Ajakirjanduse ja meediaga seotud valdkondades

Üldine

Programmi kirjeldus

Kraadiõppe programmi ajakirjanduse ja meedia Industries eesmärgiks on koolitada ja harida kogenud ja asjatundlikud meediatöötajate avatud ühiskonna muutuste, professionaalne väljakutseid ja uuendusi, kellel ajakirjandusliku teadmisi ja kogemusi mitte ainult adekvaatselt reageerida erinevate ühiskondlike vajadustega, vaid ka kriitiliselt analüüsida mõju meedia riigi avalikus elus, ning algatada uusi ja uuenduslikke sideteenuste interdistsiplinaarne, kultuuridevaheline ja multimeedia projekte. Uuring õpetatavate programmi katta erinevaid teemasid valdkonnas ajakirjanduse ja meedia uuringud, peamiselt need, mis on seotud sotsiaalsete ja meedia muutub, globaalselt ja kontekstuaalselt suunatud uuendused. Õppekava sisaldab ka kohustuslik internatuuri muidugi (ajal korraldatud Summer semester), mis on suunatud anda õpilastele võimalus panna oma teadmisi ja oskusi praktikas ja saada on-the-töö koolitus valdkonnas ajakirjandust.

Tagasiside õppejõudude ja üliõpilaste "Ma ei väsi kunagi öelda, kui suur oli minu uuringu kogemust VMU. Lisaks annab mulle palju kasutatakse teadmiste, samuti lubati mulle elada väga hubane keskkond, kohtumine uute rahvusvaheliste sõprade ja millel on võimalus saada väärtuslikku tagasisidet ja isikliku ettepanekuid suuresti kvalifitseeritud õpetajad ja õppejõud. Kahtlemata minu õppeaeg on VMU rikastatud mulle palju ja andis mulle täiendava rahvusvahelise kogemuse, et alati on kasulik igasuguse tulevase valik. "Alessandro POROLI lõpetas 2014. aastal, nüüd õpib doktoriõppes Honkong omandatud oskusi programmi lõpetajad omandada kvalifikatsioon ja suur mitmekesisus oskusi ja üksikasjalikud kutsealase pädevuse alates kõige üldisem seotud arusaamise ühiskondlike protsessi kõige täpsema ja teema (ajakirjanduse ja meedia) keskendunud. Programmi vilistlased on kvalifitseeritud töötama meedia ja kommunikatsiooni organisatsioonid, uurimis- ja koolitusasutused, meediamonitooring bürood ja turu-uuringute firmad. Magistriprogrammi ajakirjanduse ja meedia Industries kvalifitseerub täiendavaid uuringuid, sealhulgas PhD programmidele.

Karjäärivõimalused Programm vilistlased on kvalifitseeritud töötama meedia ja kommunikatsiooni organisatsioonid, uurimis- ja koolitusasutused, meediamonitooring bürood ja turu-uuringute firmad. Magistriprogrammi ajakirjanduse ja meedia Industries kvalifitseerub täiendavaid uuringuid, sealhulgas PhD programmidele.

Viimati uuendatud Aprill 2017

Teave kooli kohta

Ranked in QS World University Rankings 2018 as a leader in the country by its internationality, VMU is the only public higher education institution in Lithuania and one of the few in the region where ... Loe edasi

Ranked in QS World University Rankings 2018 as a leader in the country by its internationality, VMU is the only public higher education institution in Lithuania and one of the few in the region where a wide liberal arts education is imparted. This means that students can change and organize their schedule freely, minor in one field and major in another, travel abroad on international exchange and get ready for those trips by taking some of the available 30 foreign language courses. As a reflection of global academic trends, more and more lectures (separate courses and even whole study programs) are taught in English, many of them by professors from abroad. VMU offers 21 Master degree along with 12 Bachelor degree programs, which are entirely taught in English. Every semester university gathers the colorful international community, which unites representatives from nearly 50 countries around the world. Näita vähem