Advanced Master of Safety Engineering ja juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Selle üheaastase täiustatud meistrikursuse eesmärk on pakkuda inglise keele loenguid, mis käsitlevad ohutuse juhtimise üldisi aspekte ja nende rakendusi erinevates valdkondades.

Esimene semester sisaldab 2 osakonda

  • Osa A puudutab üldteadmisi, sealhulgas riskianalüüsi, riskide tuvastamist, analüüsi, hindamist ja ravi, kommunikatsiooni ja konsulteerimist, ohutuse juhtimissüsteemi, juriidilisi ja inimtegureid riskijuhtimise valdkonnas (20 ECTS krediiti).
  • B osas käsitletakse rakendusvaldkondi: Protsessiohutus, toksikoloogilised ohud inimeste tervisele, mürgiste toodetega seotud keskkonnariskid, ehituslikud looduslikud ja tehnoloogilised ohud, arvutusseadmete töökindlus, kiirgusest tulenevad riskid, elektrisüsteemide ohutus. See teine ​​osa ei nõua põhjalikke teadmisi igast domeenist kui kasulike oskuste sissejuhatust. Suur osa loenguid annab spetsialistid (25 ECTS).

Teine semester on pühendatud praktikale ettevõtetes (30 ECTS)

Programm on suunatud rahvusvaheliste ettevõtete töökohtade loomisele, kes vastutavad ohutuse tagamise eest, ohutusnõuetega tegelevad äriüksused, ettevõtete ja riigiasutuste nõustamine ja auditeerimine. Tööhõive sektoriteks on lennundus, raudteed, ehitus, tootmine, energeetika, põllumajandus, meditsiin ja apteek.

Moodulid avatakse rahvusvahelistele üliõpilastele mobiilsusprogrammides

Teatud tingimustel võivad liikuvuse programmilepingute raames avada rahvusvahelised üliõpilased inglise keeles õpetatavad järgmised moodulid. Palun kasutage allpool olevat kontakti, et rakendada mõnda neist moodulitest.

Praktiline teave

Keel: inglise keel

Kestus: 1 aasta

Üks semester - loengud, juhtumiuuringud, projektid ja üks semester praktikast

Nõutav tase: magistriõpe või 4-aastane bakalaureus pluss vähemalt 3-aastane töökogemus

Kraad: Täiendav meisterdokument

Taotlemise tähtaeg: 1. juuli

Ohutustehnoloogia ja juhtimine

Arenenud magistrikraad riskide juhtimise alal

Täna seisab ühiskond silmitsi kahe eesmärgiga, mis tunduvad olevat vastuolulised:

  • innovatsioon, mis eeldab riskide võtmist
  • tagades kõigile ohutuse, kontrollides neid riske.

See Advanced Master's / Mastère Spécialisé (R) on "Safety Engineering

Tehnoloogiliste ohtude oluline juhtimine hõlmab kõiki sektoreid: transport (õhu-, raudtee-, maantee jne), energia (tuumajaamad, nafta ja gaasiplatvormid, rafineerimistehased, tammid, kütuseelemendid jne), tootmine (farmaatsia-, põllumajandus-, jne), ehitus, jäätmete kõrvaldamine jne

Loo uusi positsioone

Töökohad on saadaval teadus- ja arendusosakondades, tööstusohutuse osakondades ja tööstuspiirkondades (tuumajaamad, tootmisettevõtted jne). Ettevõtted kasutavad sageli spetsialiseeritud nõustamisfirmasid, mis pakuvad riskianalüüsi oskusi ja õnnetuste ärahoidmise rakendamise meetodeid Ametiasutused ja auditeerimisbürood kasutavad ka arvukaid eksperte, mis tagavad regulatiivse vastavuse

Milliseid positsioone on vaja täita?

Ohutusinsenerid, ohutusinsenerid tuuma- või nafta- ja gaasitööstuses, töökindlusinsenerid, kvaliteedi ohutuse ja keskkonna insenerid, riskianalüütikud ohutusnõustamisteenistuses, regulatiivorganisatsioonide inspektorid, riski analüütikud sertifitseerimisasutustes või ohutusagentuurides, riskiinsenerid kindlustusseltside jaoks.

Need positsioonid vajavad tihedat koostööd kõrgema juhtkonnaga ja võivad viia kiirema karjääri poole.

Vastuvõtutingimused

Eeltingimused

Täiustatud meistrid on «Ohutus inseneri

Kursuse vastuvõtmine nõuab

  • magistrikraad või
  • valideeritud esimese aasta magistriõppe või 4-aastase bakalaureuse kraadi pluss vähemalt 3 aastat töökogemust mõlemal juhul.

See kursus kuulub ka rahvusvahelise magistriõppe "Industrial

Taotlusprotsess

On kaheastmeline protsess: juhatus uurib taotlusi ja kutsub intervjuule lühikese nimekirja kandideerijaid.

Õppemaksud

Õppemaks on 9000 eurot.

Kaheastmeline õppimisprotsess

Koolituse teoreetiline osa toimub oktoobri algusest aprilli lõpuni (7 kuud) rahvusvahelises ja töökeskkonnas.

Praktika algab maikuu algusest oktoobri lõpuni (6 kuud).

Kraad

Magistrikraadi ("Mastère Spécialisé") määrust annab INSA Toulouse ( INSA Toulouse riikliku rakendusinstituut) ja INP Toulouse (Toulouse'i riiklik polütehniline instituut). Mõlemad on "Conférence des Grandes Ecoles" (Ameerika Ivy League ekvivalendid) pikaajalised liikmed ja kuuluvad riigi tipptehnikakoolidesse.

Viimati uuendatud jaan 2018

Teave kooli kohta

With 14,000 alumni present in all economic sectors, the "Institut National des Sciences Appliquées" of Toulouse, an international, pluridisciplinary, state engineering school, is recognized for the ex ... Loe edasi

With 14,000 alumni present in all economic sectors, the "Institut National des Sciences Appliquées" of Toulouse, an international, pluridisciplinary, state engineering school, is recognized for the excellence of its five-year education which attracts students of a high academic level and who have obtained excellent results at the Baccalaureat. Näita vähem