Georgetowni ülikool ja Solvay Brüsseli kool (ULB) ühine kraad.

Brüsseli ja Washingtoni ühine kraad politoloogias on uuenduslik üheaastane programm, mis ühendab kahe rahvusvahelise tunnustatud institutsiooni tugevused. Programmi edukal läbimisel saavad kaks kraadi , üks Solvay Brüsseli kool ja üks Georgetowni ülikool.

See unikaalne kraad pakub:

• Rahvusvaheline kogemus, mis on globaalsete otsuste langetamise volituste keskmes, täies ulatuses nii Washingtonis kui ka kõigi USA institutsioonide hulgast ning Brüsseli ja Euroopa pealinnas ning kõigi Euroopa institutsioonide hulgast.
• Kursused, mida juhendavad akadeemikud ja praktikud, kes on oma valdkonna juhtivad spetsialistid.
• kohapealsed kohtumised, mis suunavad õpilasi rahvusvaheliste institutsioonide, näiteks Euroopa Komisjoni, Maailmapanga, OECD, Rahvusvahelise Valuutafondi ja mitmete ekspertrühmade sisemise töö kaudu.
• Lisaks konkreetsetesse poliitikavaldkondadesse tuleb kombineerida piiriharidust ametlikus ja kvantitatiivses poliitilises majanduses.
• Juurdepääs Georgetowni ja Solvay laiaulatuslikele ja aktiivsetele vilistlaste võrgustikele.

Keskendumine poliitilisele majandusele peegeldab seisukohta, et globaalsete ja kohalike majandusprobleemide hindamisel ja nendega tegelemisel on vaja ka arusaamist institutsioonidest ja poliitilistest oludest, kus sellised väljakutsed tekivad. Programmi eesmärk on pakkuda üliõpilastele tasakaalustatud ja atraktiivset kombinatsiooni tugevaid teoreetilisi teadmisi ja kokkupuudet praktilise praktika kaudu, kaasates nii teaduskonna ja ekspertide vastavates valdkondades.

Selle täiendava meisteri lõpuks suudate:

  • Saate kindlalt mõista majanduse (tarbijad, ettevõtted) ja poliitiliste agentide (seadusandjad, valitsusasutused, õigusasutused, valitsusvälised organisatsioonid, aktivistid, meedia) stiimulid ja käitumine,
  • Avastage valitsuse sekkumist kujundavad tehnoloogilised ja poliitilised piirangud
  • Kasvatada sügav mõistmine poliitika ja turgude vastastikustest suhetest
  • Ettevõtte sidusrühmade uurimise ja nende motivatsioonide kavandamine
  • Mõlema institutsiooni akadeemilise ja vilistlaskogukonna koolitajatest, ekspertidest, konsultantidest ja poliitikakujundajatest koosnevad professionaalsed võrgustikud.

Kursuste ülevaade

See täistööajaga magistrikraad koosneb 10 kursusest (mis vastab 60 ECTS-ile Euroopa Liidus ja 30 krediidi tundi USA-s), jaguneb kolmeks ajaks ja lõpetatakse 12 kuu jooksul .

BOOTCAMP: Programm käivitub Brüsselis augusti teisel poolel matemaatiliste meetoditega ettevalmistava mitte-krediidipõlvega. Selle kursuse eesmärk on täita lüngad üliõpilase teadmistel majandusanalüüsi ja rakendusstatistika tavapäraselt kasutatavate põhiliste matemaatiliste meetodite kohta.

PEAMISED KURSUSED: Õpilased võtavad Brüsselis põhikursusi makromajanduse, mikroökonoomika, poliitilise majanduse ja andmete analüüsiks. Põhikursuseid õpetavad Georgetowni ülikooli õppejõud ja Brüsseli majandus- ja juhtimiskool.

VALIMISED: Pärast põhikursuste lõpetamist valivad õpilased kuus valikaine kursust (kevadperioodil 3 ja suveperioodil 3). Valikaine kursusi õpetab ühiselt üks kahest institutsioonist ( SBS-EM kevadperioodil ja GU suveperioodil) ning poliitikaekspert või praktikant: rahvusvaheline kaubandus, mõju hindamine, Euroopa majanduspoliitika: toit ja tööstus poliitika, avaliku korra seminar: avaliku poliitika stiimulite haldamine, keskkonnainvesteeringud, õigus ja majandus, tervishoiuökonoomika, energeetika ökonoomika, finantsökonoomika, rahandusteooria ja -poliitika, arengumajandus, avatud majanduse makromajandus, tööturg ja poliitika.

Töövõimalused

Selle kapteni lõpetajad võivad oodata töövõimalusi kiirema edasijõudmise võimalusega paljudes asutustes ja ettevõtetes, sealhulgas:

  • Rahvusvahelised institutsioonid (EÜ, WTO, Maailmapank, Rahvusvaheline Valuutafond, OECD, NATO, ETC jne)
  • Rahvusvahelised ettevõtted (lobitööd ja konsultatsioonifirmad, investeerimispangad jne)
  • Valitsusasutused (reguleerivad asutused, keskpangad, välissuhted jne)
  • Globaalsed valitsusvälised organisatsioonid
  • Kõrgharidus (doktoriõppe programmide kaudu)
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 10 kursust Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxellesis »

Viimati uuendatud December 10, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
50,000 USD
Deadline
Võta kooliga ühendust
Non-EU students: 31 May 2019 > EU students: 30 June 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non-EU students: 31 May 2019 > EU students: 30 June 2019
Start Date
Mai 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non-EU students: 31 May 2019 > EU students: 30 June 2019
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non-EU students: 31 May 2019 > EU students: 30 June 2019
End Date

Mai 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non-EU students: 31 May 2019 > EU students: 30 June 2019
End Date