Advanced Master kaasaegse muusika

Üldine

Programmi kirjeldus

nüüdismuusika

Need valides Advanced Master in Contemporary Music programm Kuninglikus Konservatooriumis / Kunstide Kool Gent töö juhendamisel on Ictus ja SPECTRA kaasaegse muusika ansamblid, projektidega, empaatiline keskenduda hiljuti muusikat. Õpilased spetsialiseerunud kaasaegse muusika, solistidena või liikmed ansambel. Nad mängivad aktiivset rolli uute teoste nii noortele loodud heliloojad.

Töötoad ja loengud toovad õpilased puutuvad kokku rahvusvahelised eksperdid, samuti ideede teistega sama põlvkond: heliloojad, koreograafid, teater tegijad ja kujutavad kunstnikud.

Sildi all Genti Advanced Master Ensemble, või mängu, sina ja su mehe arenenud kraadiõppurid anda kontserte ja enamgi seinad Konservatooriumis. Personal algatust on kindel poodiumil. Õpilased täielik uuring kontserdiga ja kirjaliku lõputöö.

Kunstiline tava on põhimõtteliselt keskendub õppekava. See hõlmab kolme eraldi segmenti:

  1. Õpilase Master Project.
  • See on projekt, millega te kehti ja sisesta MA Contemporary Art programmi. Läbi arenenud õppeprotsessi, nagu uuringu edenedes projekti muutub üha betooni. See lähtub hetked individuaalõppe, mis on paigutatud nii nagu vaja. See kulmineerub juried kontsert porine kontserdisaalis, mis Master II (teist aastat) on täieõiguslik avaliku kontserdi.

MÄNG, Gent Advanced Master Ensemble

  • Selles osas uuringu õpilastel osaleda lavastusi see ansambel magistrantidele. Samuti lõpule aastane toodang koos Ictus ja SPECTRA bände (vahelduvad aastat).

Sessioone Ictus ja SPECTRA

  • Kõik õpilased on programmi kokku viis korda aastas, saavad tagasisidet oma töö segust rühm muusikuid Ictus ja SPECTRA ansambleid.

Paralleelselt praktiliste aspektide programmi, seal on ka mitmeid teoreetilisi ja kontekstuaalne viiteraamistikud. Õpilased suurendada oma teadmisi muusika analüüsi, muusikateater, live-elektroonika, video ja tulemuslikkuse iga teatud seos kaasaegse muusika. Need teoreetilised segmendid on mõnikord sissejuhatav või algatamise iseloomuga, mõnikord rohkem spetsialiseeritud. See tekitab teadmine, et toidab oma praktikas, luua uusi võimalusi ja innustada oma tööd.

Aastal Master I (esimene aasta), Analüüs ja Teadusministeerium tutvustab õpilastele teadustöö tavade nüüdismuusika kontekstis School of Arts (interdistsiplinaarne Master Seminar) ja mujal (näiteks kell Orpheus Instituut). Aastal Master II siinjuures kirjaliku magistritöö, mis on seotud sisu oma lõpueksami projekt.

Vastuvõtutingimused

Kandidaadid on juba omanikud magistrikraadi muusikat ja pärast osalevad praktiline sisseastumiseksami, peab olema heaks kiidetud orientatsiooni komitee. Eksam koosneb kahest osast: esinemisproov ja hinnatakse kandidaadi motivatsiooni, määratakse läbi küsitlust ja kirjaliku projektitaotlus: kirjeldus taotleja pakutud Master Project. See orientatsioon eksam toimub Kunstide Kool. Orientatsiooni komitee koosneb ühest või mitmest muusika osakonna õppejõud spetsialiseerunud kaasaegse muusika, välise žüriiliige, esindajad nii Ictus ja SPECTRA, programmi koordinaator MA Contemporary Music programm ja esimehe. Taotlusi saab esitada nii üksikisikud ja ansamblid. Juhul komplektid, kõik ansambli liikmed peavad ka isiklikult taotleda programmi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) and the Royal Conservatory constitute the School of Arts of University College Ghent. The school brings together talented and motivated students with outstanding ... Loe edasi

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) and the Royal Conservatory constitute the School of Arts of University College Ghent. The school brings together talented and motivated students with outstanding educators, active artists, designers and theorists in art and design from all over the world. The mission statement of the school defines its main tasks: development of the arts, education and research in an international perspective. Näita vähem