Ajaloo ja filosoofia magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Ajalugu ja teaduse filosoofia on hinnatud 2018. aasta riikliku magistraktika (Keuzegids Masters) magistriprogrammi "Parima hinnangu järgi"!

Pikaajaline teaduse ja ühiskonna perspektiiv

Ajaloo ja filosoofia teaduskonna magistrikraad pakub ainulaadset võimalust uurida ajaloo- ja filosoofilises perspektiivis teaduse ja humanitaarteaduste aluseid, tavasid ja kultuuri. Meie kaheaastases uurimisprogrammis käsitletakse teadusliku mõtte ja tavade ajaloolist arengut laialdase lähenemisviisiga, mis uurib teaduse või humanitaarteaduste vastasmõju kultuuriliste, sotsiaalsete ja institutsionaalsete teguritega. Õpilased õpivad ka analüüsima selliste teooriate struktuuri ja kontseptsioone nagu relatiivsus, kvantmehaanika, evolutsioon ja kaasaegne geneetika.

Õppekava

Õppekava hõlmab valitud teemade kursusi:

  • Teaduse ajalugu või humanitaarteadused
  • Teadusfilosoofia või humanitaarteadused
  • Füüsika alused

Programmi eesmärk

Magistriõppe programmi põhieesmärk on pakkuda teile põhjaliku väljaõppe humanitaarteaduste ajaloos ja / või filosoofias või sihtasutustes. Õppige arenema ja uurima ajaloolisi või filosoofilisi uurimisküsimusi. Teil õpitakse professionaalse hoiaku väljaarendamisel, mis võimaldab teil osaleda doktoriõppes HPS valdkonnas või alustada (töökohal koolitustel) karjäärile teadushariduses ja kommunikatsioonis, muuseumides, teaduspoliitikas või teaduse juhtimises.

Huvitatud?

Kui olete huvitatud, võite kaaluda (Hollandi) alaealise " Geschiedenis en Filosofie van de Natuurwetenschappen " tegemist, mis annab suurepärase ettevalmistuse magistriõppe programmi jaoks. Samuti on võimalik teha individuaalseid bakalaureuse kursusi.

Akadeemiline karjäär

Lõpetajad on erakordselt hästi valmis astma doktoriõppeprogrammidesse Madalmaades või välismaal. Madalmaades doktoriõpinguid tavaliselt rahastatakse tavaliselt nelja-aastase perioodi jooksul.

Peaaegu pooled meie lõpetajatest on Utrechtis või mujal jätkanud PhD projekti. Hiljutised Utrecht University doktoriõpingud on hõlmanud 19. sajandi saksa kultuuris energiasäästu õiguste ajaloo uuringuid, füüsiliste teooriatega seotud korrelatsioonide rolli maailmas ja farmakoloogia õpetamist 16. sajandil ning geneetika roll loomakasvatuses.

Mõned kõrgkoolid on astunud doktoriõppe programmidesse väljaspool HPSi ja edukalt jätkanud oma kraadiõppe kas teaduse või humanitaarteaduste valdkonnas.

Rahvusvahelised üliõpilased

  • Hollandi keel

Kui soovite leida tööd või praktikat Hollandis, saate hollandi keelt teada. Isegi kui te töötate rahvusvahelise organisatsiooni sees, on vähemalt mõne hollandi tundmine alati kasu ja mõnel juhul isegi nõue. Hollandi keele õppimiseks võite vabade keelte veebisaitide, näiteks duolingo.com või dutchgrammar.com abil alustada või tutvuda Babeli poolt pakutavate Hollandi kursustega. Utrecht University üliõpilasena saate 25% soodustust oma kursuste pakkumiste kohta.

  • Peale kooli lõpetamist

Kui soovite pärast lõpetamist Madalmaades jääda, võite taotleda elamisloa sobitamise aastat. See luba saab esitada kolme aasta jooksul pärast õpingute lõpetamist ja võimaldab teil piiramatut tööõigust (seega: tööluba -TWV-d pole vaja). Ülevaate saamiseks selle loa tingimuste kohta külastage IND-veebisaiti.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... Loe edasi

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. Näita vähem