Advanced Master of Finance

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

2020. aasta sissevõtmise taotlused on suletud. Taotlused 2021. aasta sissevõtmiseks avatakse 2020. aasta oktoobris.

Esmakordselt 1987. aastal loodud ESCP Advanced Master in Finance on nüüd võrdlusalus finantshariduse alal Euroopas. Selles on uhke teaduskond, ulatuslik vilistlaste võrk rahandusspetsialiste ja kindlad pikaajalised suhted finantsasutustega (pangad, maaklerid, finantseerimisettevõtted). Programm hõlmab üle 30 nädala täpset täistööajaga akadeemilist kursuste loomist:

15 nädalat ESCP Pariisi ülikoolilinnakus ja 15 nädalat Londoni ülikoolilinnas - sellele järgneb kohe praktika, et tugevdada rakendusoskusi ja individuaalne uurimisprojekt (lõputöö). Advanced Master in Finance on pidevas dialoogis juhtivate tegelastega rahanduse maailmas, et kohandada selle sisu muutuvatele turu vajadustele ja tagada võimalikult kõrge juhendamise kvaliteet.

Põhijooned

ESCP magistrid on professionaalsetele suunitlusega programmid konkreetsetes juhtimisvaldkondades, mis on mõeldud kraadiõppe lõpetanutele ja millel on selge karjäärieesmärk ning mis viivad spetsialiseerumiseni või topeltoskuseni vastusena ettevõtete nõudmisele kõrgelt kvalifitseeritud juhtide järele. See magistrikraad on üheaastane täistööajaga akadeemiline programm, mis on mõeldud üliõpilastele, kellel on esimene magistriõppe akadeemiline või kutsealane kraad inseneriteaduses, ettevõtluses, arhitektuuris, meditsiinis, õigusteaduses, farmakoloogias, politoloogias, kunstides või muus kraadiõppes.

Õppekava koosneb kuuekuulisest täistööajaga kursustööst, sh rahvusvahelisest seminarist, millele järgneb vähemalt nelja kuu pikkune ettevõtte paigutamine ja programmi lõpus väljastatava erialase väitekirja lõpetamine. Kursusi õpetatakse inglise keeles ja meie vastavate ülikoolide riigikeeles.

Õppekava

Programmi pakutakse ESCP ülikoolilinnakus Pariisis viieteistkümne nädala pikkuse õppeperioodiga meie Londoni ülikoolilinnakus.

Õpilased peavad valima eriala, mis kajastab nende isiklikke ja ametialaseid eesmärke.

Kui nende kursuste läbiviimine on lõpetatud, peavad õpilased läbima neljakuulise praktika ja kirjutama ametialase väitekirja. Klassid õpetatakse nii prantsuse kui ka inglise keeles.

Prantsuse keele oskus on vajalik.

See täistööajaga õppekava jaguneb kolmeks perioodiks üheks aastaks järgmiselt:

 • 2 intensiivkursuste perioodi: september-detsember; Jaanuarist aprillini. sealhulgas 15 nädalat ESCP ülikoolilinnas Londonis.
 • 1 professionaalsuse tähtaeg aprillist detsembrini: vähemalt 4-kuuline äriühingu väljaandmine ja suuline kommunikatsioon, mis kaitstakse komiteele novembri alguses ja september sisselaskejärgse aasta detsembri keskpaigas.

Ettevõtte paigutus

Nii kõrgharidusega rahanduse magistrandide kui ka ESCP vilistlaste võrgustik edendab tugevaid sidemeid finantsasutustega. Vilistlased, kes on juhtivad rahvusvahelise rahanduse eksperdid, peavad regulaarselt loenguid ja ettekandeid ning jagavad seeläbi oma teadmistepagasit praeguste tudengitega ja mängivad olulist rolli nende tööotsimisel.

Osalejate profiilid

Advanced Master of Finance profiil

Akadeemiline taust:

 • Majandus- ja finantsteadused: 60%
 • Tehnikateadused: 21%
 • Juhtimisteadus: 12%
 • Õigusteadused: 4%
 • 36% rahvusvahelisest üliõpilast
 • 22% naised, 78% mehed

ESCP magistriprogramm võtab vastu taotlejaid erinevatest erialadest, kes näitavad üles avameelsust ja potentsiaali:

Magistrantuurid on erinevatest riikidest pärit ja neil on erinevad taustad: insenerid, arstid, farmatseudid, kirjandus- ja seadusteadused jne.

Need moodustavad 40 rahvusest, moodustavad mitmekultuuriliste osalejate rühma, mis muudab rühmade vahetamise ja töötamise veelgi rikkaks.

Vastuvõtutingimused

Nõuded

 • Esimese magistri kraadi omanikud.
 • Bakalaureusekraadi omanikud (240 ECTS): vähemalt 3-aastane töökogemus
 • Bakalaureusekraadi omanikud (240 EAP) ilma erialase kogemuseta (alla 30%)

Tasud

2020/2021 õppeaasta tasud on määratud 25 000 € * (sisaldab teatmeteoste kulusid).
Tasud esitatakse kas:

 • ühe õppeaasta alguses
 • ESCP pakub ka otsekorralduse võimalust: sel juhul tasutakse novembrist aprillini kuus kuumakse.

Taotlejad, kellele pakutakse kohti, peavad kinnitama oma nõusoleku ja tasuma õppemaksu tagastamata tagastamistasu 2000 eurot.
* Majutus- ja transpordikulud Londonis ei kuulu õppemaksudesse.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Loe edasi

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Näita vähem
Pariis , Madrid , London , Berliin , Torino , Varssavi , Pekingi , Veneetsia + 7 Rohkem Vähem