Kunstiteaduse magistriõpe on mõeldud kahekümne esimese sajandi jaoks. Uuendusliku õppekava kaudu, mis keskendub ülemaailmsele ajaloolisele analüüsile ja infotehnoloogia integreerimisele ajaloo uurimisse ja õpetamisse, pakub programm lõpetajate oskusi, mis on vajalikud ajalooliste arusaamade edastamiseks mitmekesises ja tehnoloogiliselt arenenud ühiskonnas.

Atinuke (Tinu) Adeniran

Kaasdirektor

Magistriõppe vastuvõtukeskus

Telefon - 973-720-2764

Ühendage meid WhatsAppiga

img 1Ajaloo eriala üliõpilased võivad valida kolme akadeemilise teekonna vahel: eksamivõimalus, distsipliini valik või rakenduslikud ajaloolised uuringud - kõik, mis vajab 30 ainepunkti. William Patersoni ajaloo teaduskond on üks suurimaid New Jersey'is ja pakub mitmeid kursusi, mis peegeldavad viimast distsipliini stipendiumi.

Temaatilised kursused, nagu kuritegevuse ajalugu, teadus, naised ja seksuaalsus, täiendavad traditsioonilist rahvusajaloo menüüd. Programmi paindlikkus võimaldab õpilastel kohandada oma vajadustele vastavat õppematerjali. Kõik sissetulevad üliõpilased võtavad HIST 5000 ajaloolise mõtlemise, põhilisi kursusi, mille eesmärk on tutvustada ajaloolise tõlgendamise aluseid, teooriaid ja metoodikaid. Eksami ja distsipliini valikuid taotlevad inimesed peavad võtma ühe globaalse ajaloo seminari. Rakenduslike ajalooliste uuringute tudengid võtavad kursused digitaalse ajaloo ja avaliku ajaloo alal, samuti internatuuri. Läbi kunstiteoste ajaloo saate kasu uuenduslikust õppekavast, mis keskendub ülemaailmsele ajaloolisele analüüsile ja infotehnoloogia integreerimisele ajaloolistesse uurimistöödesse ja õpetamisse.

Saate omandada oskused, mis on vajalikud ajalooliste arusaamade edastamiseks mitmekesises ja tehnoloogiliselt arenenud ühiskonnas. Programm pakub teile paindlikkust, et kohandada oma vajadustele vastavat õppemetoodikat. Pärast kursuste lõpetamist saate lõpule magistritöö, et näidata oma oskusi ajaloolistes uurimistöödes ja analüüsides ning samuti oma infotehnoloogia alaseid teadmisi.

Kõik sissetulevad üliõpilased võtavad HIST 5000 ajaloolise mõtlemise, põhilisi kursusi, mille eesmärk on tutvustada ajaloolise tõlgendamise aluseid, teooriaid ja metoodikaid. Eksamiga tegelevad ja väitekirja valikud peavad võtma ühe globaalse ajaloo seminari. Kohalike ajalooliste õpikursuste õpilased võtavad kursused digitaalse ajaloo ja avaliku ajaloo ning internatuuri teemadel.

Vastuvõtutingimused

  • Kumulatiivne hinne keskmine on vähemalt 3,00 skaalal 4,00.
  • Minimaalne punktisumma 152 verbaalse osa Graduate Record eksam (GRE).
  • Kaks soovituskirja, mis tõendavad taotleja akadeemilist kvalifikatsiooni.
  • Akadeemiline kirjutamise proov, eelistatavalt ajalooliste uuringute põhjal.

Programmi nõuded

  • 30 ainepunkti kraadiõppe.

Taotlused

Tulevastel üliõpilastel peab olema bakalaureusekraad akrediteeritud asutuselt ja bakalaureuseõppeklasside keskmine 3,0 (neljast) oma põhiosast. Taotlused peaksid sisaldama kahte akadeemilist soovituskirja, kirjalikku näidist ja GRE skoori. Lisateave on saadaval Graduate Admissions'i büroos.

Finantsabi

Piiratud arv kraadiõppes ja kõrgkooli praktikavõimalusi on saadaval. Õppetoetused ja praktikakohad hõlmavad stipendiumi ning õppemaksu ja lõivust loobumist. Lisateavet saate üliõpilastele Graduate Admissions Office Financial Aid. map

Raamatukogu ressursid

William Paterson University kalliskivi on Chengi raamatukogu ja selle erakordsed töötajad.

img 2

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 16 kursust William Paterson University of New Jerseyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Price
18,856 USD
Õppemaks: 18 856 USA dollarit, tuba ja juhatus: 10 920 USD, raamatud ja tarvikud: 1600 USD, transport: 890 USD, muu: 2250 USD, US $ 34 516 kokku (New Jersey elanikud - 12 114,00 dollarit aastas)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

William Paterson University: View From Above