Ajakirjanduse magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

 • CRICOS-kood: 0100573
 • Sisseost: veebruar
 • Kestus: 2 aastat
 • Asukoht: Perth
 • Õpperežiim: täistööaeg
 • Soovituslik esimese aasta tasu: 29 200 AUD

124370_curtin--journalism-1600x1067.jpg

Kursuse kirjeldus

Kaasaegse ajakirjanduse maailmas otsivad organisatsioonid tööks valmis spetsialiste, kellel on nii multidistsiplinaarsed teadmised kui ka ajakirjanduse tehnilised oskused. Lääne-Austraalia peamise ajakirjandusprogrammina on Curtinil kogemused ja tööstusalased sidemed, et pakkuda teile parimat kraadiõppe kogemust ajakirjanduskarjääri jaoks. Saad teada ajakirjanduse uurimise, tootmise ja publitseerimise oskused tänapäevase meediavormingute jaoks ning omandad üliolulised teadmised meediaõiguse ja eetika alal. Teil on võimalus avaldada ja / või edastada oma ajakirjandust Curtini meediaplatvormide kaudu. Samuti võite teha praktika kohalikus meediaorganisatsioonis. Need kursused sobivad kõigi erialade spetsialistidele, kes kaaluvad karjäärimuutust, ja harjutavatele ajakirjanikele, kelle eesmärk on oma kvalifikatsiooni tõsta. Saate registreeruda lõputunnistusele, lõputunnistusele või magistrikraadile ja "virnastada" oma õpingud järgmisele kvalifikatsioonile üleminekuks. Üliõpilased, kes täidavad magistrikraadi kõrgel tasemel, saavad kandideerida doktoriõppesse.

Sissepääsu kriteeriumid

Sellele kursusele lubamiseks peab teil olema kas:

 • bakalaureusekraad või sellega samaväärne eriala tunnustatud asutuses VÕI
 • lõputunnistus või ajakirjanduse diplom. (Taotlejad võivad saada krediiti tunnustatud õppimist.) JA
 • vastama Curtini inglise keele oskuse nõuetele.

Ajakirjanduse tulevik

Ajakirjandus on dünaamiline ja kiiresti arenev tööstusharu, kus viimastel aastakümnetel on toimunud palju muutusi. See on toonud kaasa palju uusi nišše ja butiike pakkuvaid meediaettevõtteid, luues mitmekesiseid tööhõivevõimalusi. Paljud Curtini ajakirjanduse lõpetajad leiavad tööd suuremates meediaorganisatsioonides. Meie eesmärk on toota kvalifitseeritud multimeediaajakirjanikke, kes arenevad kaasaegses digitaalses keskkonnas ja suudavad demonstreerida teadusuuringute, intervjueerimise, kirjutamise ja saateesitluse põhioskusi.

Tööstused

 • Meedia
 • Ettevõtte ja avaliku sektori kommunikatsioon
 • Avalikud suhted
 • Kirjastamine

Uudised: Curtin teeb koostööd Seven West Mediaga

Curtin on allkirjastanud ametliku välitöölepingu, mis annab kõrgetasemelistele ajakirjandustudengitele võimaluse praktiseerida Lääne-Austraalia suurimas meediaettevõttes Seven West Media. Seven West Media omab Kanal 7, PerthNow, kogukonna ajalehtede grupp; ja Lääne-Austraalia, The Sunday Times ja 20 WA piirkondlikku ajalehte. Algatus lisab ajakirjanduspraktika korralduse, mis Curtinil on ABC, Channel 9, Channel 10, GWN ja WAtodayga .

Lisateavet leiate aadressilt curtin.edu/master-journo

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future.

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future. Näita vähem
Perth , Dubai , Moka , Singapur , Miri + 4 Rohkem Vähem