Ajakirjanduse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Töötage professionaalsete multimeediaoskuste arendamiseks

Ajakirjandusest pole tänapäeval rohkem väljakutseid ja põnevaid hetki. Emersonis õppisite demokraatia jaoks otsustava elukvaliteedi põhiväärtusi isegi siis, kui õpid vastavaid professionaalseid multimeedia jutuvestusi. Ja pole paremat õppimist kui teha. Alates programmi algusest saadate teid tänavale ja esitate aruandeid, luues tekste, heli ja videoid lugusid.

Kiirendatud vorming

Hüpata oma karjääri meie 13-kuulise oskustepõhise õppekavaga. Neli kümnest kursustest ( 40 ainepunkti ) vajavad online-kraadi, siis on teil oma hõivatud ajakava paindlikumad, et oma kursuste lõpuleviimiseks kuluda oma sobivus.

Kursused algavad veebis suve keskel, seejärel kaks semestrit ülikoolilinnakust. Programm kulmineerub viimase 12-nädalase suve nurgakivi kursuse võrgus ja internatuuri.

Meeskondadevaheline meediaaruannete esitamine

Kogu oma programmi raames teete oma eakaaslastega digitaalse jutustamise teemal koostööd. Töötamine state-of-the-art toimetus ja tootmise rajatis , siis saada praktilisi kogemusi tööstuse standard vahendid.

Katke maailm maailmaklassi linna

Bostoni ülikoolilinnakul teie kahe semestri jooksul ei saa te kunagi ideede kaotust. Boston on see, kus see kõik algas! Raekoja plaat tähistab Bostoni kui Ameerika ajakirjanduse sünnikohta. Emerson asub kesklinnas Massachusettsi riigimaja, raekoja ja rahvusvaheliste rahanduspiirkondade osade kaupa.

Meie vilistlased katavad uudised - kohalike ja riiklike televisiooni- ja raadiojaamade printimis- ja ajakirjandusorganisatsioonid. Läbi intensiivsete kursuste, praktikakohtade riigi suurimate meediaturgude ja Bostoni ideaalse asukoha uudiste jaoks, valmistate teid ajakirjanduse professionaalseks karjääriks .

Lisateave meie tööstussuhete kohta »

Professionaalsed ajakirjanikud õpetajad ja mentorid

Tuginedes rikkalikele töökogemustele ja käimasolevatele teadustöödele, annavad meie silmapaistvad õppejõud liikmetele julgustust ja professionaalset ülevaadet, et suunata teid edukale karjäärile nõudlikul alal.

Täiskohaga õppejõud on töötanud kohalike Bostoni teleri tütarettevõtete ja piirkonna ajalehtede, samuti CNN, CBS, NBC, CNBC, NPR, The Washington Post , Wall Street Journal ja Christian Science Monitor .

Tutvuge meie õppejõuga »

Mitme meediumiprofiili nurgakivi

Lõpp semestri tipptasemel kogemus koosneb projektidest, mis näitavad teie võimet teha professionaalset tööd aruandluses, kirjutamises, toimetamises ja tootmises. See on loodud selleks, et võimaldada teil täiendada professionaalset multimeediale ajakirjandusliku töö portfelli. Ja see on võrgus, andes teile vabaduse oma aja juhtimiseks.

Praktika

Teie viimasel poolaastal võtate praktika professionaalses uudisteagentuuris kogu riigis. Emersoni üliõpilased on tuntud oma kõrgekvaliteedilise töö eest ning neid soovivad uudisteorganisatsioonid , alates Boston Globeist kuni võrgu uudistefirmadeni. Vilistlased, õppejõud ja karjäärinõustamisteenused aitavad teil leida praktika, mis sobib teie ametialaste eesmärkidega.

Viimati uuendatud märts 2018

Teave kooli kohta

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts.

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts. Näita vähem