MSc parasiitoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc parasiitoloogia

64446_pexels-photo-256262.jpeg

MSc programmi parasiitoloogia ja patogeeni bioloogia on mõeldud õpilastele, kes soovivad koolitust parasiitide kaudu levivate nakkushaiguste, mis oluliselt kahjustavad: inimeste tervist arengumaades ja troopikas; toiduainete tootmise süsteemid kogu maailmas (sealhulgas taimetervis ning loomade tervis ja heaolu).

Kursust läbivad üliõpilased arendavad otseselt inimeste, taimede ja loomade tervise ja heaolu, toiduainetega kindlustatuse ja toiduainete tootmise tulevase jätkusuutlikkuse, eriti kariloomade ja taimede / põllukultuuride tootmise süsteemides.

Kursust juhib täielikult teadustöö ja see annab õpilastele võimaluse omandada kogemusi rahvusvaheliselt konkurentsivõimelistes laborites.

MIKS KUNINGANNA?

MSc programm hõlmab ühte tervist käsitlevat lähenemisviisi nendele nakkushaigustele, tunnustades tugevalt tervise ja haiguste koosmõju inimeste, loomade ja keskkonna dünaamilises liideses.

Lisaks põimitud üldoskuste väljaõppele on õpilastel võimalus omandada ainepõhiseid oskuste koolitusi, nt molekulaarbioloogia tehnikaid, diagnostikat, epidemioloogiat (inimeste, loomade ja taimede haigused), ravimite / vaktsiinide väljatöötamist, patogeenide juhtimist / kontrolli, peremeesorganisme. parasiitide koostoime, immunobioloogia, ravimiresistentsus ja kliimamuutuse võimalik mõju parasiitidele ja nende vektoritele.

Lisaks kursuse õpetatavatele elementidele viivad MSc üliõpilased läbi teadusprojektid, mis töötavad teaduslikult aktiivsetes laborites (akadeemilistes või tööstuslikes) või valdkonnas, nt helmintide nakkuste mõju loomade heaolule, parasiitide majanduslikule mõjule põllumajandus, vektorite roll esilekerkivatel haigustel, zoonootiliste haiguste ökoloogia, anthelmintilise resistentsuse molekulaarne alus, uued ravimite avastamise tehnoloogiad, nakkuse patoloogia, peremehe parasiidi immunomodulatsioon.

Ülekantavate oskuste kogum ja teadmiste baas, mis on saadud programmist, varustavad üliõpilasi väga soovitava kvalifikatsiooniga, mis sobib neile, kes soovivad jätkata karjääri inimeste tervise / nakkushaiguste, loomade tervise, veterinaarmeditsiini, loomade / taimede bioloogia, farmaatsiateaduste ja toiduainete alal turvalisust.

KURSILINE ANDMED

MSc programmi parasiitoloogia ja patogeeni bioloogia on mõeldud õpilastele, kes soovivad koolitust parasiitide kaudu levivate nakkushaiguste, mis oluliselt kahjustavad: inimeste tervist arengumaades ja troopikas; toiduainete tootmise süsteemid kogu maailmas (sealhulgas taimetervis ning loomade tervis ja heaolu). Kursust läbivad üliõpilased arendavad otseselt inimeste, taimede ja loomade tervise ja heaolu, toiduainetega kindlustatuse ja toiduainete tootmise tulevase jätkusuutlikkuse, eriti kariloomade ja taimede / põllukultuuride tootmise süsteemides.

Õpilased, kes teevad seda magistriõppekursust, õpivad järgmisi mooduleid:

  • Bioteaduste teadustöö fond
  • Parasiitoloogia
  • Täiustatud parasiitoloogia I
  • Täiustatud parasiitoloogia II
  • Bioettevõtlus
  • Kirjanduse arvustus
  • Uuringuprojekt

HINDAMINE

Parasitoloogia MSc auhind

Õppimine ja õpetamine

Queen's pakume kvaliteetset õpikeskkonda, mis kinnitab intellektuaalset uudishimu, innovatsiooni ja parimaid tavasid õppimisel, õpetamisel ja üliõpilaste toetusel, et õpilased saaksid oma täielikku akadeemilist potentsiaali saavutada.

Lisaks laboratoorsele õpetamisele nähakse ette, et osalejad omandavad ka kogemusi vektor- ja parasiitide proovide võtmise ja kontrollimeetodite alal.

Selle kursuse õppimise võimaluste näited hõlmavad: loengud, praktilised kogemused, e-õppe tehnoloogiad, iseseisev õpe ja lisandväärtuse kvalifikatsioon tööalase konkurentsivõime suurendamiseks.

Õpetamisaeg on hommikul

64447_cayenne-tick-tick-male-dorsal-view-45850.jpeg

SISENEMISE NÕUDED

Tavaliselt on auhind 2.2 või kõrgem kõrgharidus asjaomases teadusvaldkonnas või ülikoolile vastuvõetav samaväärne kvalifikatsioon. Taotlejad, kelle kvalifikatsioon on alla 2,2 auhinnakraadi standardit (või samaväärse ülikoolile vastuvõetava kvalifikatsiooni), vaadatakse igal üksikjuhul eraldi läbi, kui nad suudavad näidata koolile vastuvõetavat kogemust.

Lisateave rahvusvahelistele üliõpilastele

Rahvusvahelised üliõpilased, kes soovivad taotleda Queen's University Belfast (ja kellele inglise keel ei ole nende esimene keel), peavad suutma näidata oma inglise keele oskust, et saada täiel määral kasu valitud õppekursusest või uurimisvaldkonnast. EMP-välised kodanikud peavad samuti täitma Ühendkuningriigi viisade ja sisserände (UKVI) sisserändenõudeid inglise keele jaoks viisataotluste puhul.

Tõendid IELTS * skoori kohta on 6,0, mis sisaldab vähemalt 5,5 ükskõik millises punktis või samaväärset kvalifikatsiooni, mis on ülikoolile vastuvõetav.

* Võetud viimase kahe aasta jooksul.

Kui teil on vaja parandada oma inglise keele oskusi enne selle programmi sisenemist, pakub meie partner Into Queen's University Belfast erinevaid inglise keele kursusi. Need intensiivsed ja paindlikud kursused on mõeldud selleks, et parandada oma inglise keele oskust selle programmi juurde pääseda.

KARJÄÄRI VÄLJAVAATED

Eeldatakse, et omandatud oskused ja teadmised annavad osalejatele laiahaardelise akadeemilise ja metodoloogilise repertuaari, et teha karjääri põllumajanduses, taimeteaduses, loomade ja inimeste tervises, farmaatsias, akadeemilises ringluses ja toiduainetega kindlustatuses, mis on programmi transdistsiplinaarse olemuse aluseks.

Queen's kraadiõppurid saavad erakordseid eeliseid. Sellised unikaalsed algatused nagu Degree Plus ja Research Scholars toetavad meie pühendumust tööalase konkurentsivõime tõstmisele, samas kui uuenduslikud juhtimis- ja rakendusprogrammid koos ettevõtjate ekspertidega integreeruvad, aitab meie õpilastel omandada olulisi juhtimispositsioone nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

TASUD

Queen's uuringute tegemiseks on saadaval mitmesuguseid rahastamis- ja stipendiumivõimalusi.

Aspirantuur

Majandusministeerium annab magistriõppe jaoks õppemaksu laenu kuni 5 500 naela / ELi üliõpilase kohta.

Kraadiõppe süsteem Ühendkuningriigis pakub valitsuse toetatud üliõpilaslaene kuni 10 609 naela ulatuses õpetatud ja uurimistööga seotud magistrikursustele kõikides ainevaldkondades. Kriteeriumid, abikõlblikkus, tagasimaksmine ja taotluse esitamise teave on kättesaadavad Ühendkuningriigi valitsuse veebilehel

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ... Loe edasi

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ten universities in the UK for Research Intensity. Näita vähem