118039_ACM_Fabrics-Day_V-Edizione-17.jpg

Ülevaade

Akadeemiline meister kangaste innovatsiooni disainis on suunatud lõpetajatele, kes soovivad rikastada oma õppekava, keskendudes kultuurile, loovuse uuringute innovatsioonile ja kangaste arendamisele, mis on kogu moetööstuse üks väljakutsuvamaid ja kiiremini kasvavaid valdkondi. Tekstiilil põhinev loominguline uurimine nõuab keerulist teadmiste ja võimete segu, millele on lisatud sügav kultuuriline taust, nii selles konkreetses valdkonnas, moes kui ka kunstis üldiselt. Magistrikursus keskendub kogu innovatsiooniteema õppekäigule, pöörates erilist tähelepanu jätkusuutlikkusele.

Struktuur

Kursus on struktureeritud moodulites, mis sisaldavad klasse ja seminare. Klassid keskenduvad moe ajaloost (eriti materjalide), uutest tehnoloogiatest, materjalide tüpoloogiast, arvutigraafikast ja juhtimisoskustest. Töötoad hõlmavad selle asemel kõige olulisemate ettevõtete osalemist. Iga töökoja eesmärk on ühendada tehniline pädevus, kontseptuaalne uurimine, katsetamine ja lõpptoote arendamine. Kursuse oluliseks osaks on moe- ja tekstiilimuuseumide külastamine ning riiklikud ja rahvusvahelised messid . Õpetajate külastamine ja konkreetsete juhtumite uurimine aitab kriitiliselt mõelda ja arutleda valdkonna praeguse olukorra ja seda iseloomustavate väljakutsete üle.

Selle sõnastuse lõpus omandab üliõpilane lisaks oma loomingulisele kasvule kultuurialaseid teadmisi ja praktilisi oskusi kiudude (looduslik, kunstlik ja sünteetiline), lõnga, tekstiili ja nende kaunistuste, tikandite, värvimisprotsesside, siiditrüki, digitaalne trükkimine, termovormimine, termo-tihendus, kõrgsageduslik suland, ultraheli jne.

Lõplik projekt koosneb erineva tehnikaga valmistatud kangaste täieliku kogumise esitlusest, mida iseloomustavad kontseptuaalsed ja uurimuslikud uuringud, esmase ja teisese visuaalse uurimistöö ning kogu valmistamisprotsessi kirjeldus.

Kestus

Kursuse kestus on üks õppeaasta ja osalemine on kohustuslik. Lõpphindamistes nõustudes peavad õpilased olema vähemalt 80% -l osalenud.

Sisseastujale

Kursuse kvaliteedi tagamiseks piirdub igal aastal üliõpilaste vastuvõtu kindel arv õpilasi.

Sel põhjusel soovitame huvitatud õpilastel saata oma taotlus juunis. Viivitatud taotluste korral kutsume taotlejaid võtma ühendust Accademia Costume e Moda nõustamiskeskusega.

Kursuse taotlemiseks on vaja saata õppekava, motiveeriv kiri ja portfell, mida hindab meie hariduse direktor ja läbib vastuvõtuintervjuu

Sisenemise nõuded

Kursuse osalejad peavad omama asjakohast kraadi moeloomes kas Itaalia asutuses (kolmeaastane miinimumnõue) või rahvusvahelisel ülikoolil või kolledžil (bakalaureusekraad). Me tervitame ka kandidaatide taotlusi, kellel on asjakohane töökogemus moemaja disaini ja loomingulise osakonna või sarnase taustaga, ning kogumise projekteerimise kogemustega. Sellistele kandidaatidele ei anta akadeemilist magistriõpet (60 ECTS), kuid nad saavad magistrikursusel osalemise tunnistuse.

Õpilastel peab olema ka B1-tase itaalia või 5,0 IELTS inglise keele sertifitseerimisega.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

Vaata veel 7 kursust Accademia Costume & Modais »

Viimati uuendatud Juuli 24, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
veebr 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
veebr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

veebr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date