Ajakirjanduse magister (sõda ja rahvusvahelised inimõigused)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Selle kursuse eesmärk on pakkuda väljakutseid pakkuvat kraadiõppeprogrammi, millel on võimalus saada praktilisi kogemusi printimis- ja meediumis, raadios ja televisioonis. Selle eesmärk on pakkuda professionaalset haridust ajakirjanduses, mis võimaldab teil arendada välja meedias karjääri jaoks vajalikud praktilised ja intellektuaalsed oskused.

Kursus on mõeldud inimestele, kes on seotud inimõiguste ning sõja ja rahuga seotud küsimustega, ja kes otsivad võimalust arendada välja ajakirjanike oskused, mis on vajalikud selle edastamiseks laiemale avalikkusele.

Teil on võimalus akadeemiliselt analüüsida mitmesuguseid kriitilisi lähenemisviise sõja ja ajakirjanduse, ajakirjanduse ja konfliktide lahendamise ning ajakirjanduse ja rahvusvaheliste inimõiguste uurimisele. Teie lõplik projekt annab võimaluse keskenduda ajakirjanduse, sõja ja rahvusvaheliste inimõiguste valdkonna konkreetsele valdkonnale.

Kuidas sa õpid

Õpetamine toimub mitmesugustel viisidel, nagu seminarid, loengud, töötoad ja individuaalsed õpetused. Teil on võimalus arendada oma oskusi töötada üksikisikutena ja grupi liikmena, et koostada esseesid ja projekte.

Mõned moodulid jagatakse teiste ajakirjanduse programmidega, mis pakuvad võimalusi suhelda teiste kursuste õpilastega.

Meie raamatukogu pakub õppimis- ja IT-rajatisi ning juurdepääsu ajakirjandusuuringutega seotud raamatute ja ajakirjade kogumile.

Kuidas teid hinnatakse

Hindamine on esseede, esitluste, ajakirjanduse portfellide, meediapakettide ja ajastatud eksamite segu. Siiski tuleb märkida, et hinnangud võivad aeg-ajalt varieeruda, et peegeldada heade tavade muutusi nii akadeemilistes kui kutseõppe valdkondades.

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Omadused

Külaline kõnelejad

Kestva aja jooksul annavad silmapaistvad ajakirjanikud külalistele loenguid kooli üliõpilaste ja kraadiõppurite seast. Hiljutised kõnelejad on olnud John Pilger, Nick Davies, William Lewis, Libby Purves, Dorothy Byrne, Angela Rippon ja Martin Bell.

Sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi auhindu kraadi või samaväärset töökogemust.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 7.0-s, iga elemendi või samaväärse väärtusega vähemalt 6,5. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem