Ajalooõpetuse magistrid

Üldine

Programmi kirjeldus

Õpilased MA programmi ajalooliste uuringute saada laialdane tuttav ajaloolise metoodika ja historiograafia samuti kohustuvad kursuste konkreetseid, täpselt määratletud teemadel erinevatel ajalooliste perioodide ja erinevate materjalide kaudu.

Kooli tõukejõud on:

Aasia sidemed, majandusajalugu, antropoloogia, Ida-Aasia ajalugu, India kultuurilised ja suulised ajalugu ning teaduse ajalugu.

Üliõpilane peab täitma kokku 64 ainepunkti. See hõlmab kohustuslike, valikainete ja seminaride lõpetamist koos magistritöö lõpetamisega.

Kursuse õppekava

 • 9 Kohustuslikud kursused, mis vastavad 27 ainepunkti (3 X 9)
 • 8 Valikained, mis võrduvad 24 ainepunkti (3 X 8)
 • 4 seminari kursused, mis on võrdsed 4 ainepunkti (1 x 4)
 • 1 Doktoritöö osa, mis võrdub 9 ainepunkti (1 X 9)

Kokku: 64 krediiti

MA väitekiri

Neljandas poolaastas valmistavad õpilased ette magistritöö, mis on algne uurimus. Nad valivad oma akadeemilise huvi teema, konsulteerides doktoritöö juhendajaga. Magistritöös peavad õpilased näitama oma võimet teostada esmase ja teisese allika põhjal sõltumatut uurimist. On oodata, et doktoritöö on akadeemiline rangus ja originaalsus, nii et seda saab potentsiaalselt avaldada eksperdihinnangu saanud ajakirjas. Neid kaalutlusi silmas pidades on väitekirja maksimaalne sõnapiiriks 10 000 kuni 12 000, sealhulgas märkmed (kuid mitte bibliograafia).

Abikõlblikkus

Magistriprogrammide abikõlblikkuse kriteeriumid

Allpool toodud nõuded on minimaalsed, mis on vajalikud ülikooli lõpetamiseks.

India üliõpilased

Vähemalt kolmeaastane bakalaureusekraad (10 2 3), millel on vähemalt 55% märgistus või samaväärne hindepunkti keskmine (GPA)

Rahvusvahelised üliõpilased

Bakalaureusekraad, milles on vähemalt 15 aastat eelnevaid uuringuid GPA-ga vähemalt 2,2 või rohkem, 4 punkti skaalal või samaväärse palgaastme puhul, kui kasutatakse mõnda muud palgaastmestikku.

Taotlejad, kes ei ole inglise keelt kõnelevad riigid ja kes on koolitatud inglise keeles, peavad esitama inglise keele testide järgse keeleoskuse tunnistuse:

 • TOEFL (inglise keele kui võõrkeele test)
 • IELTS (rahvusvaheline inglise keele testimise süsteem)
 • TOEIC (inglise keele test rahvusvahelise kommunikatsiooni)
 • PTE (inglise keele isiklik test)
 • Muu rahvusvaheline test, mida kasutatakse rahvusvahelisel platvormil

Ülikool nõuab, et kõik taotlejad tõestaksid inglise keele oskust.

Stipendiumid

Nalanda University annab üliõpilastele rahalist toetust.

Lisateabe saamiseks kirjuta: chairman-scholarships@nalandauniv.edu.in

Pädevuste ja oskuste omandamine

Nalanda University ajalooliste uuringute kooli Nalanda University annab õpilastele võimaluse tegeleda mitmete erialadega.

Lisaks juhitakse üliõpilasi põhjaliku arusaama saamiseks Aasia erinevatest piirkondadest, nagu läänest, lõunast, kaguosast ja idast, ning globaalsest ajaloost. Tervikuna soodustab programm sügavat arusaamist ja analüüsi probleemidest ja sündmustest, mis on tänapäeva maailma jaoks üliolulised. Neid teadmisi saab rakendada paljudes valdkondades.

Muud üliolulised oskused ja oskused, mida õpilased võivad oodata, on järgmised:

 • Võime kujundada hästi suulisi ja suulisi argumente
 • Ideede ettekavatsetud esitamine
 • Erinevate materjalide kogumine, uurimine ja analüüsimine loogiliselt ja sidusalt
 • Faktide, ideede ja teabe mõistmine ja sünteesimine

Parim Karjääri Pathways

Koolitus ajaloolistes uuringutes annab edasi ülekantavaid oskusi, mis võimaldavad karjääri paljudes suundades:

 • Arhivaar
 • Ajalooline uurija
 • Muuseumitöö
 • Raamatukogu ja teabetöö
 • Kooliõpetajad
 • Ülikooli professor
 • Rahvusvahelised organisatsioonid

Muud kutsealad

Peale selle saavad õpilased jätkata oma karjääri valitsusega, era- ja ettevõtete sektorites ning rahvusvahelistes organisatsioonides, nagu näiteks ÜRO eri organites.

 • Seadus
 • Kirjastamine
 • Avalikud teenused
 • Ajakirjandus
 • Ettevõtlussektor

Kokkuvõtteks võib öelda, et ajalooliste kontekstide, arutelude ja vastuoludega tegelemisel arendavad õpilased ainulaadset arusaamist erinevatest probleemidest koos võimalustega lahenduste leidmiseks. Kasutades neid oskusi ja oskusi, saavad nad teha mitmeid karjäärivalikuid, sõltuvalt nende huvidest ja motivatsioonist.

Ajalooliste uuringute koolist

Ajalooliste uuringute kool on õppejõudude ja kraadiõppurite dünaamiline kogukond. Kool teostab avatud, kuid ranget, teaduslikku uurimist põhiliste küsimuste kohta, mis puudutavad Aasias ja väljaspool seda asuvaid ajaloolisi kogemusi.

Nalanda University peamine roll India elujõuliste intellektuaalsete, religioossete ja majanduslike sidemete kaudu maailmas ning ajalooliste uuringute kooli eesmärk on avada uusi teadmiste piire Aasia ja mitte-Aasia kultuurilistel, ajaloolistel ja filosoofilistel kontekstidel Õppekava ajalooliste uuringute koolis mõistab ajaloolisi uuringuid, et hõlmata kõiki inimeste mõistmiseks olulisi küsimusi. Need küsimused hõlmavad seda, kuidas inimesed teevad minevikku või teevad seda mõttetuks, kuidas mineviku ajalooline arusaam võib muuta praegust, ja erinevad viisid, kuidas praegune on minevik moodustanud või ehitatud.

Teaduskonna liikmed kombineerivad rikkalikku metoodikat ja distsiplinaarset tausta, et võtta arvesse nende uurimistööd ja ajaloo õpetamist, sealhulgas antropoloogiat, sotsioloogiat, arheoloogiat, religioosseid õpinguid, filosoofiat, majandusajaloo, kultuuriajaloo, filoloogia ja teaduse ajalugu.

Kooli õpilased arendavad kriitilisi arusaamu kultuuripoliitilisest ajaloost, majandusajaloost, intellektuaalsest ajaloost, suulisest ja visuaalsest ajaloost, teaduse ajaloost ja religioossest ajaloost.

Ajalooliste uuringute kool on pühendunud teadustööle, mis algab ajalooliste mõjurite kategooriatest ja kontseptsioonidest ning tegeleb kriitiliselt inimkogemuse oletatavate ja universaalsete kategooriatega.

Viimati uuendatud apr 2019

Teave kooli kohta

Located in the town of Rajgir, in the northern Indian state of Bihar, Nalanda is a postgraduate, research intensive, international university supported by the participating countries of the East Asia ... Loe edasi

Located in the town of Rajgir, in the northern Indian state of Bihar, Nalanda is a postgraduate, research intensive, international university supported by the participating countries of the East Asia Summit. The University came into being on November 25, 2010 by a special Act of the Indian Parliament and has been designated as an “institution of national importance”. Näita vähem