Agile metoodika ja tootearenduse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Tänapäeval toimub märkimisväärne osa projektidest dünaamilistes keskkondades, kus on kõrge innovatsioonikomponent, nii et muutusi ei peeta ohuks, vaid arengu ja õppimise võimaluseks.

Agile metoodika on juba praeguses äristruktuuris reaalsus ja nõue ning selle valdkonnaks on 21. sajandi projektijuhtide konkurentsivõimeline vajadus. Kasvav on selliste projektide arv, mis nõuavad juhtimiseks juhuslikku lähenemisviisi, kuna ennustatav või juga puuduvad raamistikud ei ole tõhusad; Seepärast süvendab praegune meistrivõistlevate meetodite ja tootearenduse magister innovatiivsete, uuenduslike, sõltumatute sektorite või turgude poolest uute toodete kiiret arengut.

Põhitõdesid või põhimõtete praktilist rakendamist juhitakse suurel määral magistriõppes, mis sisaldab mängimist, samuti uuringut või juhtumianalüüsi, mis on peamine metoodika tegeliku ärikeskkonna elavdünaamika mõistmiseks, mis on samad mis tule kapteni abilistele.

106823_5.jpg

EAE Business School agile meetodite ja tootearenduse EAE Business School

 1. Scrum Master
  Valmistatakse Scrum Master Certification (European Scrum).


 2. Agile sertifitseeritud praktik
  Valmistage ette projektijuhtimise instituudi Agile sertifitseeritud praktikandi (PMI-ACP) sertifikaat.


 3. Project Sever ja Sharepoint
  Mõlemat Microsofti lahendust kasutatakse teadmiste juhtimiseks, projektide portfellide haldamiseks (PPM) ja projektijuhtimise büroos (Agile PMO).


 4. Agile metoodika
  Magistriõppes juba ennustatavate metoodikatega tutvumiseks on "juga" näha nende koolitust ja kogemusi, mida täiendavad Agile meetodid, mis suurendavad oluliselt nende mitmekülgsust töökohal.


 5. Ennetavad meetodid
  Teisest küljest, kapteni assistendil, kellel pole eelnev kogemus projektijuhtimises, on võimalus teada saada agile baasraamistikku, kuna ta suudab kiiresti saada töökohti, kus on vaja eelnevat koolitust agile meetodites.


 6. Nõuandev kogu
  Magistriõppe õppekava on välja töötatud koos operatsioonide ala nõukojaga, kuhu kuuluvad muuhulgas 25 spetsialisti sellistest ettevõtetest nagu Pepsico, Nike, DHL, Danone, Accenture, Fujitsu, Grupo Planeta, Mango või Grupo Puig.


 7. Suur tähtsusjõud
  EAE on esimest korda Hispaanias käivitanud Põhja-Ameerika metoodika süsteemi, mis põhineb suurl ja väiksematel, mis asendab traditsioonilise valikainete valimise meetodi.


 8. EAE edetabelites
  Projektijuhtimise parimad meistrid Top 90 maailmas (QS Global Magistriõpe 2018 reiting). Projektijuhtimise parimad meistrid (Eduniversal Best Magistriõpe Ranking Worldwide 2016-2017) Euroopa parima 35-s.
  106824_Sintitulo-1.jpg

Nõuded ja sissepääs

Kaks kraadi

Programmi edukalt läbinud inimesed saavad EAE Business School magistriõppe pealkirja Agile meetodid ja tootearendus. Lisaks sellele saavad osalejad, kes vastavad kehtestatud akadeemilistele nõuetele, magistrikraadi Kataloonia Polütehnilise Ülikoolist (kui programm viiakse läbi Barcelonas) või Rey Juan Carlosi Ülikoolist (kui programm viiakse läbi Madridis).

Ülikoolide poolt väljaantud kvalifikatsioonide saamiseks tuleb järgida mõlema institutsiooni nõudeid.


Vastuvõtmise protsess

Põhieesmärk meie vastuvõtukomisjon protsessi on tagada Kandidaatide kaudu oma erialast ja akadeemilist õppekava. Kõik osalejad peavad maksimaalselt ära käesoleva õppimiskogemuse kaudu kontekstist võimalik arendada pikaajalist suhet klassikaaslased, õpetajad ja vilistlased.

Vastuvõtuprotsessi alustamiseks on vajalik täita vastav vorm, et meie akadeemiline komisjon saaks hinnata kandidaadi profiili. Kui akadeemilise komitee väljastatud vastuvõtuotsus agile meetodite ja tootearenduse õppejõu jaoks on positiivne, saab kandidaat registreerida selle magistri ettekirjutuse.

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

karjäärivõimalused

Karjäär Services Ametid EAE Business School on vastutav uute töökohtade loomisel, mis suunab ja kaasas õpilastele analüüsi oma profiili, et saavutada oma karjääri eesmärgid ja kohandada oma ootusi ja huve tööturul.

Karjääride osakond korraldab ka tööhõive edendamise üritusi, nagu Online Tööhõivefoorum; aastas avaldatud rohkem kui 6000 tööpakkumine; või rahvusvaheline talentide programm, mille eesmärk on üliõpilasi, kes otsivad rahvusvahelist arengut ja nähtavust rahvusvahelistel ettevõtetel, koos töökodade ja intervjuudega maailma eri maailmajagudega. EAE osaleb muu hulgas ka suuremahuliste projektidega, nagu näiteks L'Oreal, Banco Sabadell, Leroy Merlin, Kyocera, Schneider Electric, IBM, ja teiste õpilastega, kellel on juurdepääs õpilastele.


Agile metoodika ja tootearenduse magister valmistab õpilasi ette järgmistes rollides ja vastutusaladel:

 • Innovatsiooni direktor
 • Uue toote arendusjuht
 • Projektijuht (PMO)
 • Projekti sponsor
 • tootejuht
 • Toote omanik
 • Scrum Master
 • Agile Coach
 • Kanban Plii
 • Business Analyst / Business Analyst
 • Vastutab tooteuuenduse eest


Mõned meie tööhõivearuande 2017 andmed:

 • 93% õpilastest leiab tööd enne kuue kuu möödumist programmi lõppemisest
 • 34% suurendas oma palka kuni 30% ühe aasta jooksul pärast kapteni lõpetamist
 • 67% õpilastest on saavutanud töövõimaluse mõne EAE Business School kaudu kättesaadava marsruudi kaudu
 • 74% nõustuvad uue eriala pakkumisega pärast lõpetamist
Viimati uuendatud dets 2018

Teave kooli kohta

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Loe edasi

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Näita vähem
Barcelona , Madrid , New York , Shanghai + 3 Rohkem Vähem