Lennundus- ja tehnoloogiaarenduse programm on tunnistatud üheks juhtivaks juhtimisprogrammiks kosmosetehnika valdkonnas Hiinas. Põhineb kosmoseuuringute ja -tehnoloogia, mehaanika, kontrollteaduse ja inseneriteaduse ning masinaehituse põhiteemadel, mille eesmärk on arendada hästi põhjendatud, loomingulisi, praktilisi ja rikkalikke andeid.

Õpilased koguvad laialdasi ja tugevaid põhialuseid, nagu sõiduki üldine disain, õhusõidukite konstruktsiooniline disain, lennukite lennu dünaamika ja juhtimissüsteem ning sõidukite käitursüsteem ja disainiteooria ning neil on võimalus sellist tööd teha teoreetiliste uuringute, inseneriteaduse ja -arenduse ja tehniline juhtimine.

Lõpetajad töötavad peamiselt kosmosetehnoloogiaga seotud uurimisinstituutides, ülikoolides ja ettevõtetes teoreetiliste uuringute, eksperimentaalarengu, tehnoloogiaarenduse ja tehnoloogia juhtimise alal.

Põhilisi kursusi on järgmised: teoreetiline mehaanika, materiaalne mehaanika, struktuurimehhaanika, aerodünaamika, lennu dünaamika, mehaaniline disain, mehaaniline tootmine, struktuurne projekteerimine, kosmosesõidukite projekteerimine, mikroarvutite põhimõte, automaatjuhtimise teooria, kosmosesõidukite kontrolli teooria, kosmosesõidukite jõuülekande teooria ja mõõtmine Tehnoloogia.

Kvalifikatsioonid

  • Magistriprogrammi taotlejad peaksid olema ülikooli lõpetanud või lõpetama 31. juulil. Doktoriõppe taotleja peaks olema magistrikraad sama suur või suhteline huvivaldkonnas;
  • Tõhus hiina keele oskus * (4 klassi HSK) või TOEFL ja IELTS skoori.
  • Kahe professori soovitused.

* Märkus: Hiina (Mandarin) on peamine õpetuskeel. BIT pakub ka programme inglise keeles. Inglise õpetatavate programmide taotlejad ei pea omama hiina keele oskust.

Programmi õpetamise keel:
  • Hiina
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust Beijing Institute Of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date