Meie täiustatud magistrikraad (AMF) LATAM on suunatud Ladina-Ameerika ettevõtete tippjuhtidele, direktoritele ja omanikele, kellel on finantsmaailmas asjakohane kogemus ning kes on huvitatud osalemisest ainulaadses hariduslikus kogemuses, mis võimaldab neil mõista rahalise reaalsust juhtivad organisatsioonid ja nende taotlused, eelkõige Ladina-Ameerika kontekstis. Osalejate range valik toob kaasa piiratud suurusega eliitklassi, kus tekib huvitav ja rikastav dünaamika, mida programmi osalejad järjekindlalt tunnevad kui suurt panust nende haridusalaste kogemuste hulka. Iga osaleja toob oma kogemused ja erilise tähelepanu pööratud probleemidele, samal ajal kui õpetajad suunavad ja tellivad osalejate kommentaarid, et jõuda kehtivatele järeldustele ja rakendatavale majandusele, eriti Ladina-Ameerikas.

Meie programm

 • 8 kuud
  Modulaarne formaat.
 • 6 moodulit nädalas
  Santiago, New York, London, Quito, Bogotá ja Panama City.
 • Omandage finantsnägemus
  Oma organisatsiooni juhtimine.

Kes

Advanced Master in Finance on programm, mille eesmärk on:

 1. Ärimehed ja naised, kes ühinevad ettevõtte juhatusega ja vajavad nii ettevõtte finantsnägemust kui ka rahastamisstrateegiat.
 2. Juhid, kes astuvad tegevjuhina või juhatuse liikmena ning vajavad praktilist, asjakohast ja strateegilist finantsnägemust ettevõtlusest ja selle rahastamisest, samuti võimet dialoogi pidada ja hinnata oma finantsjuhit.
 3. Finantsjuhid ja ettevõtete finantsjuhtide juhid, kellel on juhtprojektsioon, mille eesmärk on visiooni, teadmiste ja kogemuste täitmine finantsjuhtimise kõige keerukamate aspektide lahendamiseks ja juhtimiseks.
 4. Panga-, finants- ja nõustamistöötajad, kes peavad integreerima finants visiooni oma kogemuste arsenaliga, et pakkuda oma äriklientidele rahaliselt keerulist teenust.
 5. Ettevõtte-, pankroti- või ettevõtte juristid, kes otsivad äriprotsesse ja majanduslikku arusaama finantsprotsessidest ja ettevõtte tegevuse finantsnägemusest.

Ühtsus

Parim teaduskond ärikoolis ja tunnustatud rahvusvahelisel tasemel külalisprofessoritega. Kaks kõige intensiivsemat reisi ettevõtete, reguleerivate asutuste ja turgude külastamiseks (avastusretk) kõige olulisemates rahvusvahelistes finantskeskustes (London ja New York).

eesmärgid

Programm, mis on suunatud kuidas!

Teoreetiline ja kontseptuaalne alus, mis on vajalik rahastamise teema käsitlemiseks, samuti otsuste tegemise ja oskuste mõistmiseks, et mõista ja juhtida oma äri strateegilist juhtimist ja juhtimist silmas pidades.

aste

See programm annab magistrikraadi finantsjuhtimises.

114555_005.jpg

sissepääs

 • Ülikooli kraad.
 • Vähemalt viis aastat juhtimisalast kogemust.
 • Intermediate või advanced English (lugemine ja arusaamine).
 • Täitke vastuvõtu vorm.
 • Hindamisintervjuu programmi akadeemilise direktoriga.

Üldteave

hind

 • Hind: 33 000 USD

Kuupäevad ja kellaajad

 • Ühenädalane klass, esmaspäevast laupäevani, umbes iga 6 nädala järel.
 • 8. juulist 2019 kuni 14. märtsini 2020.

Klasside ajakava

 • Esmaspäevast reedeni kella 8.30-17.00.
 • Laupäeviti kella 8.30-14.00.

Õppekava võrgustik

1. Rahastamine juhtidele

8.-13. Juuli 2019 | Santiago.

Neile, kellel ei ole selles valdkonnas ranget eelnevat kogemust, soovitame programmi käivitada mooduli Finance for Managers kaudu.

See moodul on mõeldud selleks, et integreerida rahalisi teadmisi mitteomavad inimesed nendega, kes on juba omandanud finantsanalüüsi, tegevuse rahastamise ja investeerimisotsuste hindamise. Samuti tutvustatakse strateegiat väärtuse loomise ja kogumise protsessina; ja kuidas konkurentsieelis on seotud strateegia tulemuslikkusega (Estretégica Vision I).

Õpilased, kellel on eelnevad teadmised, võivad võtta loobumise eksami, mitte moodustada seda moodulit ja saada programmi maksumusest 3000 USD.

2. Portfelli haldamine

2.-7. September 2019 | New York

See moodul keskendub kapitaliturgudele ja sellele, kuidas ettevõte nendega suhtleb, et meelitada ligi raha või investeerida riigikassa ülejääki. Kuidas mitmekesistamine võimaldab riskijuhtimist ja portfellihalduse tulemuslikkuse hindamist.

See moodul hõlmab rahvusvahelisi investeeringuid, erinevate varaklasside identifitseerimist ja hindamist ning optimaalsete portfellide tuvastamist. Käesolevas moodulis käsitletud teemad: portfellihalduse teooriad, portfellihalduse strateegiad, kapitali maksumuse määramine investorite meelitamiseks ja säilitamiseks.

Moodul koosneb läbirääkimistest juhatajatega ja New Yorgis asuvate finantsettevõtete, regulaatorite ja turgude külastamisega, mis moodustab tõelise avastusreisi maailma ja eelkõige Ladina-Ameerika peamiste rahanduskeskuste keskuses.

3. Strateegia hindamine, väärtuse loomine ja mõõtmine

21.-26. Oktoober 2019 | London

Selles moodulis on välja töötatud seos ettevõtte strateegia, nii ettevõtte kui ka konkurentsivõime vahel, ning finantsstrateegia. Hindamine on peamine aspekt, mida see ühendus võimaldab. Süvendatakse erinevaid hindamismeetodeid ja nende rakendamist, olenemata sellest, kas tegemist on rahavoogude, mitmekordse ja isegi reaalsete valikute allahindlusega. Eesmärgiks on väärtust loovate strateegiate soovitud omaduste määramine.

Moodul koosneb läbirääkimistest juhatajatega ja külaskäigud finantsettevõtetesse, regulaatoritesse ja turgudesse Londonis, mis kujutab endast tõelist avastusreisi selles ajaloolises rahvusvahelises finantskeskuses.

4. Rahastamine, finantskorraldamine ja riskijuhtimine

9. – 14. Detsember 2019 | Quito.

Selles moodulis analüüsitakse võla struktuuri siis, kui ettevõtete kasumilt on maksud. Võlaga on seotud maksusoodustus, kuid suurema võlgnevusega suureneb omakapitali risk. Otsus kasutada võla taseme kohta peaks kaaluma mõlemat tegurit ja kaaluma ettevõtte üldist strateegiat. Töötatakse välja kaalutud keskmise kapitalikulu kontseptsioon (WACC).

Lisaks püütakse mõista erinevaid finantsriski ja ettevõtte allikaid ning arendada vahendeid nende strateegiliseks haldamiseks.

Tuletisinstrumendid olid selgelt kavandatud riskide ülekandmiseks ja nende optimaalset kasutamist analüüsitakse erinevates olukordades. Riskijuhtimine suhtleb konkurentsistrateegia ja rahastamisstruktuuriga.

5. Ettevõtte juhtimine ja strateegiline juhtimine

20. – 25. Jaanuar 2020 | Bogotá

Selle mooduli eesmärk on mõista, millised on parimad tavad juhatuste moodustamisel ja juhtimisel. Erinevused perepõhiste ettevõtete ja pihustatud kinnisvaraga ettevõtete juhtimise viisides on üksikasjalikud. Analüüsitakse juhtimiskontrollisüsteeme ning stimuleerimisskeeme, mille eesmärk on viia kõik organisatsiooni liikmed kooskõlla strateegiliste eesmärkidega.

Juhtimine nõuab riskide võtmist, mis võivad seada ohtu üksikisiku professionaalse ja isikliku arengu. Sel põhjusel tuleb juhtimise teostamist pidada strateegiliseks, mis võimaldab hoolimata vastupanuvõimest ja sellega kaasnevatest ohtudest isikul, kes seda võtab, täita organisatsiooni või keskkonna nõutavate muutuste esilekutsumise eesmärki.

Uurime organisatsiooni diagnoosi ning strateegilisi sekkumisi ja taktikalisi vastuseid, et tekitada süsteemi muutusi, võttes arvesse takistusi ja riske.

6. Ühinemised, omandamised ja strateegiline nägemus

9. – 14. Märts 2020 | Panama

Moodul analüüsib ettevõtete omandamist, et hallata ettevõtte strateegias määratletud äriportfelli, et luua väärtust aktsionäridele. Kuidas ettevõtted saavad reageerida kontrollikatsetustele ja millised eelised võivad olla muudel ümberkorralduste vormidel, näiteks müügi jagamine või ettevõtte ümberkujundamine eraettevõtteks.

Strateegilise nägemuse II raames vaatame üle väärtuse loomise allikad ja väärtuse kogumise, organisatsiooni vastavusse viimise strateegia, strateegilised kaardistamisvahendid ja finantsstrateegia kooskõla äristrateegia ja corprotiva-ga.

114553_aerea5.jpg

Programmi õpetamise keel:
 • Hispaania

Vaata veel 5 kursust Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñezis »

Viimati uuendatud Juuni 1, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
8 kuud
Osakoormus
Price
33,000 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
märts 14, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
märts 14, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
märts 14, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
märts 14, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
märts 14, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
märts 14, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
märts 14, 2020
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
märts 14, 2020
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
märts 14, 2020
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
märts 14, 2020
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
märts 14, 2020
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
märts 14, 2020