Ajaloo magister (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See kapten täiendab teie ajaloolisi teadmisi ja annab teile vajalikud tööriistad metodoloogilise lähenemisviisi saavutamiseks mineviku uurimisel. Kogu kraadi vältel saate tuttavaks ajaloolise arutelu kaasaegsete teemadega ja peamiste teoreetiliste arengutega, mis praegu valdkonna aluse moodustavad.

Mis on programmi sisu?

Master of Arts in History on üheaastane programm, millel on lai rahvusvaheline väljavaade. Õpid teadusliku uurimistöö köied, omandate põhjalikke teadmisi mitmesugustel teemadel ning arutate laialdaselt ja ühitate lahkarvamusi. Selle kriitilise meetodi tulemusel omandate ületamatu kompetentsi teabe töötlemisel ja analüüsimisel ning osade uuendusliku sünteesi väljatöötamisel. Teile pakutakse valikut spetsialiseeruda ajaloolisele perioodile või keskenduda kindlatele ajaloolistele teemadele: meedia, raamatud, religioon, protestiliikumised, seksuaalsus, postkolonialism, prostitutsioon, teadus, ränne, põllumajandus, poliitika.

See teaduspõhine kapten võimaldab teil lahti saada rahvuslikest paradigmadest, et suhelda mineviku suuremahuliste teoreetiliste ja metodoloogiliste vaatenurkadega. See koosneb kolmest osast: tuummoodul, metoodiline moodul ja terviklike valikainete kursuste seeria. Kogu kraadi vältel oodatakse ka tööd magistritöö suunas, mis on meie programmi kõrgpunkt, kus teil on võimalus kirjutada ulatuslik ja originaalne ajalooline uurimus, kasutades kogu kursuse jooksul omandatud oskusi ja teadmisi.

Samuti võite oma kraadi osana osaleda meie praktikaprogrammides ja seda tehes arendada olulisi oskusi erinevates sektorites: pärand ja kultuur, meedia, valitsus ja poliitiline sektor, aga ka erauuringud.

Tugevused

 • Tänu paindlikule programmile saate oma kursusi kujundada ja viimistleda.
 • Läbi praktikaprogrammi saate väärtuslikke oskusi erinevates sektorites.
 • Teil on võimalus teenida rahvusvahelistelt võimudelt mitmesuguseid ajaloolisi teemasid.

Kas see on minu jaoks sobiv programm?

 • Teile meeldib planeerimisetapil iseseisvate ajalooliste uurimistööde läbiviimine, oskate oma avastustest hästi teada saada ja saate neid tõhusalt edastada.
 • Tahad süvendada oma teadmisi ja arusaamist minevikusündmustest ning harjutada uusi ajaloolisi uurimismeetodeid.
 • Soovite olla sukeldatud tipptasemel ajaloolistesse uurimustesse paljudes keeltes.

Kõik taotlejad peavad olema piisavad nii suuliselt kui ka kirjalikult inglise keeles.

Eesmärgid

Ajaloo magister: õpitulemused

Ajaloo magistriõppe lõpetamisel:

 1. Omama põhjalikke teadmisi ja mõistma ühte või mitut ajaloolist perioodi ja / või ajaloolist metoodikat.
 2. Oskab kriitiliselt kajastada ajaloolise uurimistöö keerukust ja on teadlik, et iga vaade minevikule on asukoha- ja ajakohane ning ei ole kunagi väärtusetu.
 3. Oskab olemasoleva historiograafia põhjal ja asjakohaste allikate leidmise abil iseseisvalt formuleerida uurimisküsimuse ja kirjutada lõputöö nende materjalide kriitilise analüüsi põhjal.
 4. Järgige kutseala eetikat allikate kasutamisel ja kirjeldamisel ning olemasoleva stipendiumi täpsel viitamisel.
 5. Oskab kirjutada ja esitada oma töid akadeemilises stiilis ning heas akadeemilises inglise keeles.
 6. Oskab aktiivselt osaleda aruteludes ajaloo ja mineviku rolli üle tänapäeva ühiskonnas.

Karjäärivõimalused

Ajalooteaduste magistrikraad pakub teile laialdasi kogemusi valdkonnas ja mitmesuguseid ülekantavaid oskusi. Erinevate õppevormide kaudu õpid mõtlema, analüüsima, kriitikat pakkuma, tõlgendama, arutlema, järeldusi tegema ja neid kirjalikult selgelt väljendama. Te saate tuttavaks paljude teiste oluliste erialade, näiteks õiguse, politoloogia ja majanduse põhiprintsiipidega.

KU Leuven ajaloo magister valmistab teile ette ka teadmisi ja kompetentse, mis on vajalikud laiemate karjäärivõimaluste uurimiseks erinevates sektorites, sealhulgas valitsus ja poliitika, meedia ja kommunikatsioon, pärandi- ja kultuuriorganisatsioonid, ning lai valik eraettevõtted. See pakub ka suurepärast koolitust neile, kes soovivad doktorikraadi omandada. või edasine kõrgharidus.

Alustage oma karjääri õpingute ajal

Üliõpilaste karjäärikeskus paneb teid hea meelega õigele teele oma esimese töökogemuse suunas. Samuti juhendab keskus teid huvitava töö otsimisel ja aitab teid tööintervjuul. Üliõpilaste jaoks, kes soovivad asutada oma äri, on KU Leuven Leuvenil ka KU Leuven kogukond Lcie, mis julgustab õpilasi innovaatiliste ja ettevõtlike ideedega.

Ei tea kust alustada? Üliõpilaste karjäärikeskuse andmebaasid sisaldavad tööpakkumisi, vabatahtlikku tööd, innovatsiooniprojekte ja üliõpilaste töökohti. Võite külastada ka ühte karjäärikeskuse korraldatud üritusest.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti