Abielu ja pereteraapia, MA

Üldine

Programmi kirjeldus

Kirjeldus

60-krediidi SU Marriage-Family Therapy (SUMFT) programm õpetab ja koolitab arstide, teadlaste ja teadustöötajaid abielu ja pereteraapia erialal. SU MFT täidab seda ülesannet koolituse ja järelevalve meetodi "Self and Systems" abil, mis hõlmab õpilaste eneseteadvuse integreerimist kliinilisse koolitusse klienditeeninduse süsteemse raamistikuga klientide jaoks.

Õpilased saavad tugevaid teadmisi abielu ja pere-ravi teooria ja tehnikaid. Õpilased saavad laialdast praktilist koolitust nii paari kui pereteraapia keskuses, ülikoolilinnakute kliinilisest väljaõppest ja uurimisüksustest ning kohalikest kogukonnakohtadest.

Abielu ja pereteraapia magistriõppe kandidaadid skriinitakse sponsorluse osakonna teaduskonna (Marriage and Family Therapy) vastuvõtukomisjoni poolt. Nõuded hõlmavad lõpetatud bakalaureuse kraadi, viimased GRE skoorid, 3 soovituskirja ja isikliku avalduse. Vastuvõtmiseks ei nõuta minimaalset GPA-d, kuigi MFT osakond kasutab võrdlusalust standardina 3,4.

Rahaline toetus

Piiratud rahaline abi on saadaval ülikoolilõpetaja ja stipendiumkrediidi vormis. Rahaline abi määratakse kindlaks teenete alusel.

Rajatised

Enamik magistriõppe kursusi õpetatakse Pecki saalis, mis on äsja renoveeritud 30000 ruutjalga rajatis, mis on hiljuti täielikult renoveeritud ja kohandatud kliinilise väljaõppe keskkonda. Hoones on kolm tarkade klassiruumi ja uus arvutiklass koos 24 jaamaga.

Krediidi ülekandmine

Kuni 12 ainepunkti kraadi rakendatavat kursuste tööd võidakse üle kanda magistrikraadi abielu ja perearstiabi. Kursusele üleminekuks on vajalik B-klassi või kõrgem klass.

Rahuldav edu

Ülikooli reeglite ja määruste kohaselt peavad kõrgkooliõpilased minimaalset keskmist 3,0-ni tööle, mis sisaldab kraadi või tunnistuse programmi ja minimaalset kumulatiivset üldist sooduspakkumist 2,8.

Osalise tööajaga õpe

Saadaval on 3-aastane osalise tööajaga õppekava.

Õpilaste õpitulemused

1. Näidake teadlikkust ja süsteemi eneseregulatsiooni

2. Näidake kaasamist kultuuriliste ja kontekstuaalsete erinevustega

3. Näidake MFT-i kliinilise pädevuse oskusi erinevates kontekstides

4. Näidake rakenduslikke teadmisi MFT-i õiguslike ja eetiliste suuniste ja kutsestandardite kohta

5. Näidake rakenduslikke teadmisi MFT ajaloolisest ja praegusest teoreetilisest teabest

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Falk College brings together Syracuse University’s professional programs in Human Development and Family Science, Food Studies, Marriage & Family Therapy, Public Health, Nutrition Science & Di ... Loe edasi

Falk College brings together Syracuse University’s professional programs in Human Development and Family Science, Food Studies, Marriage & Family Therapy, Public Health, Nutrition Science & Dietetics, Social Work, and Sport Management in an environment of cross-disciplinary teaching, research, practice, and service. Näita vähem