Abielu ja pereteraapia magister

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Selle magistrikraadi on registreerinud New Yorgi osariigi haridusosakond, ametialaste asjade büroo, et pakkuda magistrikraadi abielu ja pereteraapia litsentside saamise õiguse saamiseks.

See 48 krediidi programm sisaldab kursuste:

 • Peresüsteemide teooria ja praktika
 • Paari- ja pereteraapia kaasaegsed mudelid
 • Raskustes perede kliiniline hindamine ja psühhoteraapia
 • Hindamine ja sekkumine suuremate süsteemidega, millega pered suhtlevad
 • Perevägivallast, haigustest, töötusest ja kohtusüsteemist tulenevate emotsionaalsete probleemide ennetamine

Nõuded täidetakse Mercy College sidusettevõtete, vaimse tervise rajatiste, haiglate ja erapraksiskeskuste kaudu, mis tagavad litsentseeritud, väga kogenud tervishoiutöötajate järelevalve.

Programm võtab umbes kaks ja pool aastat läbi osalise tööajaga õhtuste tundide külastamise. Praktikaaasta jooksul peavad tudengid olema päevasel ajal kaks täispäeva nädalas.

Kursusi võidakse litsentseerimisnõuete täitmiseks pidada immatrikuleerimiseta staatuseks.

Abielu ja pereteraapia kiired faktid

 • Esimene samm abielu- ja pereterapeudi litsentsimiseks
 • Kogemused hõlmavad ülikoolilinnaku Practicumi seminari
 • Tugevad sidemed piirkonna vaimse tervise rajatiste ja haiglatega

122916_54e0d44a4350a814f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722e79d1964dc15f_1280.jpgWokandapix / Pixabay

Eesmärk

48 krediidi magistrikraad abielu- ja pereteraapiaprogrammis on pakkuda terviklikku õpet abielu- ja pereteraapia alal õpingute käigus, mis on kavandatud vastama haridusnõuetele abielu- ja pereterapeudi litsentseerimise alal New Yorgi osariigis . Abielu- ja pereteraapiaprogrammi lõpetanutel on õigus otsida algset töökohta litsentsimiseks vajaliku 1500-tunnise välisteenistuse täitmiseks. Uute abielu ja pereteraapia litsentsimist reguleerivate seaduste kohaselt on lõpetajatel kuni kaks aastat aega, et täita 1500-tunnise kogemuse nõue ja läbida litsentsi saamiseks vajalik kvalifikatsioonieksam. Õpilased saavad abielu

Kraadi nõuded

 1. Esitage küpsustunnistuse ärakiri psühholoogia, sotsioloogia, käitumisteaduse tervishoiu või hariduse alal. Õpilased peavad olema läbinud kõrgema taseme bakalaureuse statistika kursuse, mille hinne on B või kõrgem. Erijuhtudel võetakse arvesse muid peamisi äriühinguid.
 2. Kaks kirjalikku soovitust. Vähemalt üks soovitus peab olema professorilt.
 3. Intervjuu saatejuhiga.
 4. Praegune käimasolev jätk.
 5. Esitatakse nelja kuni viieleheküljeline essee, milles kirjeldatakse üksikasjalikult, miks taotleja soovib õppida MFT-d; selle valdkonna isiklikud ja ametialased atribuudid ning karjääri eesmärgid.
 6. Tõendada teadmisi MFT valdkonnast; MFT programmi käsiraamatu tundmine.

Õpilased peavad läbima kolm semestrit praktikumi, mis hõlmab 200 tundi praktikumi asukohta igal semestril. Sellest 600st tunnist 300 peab olema kliendi kontakttund. Õpilastelt oodatakse Practicum I-s vähemalt 80 kontakti tundi; 120 kliendi kontakttundi Practicum II-s; ja 100 kliendi kontakttundi Practicum III-s. Lisaks on vaja 3,0 kumulatiivset GPA-d ja 48 ainepunkti, sealhulgas kliinilise uuringu projekti PSYN 710 edukas lõpuleviimine.

Abielu ja pereteraapia eesmärgid

Programmi lõpetajatelt oodatakse:

 1. Tuvastage üksikisikute, paaride, vanemate ja laste, laiendatud pereliikmete ning perede ning suuremate süsteemide ja kogukondade vahelised probleemsed suhted.
 2. Pakkuda peresüsteemidele suunatud psühhoteraapiaid, et aidata üksikisikuid, paare ja perekondi, kes seisavad silmitsi paari, vanema / lapse ja laiendatud perekonna emotsionaalsete ja suhtlemisraskustega, vaimsete ja füüsiliste haiguste, uimastite kuritarvitamise ja perevägivallaga, ning aidata kaasa probleemide koostoimimisele haridus-, hooldus- ja hooldusraviga , lapsendamis- või õigusbürood. Tehke tõhusat koostööd nii traditsiooniliste kui ka ebatraditsiooniliste paaride ja peredega kogu elu jooksul.
 3. Vastake kvalifikatsioonile, mis on ette nähtud töötamiseks erinevates erialaasutustes, sealhulgas, kuid mitte ainult, erapraksises ja agentuuris.
 4. Ennetage või aidake hallata probleeme, mis võivad tuleneda sotsiaal- või tervishoiuprobleemidest, sealhulgas eluiga lüheneva elu või krooniliste haigustega.
 5. Tõestage New Yorgi osariigi litsentsimiseks vajalikke oskusi ja pädevusi ning sooritage litsentsieksam ja nõutud kliinilised tunnid edukalt

Programmi tulemused

Selle programmi lõpus peaksid õpilased saama:

 • Tõestage pereteraapias paljude kaasaegsete mudelite tundmist
 • Tõestage teadmisi paljude paariteraapia kaasaegsete mudelite kohta
 • Näidake, et saate täita 3 põlvkonna genogramme ja perekonna ajakavasid
 • Kirjutage selged paberid, mis näitavad teadmisi paari- ja pereteraapia mudelitest
 • Tõestage professionaalse teraapia pädevust, läbides kolm semestrit praktikat, tehes juhendatud teraapiat üksikisikute, paaride ja peredega, läbides 300 näost näkku kliinilist tundi
 • Näidake põhjalikke teadmisi pereteraapia ühe mudeli kohta ja rakendage seda praktika korral rakendatava juhtumi korral

Karjäärivõimalused

Töökohad litsentseeritud abielu- ja pereterapeutina võite leida agentuurides, haiglates või kohtusüsteemides. Muud võimalikud karjäärivõimalused hõlmavad töötamist erapraksises psühhoterapeudina peredele, kes tegelevad vaimuhaiguste, uimastite kuritarvitamise, meditsiiniliste diagnostiliste protseduuride ja krooniliste haigustega, perevägivalla, laste väärkohtlemise ning hooldushooldussüsteemide, paariteraapia ja laste pereterapeutidega. .

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Scien ... Loe edasi

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Sciences. Mercy College challenges its faculty and staff to make higher education work for anyone hungry enough to earn a better place in life. With campuses in Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan and Yorktown Heights, the vibrancy of the College culture is sustained by a diverse student body from around the region. Näita vähem
Dobbs Ferry , New York , New York , Yorktowni kõrgused , USA veebis + 4 Rohkem Vähem