Esmakordselt loodud aastal 1987, ESCP Europe Advanced Master in Finance on nüüd võrdlusalus viide rahastamiseks haridus Euroopas. Ta boasts maineka õppejõud, ulatuslik vilistlaste võrk rahandus spetsialistide ja kindel, pikaajalised suhted finantsasutustega (pangad, maaklerid, rahandusettevõtted). Programm hõlmab üle 30 nädala täpset täiskoormusega akadeemilist kursuste tööd:

15 nädalat ESCP Euroopa Pariisi ülikoolis ja 15 nädalat Londonis asuvas ülikoolis - kohe järgneb internatuuri rakendatud kutseoskuste suurendamiseks ja individuaalne uurimisprojekt (doktoritöö). Advanced Master in Finance on pidevas dialoogis juhtivate tegelastega rahanduse maailmas, et kohandada selle sisu muutuvate turunõuetega ja tagada õpetamise võimalikult kõrge kvaliteet.

Põhijooned ja kuupäevad

ESCP Europe Magistriõpe on professionaalsed orienteeritud programmid konkreetsetes juhtimisalades, mis on mõeldud kraadiõppuritele, kellel on selge karjääri eesmärk ja mille tulemuseks on spetsialiseerumine või topeltoskus vastuseks kõrgelt kvalifitseeritud juhtide ettevõtte nõudlusele. See magistriõpe on üheaastane täistööajaga akadeemiline programm, mis on mõeldud üliõpilastele, kellel on esimene magistri taseme akadeemiline või kutsekraad inseneri-, äri-, arhitektuuri-, meditsiini-, õigus-, farmaatsia-, politoloogia-, kunsti- või muu magistri kraadiga.
Õppekava sisaldab kuus kuud täistööajaga kursuste, sealhulgas rahvusvahelist seminari, millele järgneb vähemalt neli kuud kestva ühingu praktika ja lõppeesmärgil edastatava lõputöö lõpetamine. Kursusi õpetatakse inglise keeles ja meie vastavate ülikoolilinnakute riigikeeles.

Õppekava

Programmi pakutakse Pariisis ESCP Europe Campus viieteistkümne nädala jooksul Londonis asuvas ülikoolis.

Õpilased peavad valima eriala, mis kajastab nende isiklikke ja ametialaseid eesmärke.

Kui nende kursuste läbiviimine on lõpetatud, peavad õpilased läbima neljakuulise praktika ja kirjutama ametialase väitekirja. Klassid õpetatakse nii prantsuse kui ka inglise keeles.

Prantsuse keele oskus on vajalik.

See täistööajaga õppekava jaguneb kolmeks perioodiks üheks aastaks järgmiselt:

 • 2 intensiivkursuste tingimused: september-detsember; Jaanuarist aprillini. sealhulgas 15 nädalat ESCP Euroopa ülikoolilinnakust Londonis.
 • 1 professionaalsuse tähtaeg aprillist detsembrini: vähemalt 4-kuuline äriühingu väljaandmine ja suuline kommunikatsioon, mis kaitstakse komiteele novembri alguses ja september sisselaskejärgse aasta detsembri keskpaigas.

Ettevõtte paigutus

Vilistlaste võrk nii Advanced Master of Financeis kui ka ESCP Euroopas tervikuna soodustab tugevat sidet finantseerimisasutustega. Vilistlased, kes on rahvusvahelise rahanduse juhtivad eksperdid, korraldavad korrapäraselt loenguid ja esitlusi ning jagavad oma praeguste õpilastega oma teadmisi ning mängivad olulist rolli nende tööotsimisel.

Osalejate profiilid

Advanced Master of Finance profiil

Akadeemiline taust:

 • Majandus- ja finantsteadused: 60%
 • Tehnikateadused: 21%
 • Juhtimisteadus: 12%
 • Õigusteadused: 4%
 • 36% rahvusvahelisest üliõpilast
 • 22% naised, 78% mehed

ESCP Euroopa magistriprogramm tervitab paljude erialade taotlejaid, kes demonstreerivad avatust ja potentsiaali:

Magistrantuurid on erinevatest riikidest pärit ja neil on erinevad taustad: insenerid, arstid, farmatseudid, kirjandus- ja seadusteadused jne.

Need moodustavad 40 rahvusest, moodustavad mitmekultuuriliste osalejate rühma, mis muudab rühmade vahetamise ja töötamise veelgi rikkaks.

Vastuvõtutingimused

Nõuded

 • Esimese magistri kraadi omanikud.
 • Bakalaureusekraadi omanikud (240 ECTS): vähemalt 3-aastane töökogemus
 • Bakalaureusekraadi omanikud (240 EAP) ilma erialase kogemuseta (alla 30%)

Tasud

2019.-2020. Õppeaasta lõivud on 24 000 € * (sh võrdlusraamatute kulud).
Tasud esitatakse arvele kas:

 • ühe õppeaasta alguses
 • ESCP Europe pakub ka otsekorralduse võimalust: sellisel juhul makstakse kuus osamakseid novembrist aprillini.

Taotlejad, kellele pakutakse kohti, peavad kinnitama oma nõusoleku ja tasuma õppemaksu tagastamata tagastamistasu 2000 eurot.
* Majutus- ja transpordikulud Londonis ei kuulu õppemaksudesse.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Prantsuse

Vaata veel 23 kursust ESCP Europe Business Schoolis »

Viimati uuendatud November 29, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
24,000 EUR
Deadline
Juuni 21, 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 21, 2019
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 21, 2019

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 21, 2019
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 21, 2019
End Date