide järgi.

126489_126385_P04_cut.jpg

Meist: Willy Brandt School of Public Policy at the University of Erfurt

2002. aastal loodud Brandti kool on Saksamaa vanim avaliku poliitika kool, mis asub tema uusimas avalikus ülikoolis Erfurti ülikoolis. Brandti kool on kutsekool, mis pakub stimuleerivat keskkonda neile, kes soovivad juhtivatel ja juhtivatel kohtadel avalikus, era- ja mittetulundussektoris.

 • Oleme: interdistsiplinaarne, praktikale orienteeritud ja rahvusvaheline instituut
 • Meil on: õpetajate seas silma paistnud praktikud
 • Tagame: ligipääsetava personali ja õppejõud
 • Pakume: võrku professionaalse maailmaga
 • Võõrustame: tegevust koos teiste avaliku poliitika institutsioonidega

Igal talvesemestril võtame vastu umbes 50–60 uut tudengit enam kui 30 riigist.

126490_126387_P05_cut.jpg

Erfurt: Õppimine Saksamaa rohelises südames

Saksamaa kesklinnas asuv Erfurt - Tüüringi pealinn, kus elab umbes 210 000 elanikku - asub umbes kahe tunni kaugusel sellistest suurlinna sõlmpunktidest nagu Frankfurt / Main, Berliin ja München. Erinevalt paljudest teistest Saksamaa linnadest on Erfurti ajalooline kesklinn puutumatu ja uhke enam kui 1000-aastase ajalooga. Erfurti, mida iseloomustab säilinud keskaegne välimus, mis on integreeritud moodsa infrastruktuuriga, peetakse Erfurti üheks Saksamaa ilusaimaks linnaks.

Tüüringi, üks Saksamaa 16 osariigist, on olnud aastaid poliitiliste ja kultuuriliste liikumiste keskuseks. Kõigist võib leida jälgi suurtest mõtlejatest, nagu Martin Luther, Johann Goethe, Friedrich Schiller ja Max Weber. Väike maaliline linn Weimar, mis asub Erfurtist vaid kümne minuti kaugusel, on Bauhausi arhitektuuristiili lähtepunkt, Weimarer Republiki asutatav linn ja Saksa klassikalise ajastu keskus. Nii loodushuvilised kui ka väljasõbrad väärtustavad Tüüringi rikkaliku maastiku pärast: metsadest, mis annavad piirkonnale hüüdnime "Saksamaa roheline süda", kuni maakohtadeni, mida ääristavad järved, ojad ja mitmed lummavad lossid.

Umbes 6000 üliõpilaskonnaga on Erfurti ülikool suhteliselt väike ülikool. See kasutab ära oma suurust, kasvatades ülikoolilinnakus intiimsust ja kogukonnatunnet, lähedus on Erfurti ja selle ülikooli suur eelis. Kaasaegsed õppevõimalused, moodsaim raamatukogu ja kaasaegsed taskukohased ühiselamud asuvad kõik keskpargi ümber, muutes ülikoolilinnaku akadeemilise ja tudengielu südameks.

Erfurtis õppimine on taskukohane, olles Saksamaa üks odavamaid ülikoolilinnu. Mitte ainult, aga Erfurti ülikoolis õppimine on prestiižne. Aastate jooksul on ülikool saavutanud riikliku ja rahvusvahelise maine suurepärase õpetamiskvaliteedi ja selliste uuenduslike programmide nagu MPP kaudu.

126491_126388_P06_cut.jpg

Rakenda kohe

Kuupäevad ja tähtajad

 • Taotlusperiood algab jaanuari alguses ja lõpeb mai lõpus (mitte-ELi kodanikud) / septembri lõpus (EL-i kodanikud) . Sel perioodil vaatab vastuvõtukomisjon jooksvalt läbi programmi taotlusi.
 • Prioriteedi tähtaeg on veebruari viimane päev.
 • Kui olete pärit riigist, kus Saksamaalt sisenemiseks on vaja üliõpilasviisa, soovitame tungivalt taotleda võimalikult varakult , et tagada viisa saamiseks piisavalt aega.
 • MPP programmi ametlikult algab iga aasta 1. oktoobril, loeng algab oktoobri keskel.

Õppetasu ja poolaasta kaastöö

 • MPP õppemaks on 1600 eurot semestris (6400 eurot kogu programmi kestuse jooksul - neli semestrit).
 • Üliõpilase semestri osamakse , mille suurus on praegu umbes 244 eurot, tuleb ülikoolile tasuda igal semestril. Õpilased saavad pärast makse laekumist üliõpilaspileti, mis hõlmab juurdepääsu ühistranspordile Erfurti linnas ja selle ümbruses ning ülikooli osutatavaid üldhaldusteenuseid.

126492_126384_P07_cut.jpg

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to the Willy Brandt School of Public Policy, Germany's oldest public policy school situated within its newest public university. Created in 2002 as part of the Faculty of Legal, Social and Eco ... Loe edasi

Welcome to the Willy Brandt School of Public Policy, Germany's oldest public policy school situated within its newest public university. Created in 2002 as part of the Faculty of Legal, Social and Economic Sciences it has operated since as an interdisciplinary, practice-oriented and international institute of higher education that has been preparing students for the demands and challenges of today's complex political world. Näita vähem