Aire edtech magistriprogrammi

Üldine

Programmi kirjeldus

Tegutse hariduse edendamiseks

Selle eesmärk Master programm on koolitada tulevasi õpetajaid, teadlasi ja ettevõtjaid, et anda mõista digitaalse transformatsioonide toimub haridus- ja aidata neil kujundada asjakohased ja väljakutsuvaid projekte.

Haridus on nüüd globaliseerunud: õpetamise toetab igasuguseid on olemas igal ajal ja igal pool. Kui see stimuleerib digitaalse majanduse, hariduse ka konkureerida.

Koolid on oodatud ühiskonna poolt edendada õpilaste loovust ja innukus õppida, et innustada neid tegema ja osakaal, arendada oma kirkus, kriitilise mõtlemise ja solidaarsustunnet. Aga see eesmärgid ei ole kerge saavutada, kontekstis sotsiaalseid kriise, kasvav ebavõrdsus ja demograafiliste vajadustega.

See on väljakutse, oleme valmis võtma-up: haridus on vaja uusi ettevõtjaid, õpetajaid ja teadlasi ning ideaalis inimesed need kolm omadust korraga.
Otsime andekaid õpilasi erilist huvi uurimiseks, eksperimenteerimise ja teadustöö.

Meie kandidaadid peavad olema soov töötada koos põnevaid koostööprojekte ja aidata nüüd homse hariduse.

Foster digitaalse inimesed

EdTech programm on osa AIRE kapten ülikoolid Paris Descartes ja Pariisi Diderot. See arendab uuenduslikku lähenemist hariduse ja õpetamise kaudu teadus pedagoogika.

Karjäärivõimalused

Äri / töö käivitamisel või institutsioon

Väljumisel kapten lõpetajad

 • Hakka õpidisainerid, toimetuse projektijuhtide alustavatel ja kirjastajad
 • Loo haridus- firma Euroopas, Aafrikas, Ameerikas või Aasias ...
 • Võtke õppetöö
 • Alustada väitekirja ja liituda laboris.

Kommunaaltööd

Sissepääsu juures Master õpilased on

 • Sotsioloogia õpilaste Pedagoogikaülikool, bioloogia, kognitiivseid, disain, informaatika, inseneriteaduste,
 • Harjutamine õppejõud arstid tegelevad hariduslike innovatsiooni. Kõik on kirglik hariduse ja usun, et tema tulevik on tuleviku jaoks otsustava tähtsusega.

Mõne õpilase see on samm kõrvale projekti.

See on nii arstid, kes tahavad võtta aega, et kujutada endast tõsist mängu, disain simulaator koolitada kirurgid, alustatakse osalusdemokraatia teaduse uuringute, tootmise seotud esemete on OpenLab oma teadustöö. .

See on õpetajate puhul, kes püüavad hinge tööd, mida nad armastavad ja tahavad uuesti ette kujutada.

Teiste jaoks on see alguses teadus õppekava, mis nõuab teadmisi õppimise digitaalse ühiskonna ja mis ühendab mitme teadusharu, infotehnoloogia, kognitiivseid, füüsika, bioloogia, sotsiaal- ja humanitaarteaduste.

Teistele veel, disainerid, kunstnikud, häkkerid on loomevaldkonna, säästva arengu, jagades majanduse areng "ühine" teadmisi.

Kõik kohtuda, et arutada tech ed (haridus ja tehnoloogia) 3 pertiisivaldkondadele:

 • Haridusfilosoofia ja antropoloogia teadmiste, digitaalne humanitaar- ja sotsiaalteadused
 • Digitaalne tehnikaid, eksperimenteerimise
 • Ettevõtlus, projektijuhtimine, brainFoster

Cadre

CRI muudab kättesaadavaks suured kogukonnad õpetajate ja teadlaste laialdane kogemus koolitus uurimistöö kaudu, kogemuste tugevalt toetatud digitehnoloogia loominguliselt. Paljud koolitustegevus on teinud võimalikuks ära aktiivseid samme teadus informatsiooni, tagurpidi klassi õpilane projekte, tõsised mängud, praktika laboris.

Master 1

Esimesel aastal algab kolme nädala BootCamp, mille eesmärk on anda üliõpilastele põhitõdesid erinevate arvuti keelte ja tehnoloogia kasutamine hariduslikel eesmärkidel. Aasta esimesel poolaastal annab võimaluse igal õpilasel valida 5 kursust seas meie õppekava, kuid soovitame õpilased osaleda kõik. Õpilased teevad 5 kuud internatuuri oma teisel poolel. Neil palutakse tagasi tulla kord nädalas käia loenguid kognitiivseid ja erinevate seonduv innovatsioon ja haridus.

 • Tõsised mängud
 • Learning by doing
 • Teaduslik side
 • Uued tehnoloogiad luua ja jagada teadmisi
 • Pedagoogiline innovatsioon: mis on kaalul? Kuidas see juhtus?
 • Avatud Teadus ja avatud innovatsiooni
 • Tunnetusteadus
 • Praktika 5 kuud

Master 2

Teisel aastal on suures osas praktikal veedetud. Pärast kasutusele nädalal projekti hoone, õpilased peavad tegema kolm praktika kolm kuud iga. Töötoad ja loengud juhtub ühel pärastlõunal iga nädal tegeleda innovatsiooni analüüsida ja disaini õppekava.

 • Review ja kriitiline analüüs pedagoogiliste uuendustega
 • Praktika 3x 3 kuud
Viimati uuendatud Jaanuar 2016

Teave kooli kohta

Located in the heart of Paris, near Bastille, the CRI hosts friendly exchanges at the crossroads of life sciences, exact sciences, natural, cognitive and social sciences and advances our thinking of l ... Loe edasi

Located in the heart of Paris, near Bastille, the CRI hosts friendly exchanges at the crossroads of life sciences, exact sciences, natural, cognitive and social sciences and advances our thinking of learning sciences. Today, the CRI offers three degree programs integrated in the Bettencourt curriculum… Näita vähem