Ametlik metsatehnika magister

Üldine

Programmi kirjeldus

kirjeldus

See magistriõpe lõpetab metsanduse õpingutega kohanemise Euroopa kõrgharidusruumis. Aunimetus kvalifitseerub metsandusinsenerina. Mägede insener on kõrgelt kvalifitseeritud elukutse, mis pole kaugeltki vananenud, vaid aktsepteerib looduskeskkonna säilitamise, kaitse ja majandamise väljakutseid sellises muutuvas maailmas. ETSI pakub professionaalset metsanduse magistrikraadi.

Juurdepääs

Metsatehnika magistrikraad on eelistatavalt ette nähtud metsanduse ja looduskeskkonna inseneriteaduse bakalaureusekraadi lõpetanud üliõpilastele ning praegustele metsanduse tehniliste inseneridele, kes on kraad seotud kutsehariduse omandamisega Metsanduse tehnik.

Samuti pääsevad nad igale juhtumile kohandatud koolituse täiendamise kaudu juurde inimestele, kellel on muid looduskeskkonnaga seotud ülikoolikraate, näiteks põllumajandusinsenerid või keskkonnateaduste lõpetanud.Log pile by the woods Jace

õppekava

Magistri üldstruktuur: 90 EAP-d kolmes kohustuslikus moodulis ja 4 võimendusvõimalust

Kohustuslikud õppemoodulid 20 EAP

 • I - metsatööstus ja energeetika
 • II - metsade kavandamine ja parendamine territoriaalsel tasandil
 • III - Ettevõtte korraldus ning metsa- ja looduskeskkonnapoliitika

Valikainete moodulid 18 EAP

 • IV - põikisuunalised intensiivistused ja valikained
 • Ristsuunalised valikained

Lõplik magistrikraad 12 EAP

Akadeemilised tulemused

Metsatehnika magistrikraadi loomulik akadeemiline väljumine on tööstus- ja keskkonnateaduse ning tehnoloogia doktorikraad. Tööstus- ja keskkonnateaduse ja -tehnoloogia ametlik doktoriprogramm (kontrollitud vastavalt RD 99/2011) koosneb järgmistest uurimisliinidest, mis kuvatakse allpool ja millele üliõpilased pääsevad.

 • Keskkonnaanalüüs, bioanalüüs ja biotehnoloogia
 • Keskkonnabioloogia
 • Tööstuslik biorafineerimine ja metsatehnika
 • Homogeenne katalüüs ja orgaaniline fotokeemia
 • Keskkonna teadus ja tehnoloogia
 • Maateadused
 • Protsesside ja keemiatehnika
 • Elektri-, elektroonika-, juhtimis- ja robootikatehnika
 • Füüsika, matemaatika ja informaatika

karjäärivõimalused

 • Keskkonnateenuste ettevõtted: metsade, karjamaade, rohumaade, märgalade, mägipiirkondade ja muude looduslike alade loodusvarade haldamise, kaitse ja tõhusa kasutamise projektide väljatöötamine; metsa ja loodusliku keskkonna ekspluateerimise, hooldamise ja säilitamise tööde teostamine; jahi- ja jõepüügi konservide haldamine; maapiirkondade teede, avaliku kasutuse infrastruktuuri ja loomakasvatuse infrastruktuuri ehitamine; puhketeenused looduskeskkonnas; kvaliteedisüsteemide, keskkonnajuhtimissüsteemide ja metsade säästva majandamise protokollide juurutamine ja auditeerimine; linna haljasalade loomine, haldamine ja hooldamine.
 • Metsasaadustega seotud tööstused, nagu saeveskid, puiduehitus, tselluloositööstus, lauad, korgitööstus, biomassi kasutamine, muude taastuvenergia kasutamine.
 • Avalik haldus: metsatulekahjude ennetamine ja nende vastu võitlemine; looduskeskkonna kaitse; maa planeerimine; bioloogilise mitmekesisuse kaitse. Keskkonnaekspert omavalitsustes, ühingutes või nõukogudes.
 • Muud organisatsioonid: puidu, korgi ja metsasaaduste tootjate ühendused üldiselt; metsakeskkonnast saadud toodete tootjate ühendused; looduskaitseorganisatsioonid; looduslike ruumide haldamise ja kaitse alused; avalikud või eraõiguslikud uurimiskeskused (otsene juurdepääs doktoriõppele).

Vastuvõtutingimused

Masterile pääseb järgmistest kraadidest:

 1. Metsainseneri ametlik nimetus.
 2. Metsanduse haru, millel on õigus metsatehnikainsenerina kutse omandada, ametlik teaduskraad.
 3. Metsaharu tehnilise inseneri ametlik nimetus või metsatehnika tiitel. Mõlemal juhul tuleb läbi viia koolituse täiendus.
 4. Kõigi välisriikide metsanduse haru lõpetanud töötajad, kellel on õigus pääseda juurde nende päritoluriigi magistriõppele, kes soovivad magistrikraadiga tutvuda, võivad taotleda vastuvõttu sinna pärast seda, kui nad on oma kraadi kohandanud mõnele kraadi Kraad juurdepääsuga.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

La Universidad de Huelva es una institución al servicio de la sociedad que, en el marco de los valores constitucionales, y como entidad de derecho público, dotada de personalidad jurídica, cumple sus ... Loe edasi

La Universidad de Huelva es una institución al servicio de la sociedad que, en el marco de los valores constitucionales, y como entidad de derecho público, dotada de personalidad jurídica, cumple sus fines y desarrolla sus funciones, de acuerdo con la legislación vigente, en régimen de autonomía. Näita vähem