Algharidus - kutseharidus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Alghariduse järgsed meistrid - professionaalne magistrikraad sobib teile ideaalselt, kui soovite olla osa 12-18-aastaste teismeliste kasvu ja arengust.

Keskkooliõpetajana või põhikoolijärgse õpetajana olete spetsialiseerunud kahele ainele ja õpetate neid õpilastele alates esimesest aastast kuni kuuenda aastani. See on teie entusiasm ja keskendumine oma ainetele, mis motiveerib ja soodustab õpilaste armastust õppeaine vastu, tagades sellega, et nad annavad oma tulevastes ettevõtmistes võimalikult palju õppimist. Nagu üks tundmatu autor kunagi ütles: "Õpetamine on see, mis loob kõik muud elukutsed."

Meie magistriõppe algõppejärgses hariduses töötavad õpetajad välja õpetajatele, et aidata teil saada professionaalseks koolitajaks, kes on positsioonijärgse õppe alal liider. Hibernia College on maine teerajaja uute õpetamismetoodikate ja muutuste omaksvõtuga pidevalt arenevas haridusmaailmas.

Selle programmi puhul olete spetsialiseerunud kahele põhikooli järgsele õppeainele ning nende entusiasm ja teadmised nende ainete kohta on see, mis võimaldab teil tulevastes õpilastes edendada õppimisarmastust.

Sellele kursusele kandideerimiseks ei pea olema eelnevat õpetamiskogemust.

Meiega õppimise põhjused

  • Juurdepääsetavus: algharidusjärgse koolituse PME on saadaval kraadiõppurite õpetajatele kõikjal, kus te elate. Viige oma õpetamispraktika läbi kohalikes koolides ja koolitage õpetajaks ilma, et peaksite ümber kolima.
  • Kogemus: Hibernia College on haridusuuringute ja teerajaja õppemetoodikate valdkonnas esirinnas. Me võtame klassiruumis pidevalt omaks muutusi ja viime need ellu, võimaldades teil oma edasist karjääri.
  • Kogukond: veebis toimuvad õpetused ja foorumid on suurepärane tugiallikas ja kasulik viis klassikaaslastega tuttavaks saamiseks. Samuti saate oma eakaaslaste ja õppejõududega ühendust regulaarsetes kohapealsetes töötubades.
  • Teaduskond: Meie programmi loovad õpetajad õpetajatele. Pühendatud ja avaldatud teaduskond on juhtiv alghariduse järgses valdkonnas ning tegeleb aktiivselt tänapäevaste haridusküsimustega.

Vastuvõtutingimused

Kõik taotlejad peavad vastama järgmistele nõuetele:

  • 8. astme kraad
  • Inglise keele kvalifikatsioon

Inglise nõue

Hibernia College nõuab, et kõigil taotlejatel oleks:

  • Minimaalne hinne O5 (tavaline tase) või H6 (kõrgem tase) inglise keeles, mis sisaldab sertifikaadi lahkumist.

Or

  • Minimaalne hinne C GCSE inglise keeles või minimaalne hinne C GCSE inglise kirjanduses

Or

  • Samaväärne kvalifikatsioon ja standard inglise keeles
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Hibernia College, is an established leader in pioneering new education technologies and embracing change in the ever-evolving world of education.

Hibernia College, is an established leader in pioneering new education technologies and embracing change in the ever-evolving world of education. Näita vähem