Analüütiline keemia magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie analüütilise keemia magistrikraad programm on kavandatud pakkuma igakülgset koolitust analüütilise keemia ja selle rakendamist erinevates valdkondades, sealhulgas biomeditsiini, farmaatsia, toidu ja keskkonna analüüsi.

Analüütilised keemikud hindavad aine keemilist struktuuri ja olemust. Nende oskused on vajalikud erinevatel eesmärkidel, sealhulgas ravimite väljatöötamisel, kohtuekspertiisi analüüsil ja toksikoloogial. Analüütilised keemikud võivad spetsialiseeruda erinevates valdkondades nagu toksikoloogia, ravimid ja kohtumeditsiini.

Mida teeb analüütiline keemik?

Analüüsikemikaatorid analüüsivad proove, kasutades erinevaid meetodeid, nagu elektrokromatograafia, kõrgefektiivne vedelikkromatograafia ja spektroskoopia. Neid töötab mitmesugused avaliku ja erasektori organisatsioonid ning nad võivad spetsialiseeruda sellistes valdkondades nagu toksikoloogia, ravimid, kvaliteedikontroll või kohtumeditsiini.

Teil on juurdepääs paljudele teaduslikele seadmetele, sealhulgas: 400 MHz, 500 MHz, tahkis-ja benchtop NMR spektromeetrid, monokristall ja pulberröntgendifraktomeetrid, kõrge resolutsiooniga induktiivselt seotud plasma mass-spektromeeter, GC-MS ja lineaarsed ioonipüüdurid, LC-mass-spektromeetrid, ioonmobiilsuspektromeetrid, gaasi- ja vedelkromatograafid ning reguleeritavad nanopoori andurid.

Meie magistrikraadi keemia programmid meelitavad õpilasi üle kogu maailma erinevate õpilastega, sealhulgas Hiina, Nigeeria, Omaani, USA, Suurbritannia, Brunei, Läti ja India õpilastega. Meie programmid võeti 2016. aasta postgraduateeritud kogemuste uuringu raames üle kõigi sektorite keskmise kogu 9 hindamisühiku kohta.

Mis muudab selle programmi erinevaks?

 • Juurdepääs mitmesugustele teaduslikele vahenditele
 • Uus STEMLab 17 miljonit krooni

Kes peaks seda programmi uurima?

Meie analüütilise keemia programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad arendada oma arusaamist suurte analüütiliste meetodite spektrist, mida täiendavad üleantavad ja erialased oskused.

Riiki sisenemise nõuded

Magistriõpe kraadi (2: 2 või üle selle) või sellega samaväärne ülemere kvalifikatsioon keemia, biokeemia või lähedalt seotud teema.

Inglise keele nõuded

Kõik taotlejad Loughborough ülikooli vastuvõtmiseks peavad olema omandanud inglise keele oskuse, enne kui nad saavad õppida ükskõik millise kursuse või programmi, kas nende emakeel on inglise keel või mitte. Leia rohkem.

IELTS: kokku 6,5, millest igaühe osa on vähemalt 6,0.

Mida sa õpid

Meie analüütilise keemia magistrikraad programm hõlmab mitmesuguseid mooduleid, mis hõlmavad kõiki peamisi analüütilisi meetodeid, mida täiendavad ülekantavate ja erialaste oskustega uuringud, ning soovi korral õppida meditsiinilise ja farmatseutilise keemia aspekte.

Moodulid

See programm hõlmab mitmesuguseid teemasid; et anda sulle degusteerija, mida oleme laiendanud mõnede selle programmiga seotud põhikomponentide ja konkreetsete hindamismeetoditega, mis on seotud iga mooduliga.

Kohustuslikud moodulid

 • Uurimismeetodid (15 ainepunkti)
 • Eraldamise tehnikad (15 ainepunkti)
 • Mass-spektromeetria ja assotsieerunud tehnikad (15 ainepunkti)
 • Spektroskoopia ja struktuurianalüüs (15 ainepunkti)
 • Kutselised oskused ja doktoritöö (30 AP)
 • Uurimisprojekt (60 ainepunkti)

Valikulised moodulid

 • Farmakokineetika ja ravimi metabolism (15 ainepunkti)
 • Uimastite eesmärgid, ravimite disain ja ravimite süntees (15 ainepunkti)
 • Andurid (15 ainepunkti)
 • Uuendused analüütilises teaduses (15 ainepunkti)

Tulevased karjäärivõimalused

Analüütilise keemia programmis osalejad on jõudnud karjääriteni erinevates tööstusharudes ja paljud jätkavad täiendõppe ja doktoriõppeprogramme.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre.

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre. Näita vähem