Master of Professional Studies in Healthcare Interior Design

Üldine

Programmi kirjeldus

Tervishoiu valdkonnas on kiiresti arenev, et mahutada kasvavaid vajadusi vananeva beebibuumi põlvkonna ja maailma rahvastiku plahvatus. Vastuseks NYSID on loonud uuenduslikke, interdistsiplinaarseid programm, mis pakub praktiseerivad disainerite ja tervishoiutöötajatele võimaluse töötada koos ja omandada laialdased teadmised jooksvaid küsimusi, teadus ja teooria disain tervishoiu interjööri ning kohaldada seda keskendunud stuudio kogemusi .

Kursused hõlmavad teadmisi uurimismeetodeid, ajalugu ja teooria tervishoiu, keskkonna ja käitumise uuringuid ja rakendada disaini. Roheline disain ja valgustus uurimistöö on seotud tervise, tootlikkuse ja täpsuse lahutamatuks osaks on õppima. Programm on mõeldud üliõpilastele erineva taustaga, kes mõistavad, et tervishoiu valdkonnas, äri ja disain on lahutamatult põimunud.

Programm valmistab õpilasi tervishoiu spetsialist disainerid, rajatised planeerijad tervishoiuasutustes, teadlaste toetamine arhitektuuri meeskonnad ja disain juhid ja administraatorid patsiendi rahulolu.

 • Kõik klassid on õhtuti ja nädalavahetustel.

MPS-H Curriculum (30 Autorid - põhineb täiskohaga uuring)

Esimese poolaasta - 12 Autorid

 • 710 Survey of Healthcare keskkonnad (3)
 • 711 Introduction to Uurimismeetodid (3)
 • 719, tekstiil ja Sisustus Tervishoiu Seaded (3)
 • 731 Programmeerimine Healthcare keskkonnad (3)

Teine poolaasta - 12 Autorid

 • 715 Ajalugu ja tervishoiuteooria (3)
 • 720 Healthcare Studio I (3)
 • 721 Applied Research Methods (3)
 • 722 Building Systems Tervishoiu (3)

Summer Session - 6 krediiti

 • 712 äri Healthcare (3)
 • 730 Healthcare Studio II (3)

Breeze Glazer, LEED AP BD + C, on vandeadvokaat, säästva disaini juht, teadus teadmistejuhina, Perkins + Will.

Ta on kirglik uueks rolli ja mõju tehiskeskkonna inimeste ja ökoloogilise tervist. Tema teadustöö jätkusuutlikkuse hõlmab nii mitmekesiseid teemasid nagu alternatiivsete energiasüsteemide, kliimamuutuste leevendamist, ärimudeli ja materjali tervise ja toksilisuse, sageli koostöös teadusasutuste ja mittetulundusühingud.

Mis on eeliseks läheb tagasi kooli spetsialiseerunud tervishoiuteenuse sisekujundus?

Projekteerimine inimese tervisele on üks tähtsamaid rolle sisekujundaja või arhitekt täna ja seal on kasvav vajadus andekas spetsialistid. Hoolduse kvaliteeti tarnitud meditsiiniasutuses võib olla otseselt seotud kvaliteedi oma sisekujunduse.

Rohkem kui mis tahes muu ehitise tüübi, tervishoiu sisekujunduse nõuab koostööl põhinev lähenemine, mis sisaldab viimaste uuringute ja teadmisi asjakohaste koodide ja nõuded. Tulles tagasi kooli spetsialiseerunud tervishoiuteenuse sisekujundus on tõhus vahend kiiresti kogunenud tugeva aluse interjööri tervishoid disain teadmisi ja kogemusi, mis muidu saab aeglaselt saanud aja jooksul praktikas.

Mis ainulaadne selle programmi?

See olemuselt tunnistab keerukust tervishoid disain ja pakub sekveneeritud õpetlik kogemus jooksul kohaldatud õpikeskkond. Õppekava on välja töötatud, et kajastada koostöö protsessi omane tervishoiu disain täna, et on vajalik, et pakkuda keskkondades, mis on toetav, turvaline, hooldatav ja taastava jooksul ajakava ja eelarve.

Kuidas tuua oma erialane kogemus Perkins + Will klassiruumis?

Minu kogemus Perkins + positiivselt mõjutab õpetlik kogemus juures MPS-H programmi, sest see põhimõtteliselt põhjust õppekava raames reaalses maailmas vajadustele professionaalne firma. Perkins + Will on üks suuremaid maailmas tervishoiu disain ettevõtted, ma olen praegu töötab tervishoiu projekte paljudes erinevates piirkondades; Põhja-California Saudi Araabia ja kaugemalgi. Ma ka teenin tervishoiuteenuse projektlahenduse võime firma ja tuua see kogemus otse klassiruumis.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

New York School of Interior Design prepares aspiring interior designers and working professionals to be leaders in the field by providing a focused and immersive interior design education drawing upon ... Loe edasi

New York School of Interior Design prepares aspiring interior designers and working professionals to be leaders in the field by providing a focused and immersive interior design education drawing upon expert faculty, innovative approaches, and close industry relationships. Näita vähem