Umbes

Ajalugu ja teaduse filosoofia on hinnatud 2018. aasta riikliku magistraktika (Keuzegids Masters) magistriprogrammi "Parima hinnangu järgi"!

Pikaajaline teaduse ja ühiskonna perspektiiv

Ajaloo ja filosoofia teaduskonna magistrikraad pakub ainulaadset võimalust uurida ajaloo- ja filosoofilises perspektiivis teaduse ja humanitaarteaduste aluseid, tavasid ja kultuuri. Meie kaheaastases uurimisprogrammis käsitletakse teadusliku mõtte ja tavade ajaloolist arengut laialdase lähenemisviisiga, mis uurib teaduse või humanitaarteaduste vastasmõju kultuuriliste, sotsiaalsete ja institutsionaalsete teguritega. Õpilased õpivad ka analüüsima selliste teooriate struktuuri ja kontseptsioone nagu relatiivsus, kvantmehaanika, evolutsioon ja kaasaegne geneetika.

Õppekava

Õppekava hõlmab valitud teemade kursusi:

  • Teaduse ajalugu või humanitaarteadused
  • Teadusfilosoofia või humanitaarteadused
  • Füüsika alused
  • Matemaatika ja loogika alused

Programmi eesmärk

Magistriõppe programmi põhieesmärk on pakkuda teile põhjaliku väljaõppe humanitaarteaduste ajaloos ja / või filosoofias või sihtasutustes. Õppige arenema ja uurima ajaloolisi või filosoofilisi uurimisküsimusi. Teil õpitakse professionaalse hoiaku väljaarendamisel, mis võimaldab teil osaleda doktoriõppes HPS valdkonnas või alustada (töökohal koolitustel) karjäärile teadushariduses ja kommunikatsioonis, muuseumides, teaduspoliitikas või teaduse juhtimises.

Huvitatud?

Kui olete huvitatud, võite kaaluda (Hollandi) alaealise " Geschiedenis en Filosofie van de Natuurwetenschappen " tegemist, mis annab suurepärase ettevalmistuse magistriõppe programmi jaoks. Samuti on võimalik teha individuaalseid bakalaureuse kursusi.

Akadeemiline karjäär

Lõpetajad on erakordselt hästi valmis astma doktoriõppeprogrammidesse Madalmaades või välismaal. Madalmaades doktoriõpinguid tavaliselt rahastatakse tavaliselt nelja-aastase perioodi jooksul.

Peaaegu pooled meie lõpetajatest on Utrechtis või mujal jätkanud PhD projekti. Hiljutised Utrecht University doktoriõpingud on hõlmanud 19. sajandi saksa kultuuris energiasäästu õiguste ajaloo uuringuid, füüsiliste teooriatega seotud korrelatsioonide rolli maailmas ja farmakoloogia õpetamist 16. sajandil ning geneetika roll loomakasvatuses.

Mõned kõrgkoolid on astunud doktoriõppe programmidesse väljaspool HPSi ja edukalt jätkanud oma kraadiõppe kas teaduse või humanitaarteaduste valdkonnas.

Rahvusvahelised üliõpilased

  • Hollandi keel

Kui soovite leida tööd või praktikat Hollandis, saate hollandi keelt teada. Isegi kui te töötate rahvusvahelise organisatsiooni sees, on vähemalt mõne hollandi tundmine alati kasu ja mõnel juhul isegi nõue. Hollandi keele õppimiseks võite vabade keelte veebisaitide, näiteks duolingo.com või dutchgrammar.com abil alustada või tutvuda Babeli poolt pakutavate Hollandi kursustega. Utrecht University üliõpilasena saate 25% soodustust oma kursuste pakkumiste kohta.

  • Peale kooli lõpetamist

Kui soovite pärast lõpetamist Madalmaades jääda, võite taotleda elamisloa sobitamise aastat. See luba saab esitada kolme aasta jooksul pärast õpingute lõpetamist ja võimaldab teil piiramatut tööõigust (seega: tööluba -TWV-d pole vaja). Ülevaate saamiseks selle loa tingimuste kohta külastage IND-veebisaiti.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 77 kursust Utrecht Universityis »

Viimati uuendatud December 4, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
Hollandi ja teiste ELi / EMP üliõpilaste (kohustuslik tasu 2019-2020): 2 083 eurot. ELivälised / EMP üliõpilased (institutsionaalne tasu): 2018-19: 18 690 eurot, 2019-20 eurot: 19 900 eurot
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date