Ajaloo magister (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven magistrikraad ajaloos on üheaastane, laia rahvusvahelise väljavaatega programm. Õpid teadusliku uurimistöö köied, omandate põhjalikke teadmisi mitmesugustel teemadel ning arutate laialdaselt ja ühitate lahkarvamusi. Selle kriitilise meetodi tulemusena omandate ületamatu kompetentsi teabe töötlemisel ja analüüsimisel ning osade uuendusliku sünteesi väljatöötamisel. Teile pakutakse valikut spetsialiseeruda ajaloolisele perioodile või keskenduda kindlatele ajaloolistele teemadele: meedia, raamatud, religioon, protestiliikumised, seksuaalsus, postkolonialism, prostitutsioon, teadus, ränne, põllumajandus, poliitika.

See teaduspõhine kapten võimaldab teil lahti saada rahvuslikest paradigmadest, et suhelda mineviku suuremahuliste teoreetiliste ja metodoloogiliste vaatenurkadega. See koosneb kolmest osast: tuummoodul, metoodiline moodul ja terviklike valikainete kursuste seeria. Kogu kraadi vältel oodatakse ka tööd magistritöö suunas, mis on meie programmi kõrgpunkt, kus teil on võimalus kirjutada ulatuslik ja originaalne ajalooline uurimus, kasutades kogu kursuse jooksul omandatud oskusi ja teadmisi.

Samuti võite oma kraadi osana osaleda meie praktikaprogrammides ja seda tehes arendada olulisi oskusi erinevates sektorites: pärand ja kultuur, meedia, valitsus ja poliitiline sektor, aga ka erauuringud.

Lisateavet leiate programmi veebisaidilt.

Tugevused

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti