Ajalugu MPhil

Tavaline Kestus: 2 aastat (täisajaga)

Koht: Hongkong

Lingnani ajaloo osakonnal on praegu kümme täisajaga õppejõudu ja nende uurimisvaldkonnad hõlmavad kaasaegset ja kaasaegset Hiina ajalugu, Hongkongi ajalugu, tänapäeva Briti ja Euroopa ajalugu, Venemaa ja Kesk-Aasia ajalugu ning Ameerika ajalugu. Osakond on eriti huvitatud rahvusriikide ajalugu huvitavate õpilaste värbamisest.

Professor Liu William Guanglini uurimus keskendub Hiina majandusajale, hilja imperatiivse Hiina poliitilisele majandusele, Hiina sõjaajaloosule, neokonfutsionismile ja turumajandusele ajaloolises perspektiivis.

Professor Lau Chi-pang on Hongkongi ajaloo, Mingi ja Qingi Hiina, kaasaegse Hiina, Hiina intellektuaalse ajaloo spetsialist.

Dotsent Chunmei Du on Hiina kaasaegse intellektuaalse ja kultuuriloo ajaloo eriala. Tema hiljutises töös uuritakse Hiina konservatismi, Hiina diasporaa ja Hiina sõjavägi 1940. aastatel globaalses ja võrdlevas kontekstis.

Dotsent Mark Hampton on 19th-20th sajandi Suurbritannia spetsialist, eriti ajakirjandus. Tema hiljutine töö on muutunud imperialismiks: Hongkongi koht 20. sajandi Briti kultuuris, kui Hongkong oli Suurbritannia koloonia. Ta on osa ajaloolise teaduskonna klastrist, kes töötavad Hongkongis ja Lõuna-Hiinas.

Dotsent Vincent S. Leung on Hiina varajase ajaloo ajaloo spetsialist (ca 1000 BCE kuni 200 CE). Ta on konkreetselt huvitatud selle perioodi poliitilisest ja intellektuaalsest ajaloost. Tema teadusuuringute huvides on Imperial koosseisud, historiograafia ajalugu ja majandusliku mõttearengu areng Ida-Hiinas ja kogu Euraasia piirkonnas.

Dotsent Niccolò Pianciola spetsialiseerub Kesk-Aasia hiliskaristlikule ja varajasele nõukogude ajalooga. Tema teosed on käsitlenud etnilise mitmekesisuse juhtimist, sunniviisilist rahvasiirdeid ning põllumajandusliku koloniseerimise ja sotsiaalmajandusliku ümberkujundamise poliitikat.

Diana Lemberg on spetsialiseerunud 20. sajandi USA ajaloost, 20. sajandi Euroopa ajaloost, koloonia- ja imperialistlikust koosseisust, inimõiguste ajaloost, kultuuriajaloost, tehnoloogiaajast ja globaalsest inglise keelest.

Ajakirjanik Zhang Lei on kaasaegse Hiina spetsialist, kes on nii ajaloolane kui ka geograafi koolitatud ja keskendub linnade ajaloo-, keskkonnaajaloole ja ajaloolisele geograafiale Hiinas.

Sissepääsu taotlus

Taotlejad, kes soovivad osaleda MPhili programmis, peaksid taotlema ülikooli otse. Edukatele taotlejatele antakse tavaliselt magistriõppe üliõpilastele igakuine stipendium HK $ 16 480 * (US $ 1 = HK $ 7,8).

(* määr 2018-19, iga-aastase läbivaatamise korral)

Taotlemise periood

Ülikool kutsub taotlusi alates 1. novembrist 2018 kuni 25. jaanuarini 2019 . Hilinenud taotlusi käsitletakse individuaalselt, sõltuvalt kohtade olemasolust.

Üldõppe nõuded

  1. MPhili astme kandidaadile kandideerimise taotleja peaks tavaliselt:
    a. omama vastavat bakalaureusekraadi esimese või teise klassi auhindadega või samaväärsel tasemel, mille on välja andnud kõrgkoolis tunnustatud ülikool; või
    b. on saanud samaväärse kvalifikatsiooni; või
    c. on esitanud rahuldavaid tõendeid akadeemiliste ja kutsealaste saavutuste kohta.
  2. Lisaks ülalnimetatule peab taotleja, kelle kraad ei kuulu Hongkongi kolmanda taseme õppeasutuse või ingliskeelse riigi poolt, minimaalse skoori 550 (paberil põhinev test) või 213 (arvutipõhine test) või 79 (internet inglise keele kui keele test (TOEFL) või bändi skoor 6,5 või kõrgemal rahvusvahelises inglise keele testimise süsteemis (IELTS) või samaväärne skoor tunnustatud testis või samaväärne kvalifikatsioon tõestama oma keeleoskust, mida arvestatakse iga üksikjuhtumi puhul eraldi. Taotlejad peavad täitma lisanõudeid, kui need on olemas, nende programmide poolt, millele nad taotlevad.

Programmispetsiifilised sissepääsu nõuded

Inglise keele kui võõrkeele (TOEFL) / rahvusvahelise keele testimise süsteemi (IELTS) hinded asemel võib taotleja omandada C-klassi või kõrgema taseme Cambridge'i inglise keele oskuse testi; või C-klassi või kõrgema taseme hariduse ülemaailmses üldtunnistuses (GCE) inglisekeeles.

Taotleja võib olla kohustatud tõendama oma võimeid inglise ja / või hiina keeles intervjuu abil.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 22 kursust Lingnan Universityis »

Viimati uuendatud November 7, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
18 - 36 kuud
Päevane õpe
Price
42,100 HKD
õppemaks aastateks 2018-2019 on läbivaatamisel.
Deadline
Võta kooliga ühendust
The University invites applications from 1 November 2018 to 25 January 2019. Late applications will be considered on an individual basis, subject to the availability of places.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
The University invites applications from 1 November 2018 to 25 January 2019. Late applications will be considered on an individual basis, subject to the availability of places.

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
The University invites applications from 1 November 2018 to 25 January 2019. Late applications will be considered on an individual basis, subject to the availability of places.
End Date