Uuring Albaanias - Leia õppimisvõimalustest Albaania

Study in Albaania

Uuring Albaanias

Haridus Albaanias

Albaania on hea haridussüsteem, kuid see ei ole tingimata üks tugevamaid Euroopas. Enne loomist praeguse valitsuse, näiteks riigi 's kirjaoskus oli vaid 85 protsenti. Koole ei kergesti leitav II maailmasõja ajal. Kuid asjad on muutunud ja riik 's kirjaoskus täna on 98,7 protsenti, mis on üks piirkonna kõrgeim. University of Triana on vanim ülikool siin ja see asutati 1957.

 

Kõrghariduse Albaanias

Õpilased veedavad kuni neli aastat koolieelsete enne siirdunud algharidust üheksa aastat. Sealt õpilased registreeruda kas regulaarne keskkooli kolm aastat või ümber kutsekoolis kaks kuni viis aastat. Kolmanda taseme haridus on neli kolmeaastast haridust bakalaureuse 's kraad samuti veel 1,5 kuni kahe aasta magistrikraadi. Doktoriõppe haridus järgib seda ja võib võtta kuni kolm täiendavat kooliaastate.

Õpilased siin keskenduda matemaatika, loodusteaduste ja humanitaarteaduste alal. Mitmed ülikoolid, nii era-kui avalik on aastate jooksul suurenenud, samuti. Mõned pakuvad uusi valdkondi keskendunud uuring. Enamik pakuvad nüüd e-õppe programmide õpilased samuti.

 

Ülikoolid Albaanias

Nii era-ja avalik-õiguslike ülikoolide olemasolevate Albaanias.Tegelikult on palju võimalusi, et nii kodanikud kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele. Järgnevalt on mõned ülikoolid leitud riik:

  • Aleksander Moisiu University, mis asub Durrėsi, riigikooli
  • Tirana ülikool, mis asub Tirana, riigikooli
  • Polütehniline Ülikool Triana asub Tirana, riigikooli
  • Fan Noli University, mis asub Korce, riigikooli
  • University of Vlora asub Vlora, avaliku kooli

Mõned eraülikoolide siin kuuluvad satelliit koolides üle maailma. Koolides Kristal University, American University of Tirana, European University of Tirana, Epoka Ülikool, Polis ülikool ja Marlin Barleti University, samuti Tirana.

Õppeaasta jaguneb kaheks semestriks. Õpilased registreerimisega kõrgharidus leiad mõned erinevused koolide vahel seda. Enamikul juhtudel õppeaasta algab septembris ja lõpeb juunis, mis hõlmab kaks semestrit ajal, et aja jooksul.

Kulud varieeruvad suuresti. Seda seetõttu, et valitsus ei kehtesta õppekulud. Pigem koolid ise teha. Sel põhjusel, õpilased leida mitmesuguseid hinnakujunduse võimalusi. Mõningatel juhtudel, haridus kulud võivad ulatuda samaväärne 2000 € kuni 6000 € aastas.

 

Saada viisa kui õpilane

Üliõpilased, kes soovivad õppida Albaania pead otsima õige viisa. Visa nõuded erinevad riigiti erinev. Albaania ei ole veel ühinenud Euroopa Liiduga, nii lihtne reisida ei ole kättesaadav. Kodanikud mõnedes riikides ei ole vaja teha viisat. Parim juurdepääs viisade ühendust kohaliku saatkonna õpilane 's kodumaal.

Nõuetele, et saada viisa kui õpilane on põhilised. Õpilased peavad olema vastu võetud haridusprogramm riigi poolt tunnustatud ühele ülikoolide seal. Lisaks õpilastele peab olema tervisekindlustus ja rahalisi vahendeid, et anda ise viibimise ajal. See nõuab ka üliõpilane olla terve ja jääda kooli ajal tema aega riigis.

 

Miks Uuring Albaanias?

On palju põhjusi, valida Albaania oma rahvusvahelise asukoht uuring. Õpilased tulevad siia rikkaliku kultuuri ja mitmekesise majanduse vajadustega. Mõned jäävad ja töötada, kuigi seal on kõrge konkurents töö paljudes valdkondades. Rahvusvahelised õpilased leida erinevaid uuringud, kuigi paljud võivad pakkuda õpilastele võimaluse olla osa meditsiini valdkonnas. Üldiselt, riik on turvaline ja pakub hea hinnaga haridus ja on madal elukallidus. Hotell asub liiga, muutes Euroopa travel lihtne teha.

Umbes Albaania

Õpilased otsivad unikaalne riik haridusvõimalusi tasandil kõrghariduse leiad Albaania olema mitmekülgne ja ideaalne valik. Riik asub Kagu-Euroopas Makedooniaga itta, Kreeka lõunas ning Serbia, Montenegro ja Aadria mere ka moodustavad selle piire. Samuti on lähedal Itaalia, üle väina Otranto. Riik 's kapitali Tirana ja enamik kohalikega räägivad albaania.

Riik on rikas ajalugu ja istub üks kõige mitmekesisemaid piirkondi maailmas. See on ohutu riik reisida ja sellena mõned õpilased on osalenud kolledžite ja ülikoolide siin. Kuid see ei ole vajalik ühine asi, mida teha. Riik ei ole tugevat majandust praegu, kuid see on demokraatia, mis on üsna tugev ja arenenud. Umbes 2,8 miljonit inimest elavad Albaanias, umbes 421.000 neist elavad Tirana.

 

Kliima

Kliima Albaania ulatub ühest piirkonnast teise. Madalikud, mõõdukas vahemereline kliima on kohal. See annab riik pehmed talved ja soojad suved. Highlands on kontinentaalne kliima, kus on rohkem hooajaline erinevused sealhulgas külmemaks talved vähest lund. Terve aasta, kuigi sademed on raske ja see võib mängida rolli kogu tegevuse üksikisikud võivad osaleda siin.

 

Ühiskond

Riigil on tugev kultuur, kus õpilased võivad osaleda elades siin. Tugev ajalugu siin on ka oluline komponent ja see on ilmne kõike riigist 's arhitektuuri religioossete elementide. Maal on kauged ja lopsakas. Nad muudavad ideaalne võimalus üksikute uurida loomulik ilu selles valdkonnas.Kuid suuremates linnades, iga kaasaegse puhkealad on saadaval ka juurdepääs internetile.

Riik kasutab lek oma valuuta. Pea meeles, see ei ole osa Euroopa Liidu ja euro ei ole lubatud siin. Kuid sularahaautomaadid ja krediitkaardid on laialdaselt tunnustatud. Õpilased saavad ka teisendada raha läbi finantsasutuste otsetoetusi.

Fakte Albaania kohta

Albaania asub idakaldal Aadria meri, Montenegro ja Serbia põhjaosas, Makedoonia, ida ja Kreeka lõunas. Albaania on parlamentaarne demokraatia, kus üleminek majandusele. Albaania pealinnas Tiranas, on koduks 421.286 riigi 's 2831741 inimest. Vabaturu reformid on avatud riiki välisinvesteeringuid, eriti arengut energia ja transpordi infrastruktuuri.

 

Pealinn: Tirana
Ametlikus keeles: albaania
Valitsus: Ühtne parlamentaarne vabariik
Rahvaarv: 2831741
Sisemajanduse koguprodukt: 26 $.110000000000
Rahaühik: Lek (ALL)
Ajavöönd: (UTC 1)

Leia oma õppeprogramm Albaania