Master of Arts in History

Üldine

Programmi kirjeldus

Vabade kunstide ja sotsiaalteaduste kolleegiumi koostöös pakume kõrgharidusalast tööd hariduse magistri ja keskhariduse sertifitseerimise alal. Neid kursusi pakuvad osakondade keeled ja kirjandus, ajalugu ja politoloogia ning sotsioloogia ja kriminaalõigus.

Ajaloo magistriprogrammi eesmärk on anda õpilastele täiendõpe, mis on seotud 1. Olulised ajaloolised küsimused, sündmused, isiksused ja perioodid Ameerika ja maailma ajaloos; 2 Ajalooliste uuringute ja ajaloolise kirjutamise meetodid; Ja 3 Olulised ajaloolised tõlgendused, mis on kujundanud meie arusaama ajaloost. Programm valmistab ette õpilasi doktoriõppeks.

Vähemalt 39 semester tundi on vajalikud ajaloo magistrikraadi teenimiseks. Nõutavad kursused hõlmavad historiograafiat (HIS 500), kahte maailmasõda (HIS 530), Ameerika ajaloo kolooniaperioodi (HIS 552) ja Ameerika põhiseaduse ajalugu (HIS 587). Ameerika ajaloo seminar (HIS 590), Aafrika-Ameerika ajaloo seminar enne 1865 (HIS 564) ja Aafrika-Ameerika ajaloo seminar II Alates 1865. aastast (565) on samuti vajalikud kursused.

Kõik MA kandidaadid peavad tõendama oma pädevust heakskiidetud võõrkeeles. Osakond haldab kirjalikku eksamit, mis hindab kandidaatide valitud keelte lugemisoskusi. Kirjaliku eksami asemel saavad kandidaadid üheainsa võõrkeelena lõpetada vähemalt kuus tundi või vähemalt kahte klassi bakalaureuse- või magistriõppekursusi. Sellisel juhul tuleb igas klassis teenida A või B võõrkeele nõude rahuldamiseks. (Lõpetamisprotsessi selgitatakse üksikasjalikumalt kolledži jaotises 3, vastuvõtukavad ja akadeemilised eeskirjad lõpetaja kataloogist.) Avalik ajaloo uus valik on saadaval alates sügisest 2015. Selle variandi huvitatud õpilased peavad võtma 9 tundi üldajaloo kursustel ja 18 tundi nõutud kursusi arhiivide ja muuseumide õppetöös. Lisaks peavad õpilased läbima 12 tundi valikained, mis võivad hõlmata 6 tundi väliekspertiisi projekti või 6 tundi eriteemade õppetöös või 6 tundi magistrikraadi doktoritöö kirjutamiseks. Avaliku ajaloo programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi karjäärile arhivaaride, avalike ajaloolaste ja kuraatoritena. Töökohad hõlmavad muuseume, kultuurikeskusi, kultuuri-, riigi- ja rahvusparke, presidendiraamatukogusid ja ajaloolisi kohti.

Ajaloo kraadiõppe taotleja peab olema akrediteeritud asutuse kraadiõppe kraad. Eelistatud on ajalugu; Aga ajaloos tugevate kontsentratsioonidega liitlasvähemuste kraad on vastuvõetav tingimusel, et taotleja vastab kõrgkoolide miinimumstandarditele.

Kõik MA kandidaadid peavad läbima põhjalikku eksamit ja neil on võimalus kirjutada väitekirja, mis vastab osakondade heakskiidul.

Õppekava

Eelarve tööleht.

Tasude jaotus krediiditundide ja poolaasta kaupa laadige alla 2017-18 Õpilase õppemaksu ja tasude graafik.

Riigisiseselt Väljaspool riiki
Arveldatud kulud
Õppemaksud
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The fundamental mission of The Murphy Graduate School is to (1) provide leadership for the University’s doctorate, educational specialist, master’s and certificate level, post-baccalaureate degree pro ... Loe edasi

The fundamental mission of The Murphy Graduate School is to (1) provide leadership for the University’s doctorate, educational specialist, master’s and certificate level, post-baccalaureate degree programs; (2) serve as the campus-wide advocate for the advancement of graduate education; and (3) provide oversight for standards of excellence, fairness and equity in all graduate programs. Näita vähem