Aeronautika magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Lennundus- ja tehnoloogiaarenduse programm on tunnistatud üheks juhtivaks juhtimisprogrammiks kosmosetehnika valdkonnas Hiinas. Põhineb kosmoseuuringute ja -tehnoloogia, mehaanika, kontrollteaduse ja inseneriteaduse ning masinaehituse põhiteemadel, mille eesmärk on arendada hästi põhjendatud, loomingulisi, praktilisi ja rikkalikke andeid.

Õpilased koguvad laialdasi ja tugevaid põhialuseid, nagu sõiduki üldine disain, õhusõidukite konstruktsiooniline disain, lennukite lennu dünaamika ja juhtimissüsteem ning sõidukite käitursüsteem ja disainiteooria ning neil on võimalus sellist tööd teha teoreetiliste uuringute, inseneriteaduse ja -arenduse ja tehniline juhtimine.

Lõpetajad töötavad peamiselt kosmosetehnoloogiaga seotud uurimisinstituutides, ülikoolides ja ettevõtetes teoreetiliste uuringute, eksperimentaalarengu, tehnoloogiaarenduse ja tehnoloogia juhtimise alal.

Põhilisi kursusi on järgmised: teoreetiline mehaanika, materiaalne mehaanika, struktuurimehhaanika, aerodünaamika, lennu dünaamika, mehaaniline disain, mehaaniline tootmine, struktuurne projekteerimine, kosmosesõidukite projekteerimine, mikroarvutite põhimõte, automaatjuhtimise teooria, kosmosesõidukite kontrolli teooria, kosmosesõidukite jõuülekande teooria ja mõõtmine Tehnoloogia.

Kvalifikatsioonid

  • Magistriprogrammi taotlejad peaksid olema ülikooli lõpetanud või lõpetama 31. juulil. Doktoriõppe taotleja peaks olema magistrikraad sama suur või suhteline huvivaldkonnas;
  • Tõhus hiina keele oskus * (4 klassi HSK) või TOEFL ja IELTS skoori.
  • Kahe professori soovitused.

* Märkus: Hiina (Mandarin) on peamine õpetuskeel. BIT pakub ka programme inglise keeles. Inglise õpetatavate programmide taotlejad ei pea omama hiina keele oskust.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Beijing Institute of Technology (BIT) is currently home to more than 2,200 international students from 137 different countries. The largest student population is coming from South Korea, Russia, Polan ... Loe edasi

Beijing Institute of Technology (BIT) is currently home to more than 2,200 international students from 137 different countries. The largest student population is coming from South Korea, Russia, Poland, Pakistan, Germany, France, Kazakhstan, Indonesia and Thailand. Since the launch of the "Study in BIT” initiative in 2013, the past five years have witnessed that BIT made great strides in international students enrolment and management with the number of registered students increasing exponentially from hundreds to more than 2,200, ranking first among national universities with an average annual growth rate of 20%. Näita vähem