Ancient History ajalugu

Üldine

Programmi kirjeldus

Uurige iidse ajaloole kõrgel tasemel ja arendage oma huvi iidsetesse maailma, samal ajal saavad suurepäraseid ettevalmistusi edasiste kraadiõppuste uurimiseks.

Edinburgh on üks iidse ajaloo uurimiseks Suurbritannias juhtivaid keskusi meie personali uurimiste huvide kronoloogilise, geograafilise ja metodoloogilise ulatuse poolest. Meie kursuste valik ja sisu peegeldavad töötajate teadlikkuse tugevusi kreeka, hellenistliku, rooma ja hilissäti teemadel. Kreeka ja ladina keele kursused pakutakse alati. Meie erilised tugevused seisnevad Kreeka ja Rooma maailmade õiguslikus, institutsionaalses, sotsiaalses ja majandusajalooes, samuti poliitilises teoorias ja praktikas, hellenistlikus ajaloos ja hilises antiikses ajaloos. Nagu selle programmi õpilane, arendate oma oskusi kriitilise mõtlemise, selge kirjalikult ja teadustöös, suulises esituses ja kriitilises analüüsis.

Ekspertiisi laius

Osakond leiab maailma suurimaid Kreeka ja Hellenistliku ajaloolaste kontsentratsioone ning omab täiendavaid tugevaid külgi Rooma Vabariikliku, hilise antiikse ja Bütsantsi ajalooga. Kreeka ja ladina kirjanduse spetsialistid töötavad regulaarselt ajalooliste teemadega, samal ajal kui osakonnas on ka palju klassikalisi arheolooge.


Programmi struktuur

See programm on modulaarne, mille eesmärk on võimaldada nii ulatuslikku katvust kui ka spetsialiseerumist.

Õpetatud kursused

Te võtate mitu kursust üle kahe semestri õpetamise, sealhulgas kohustusliku kursuse ja mitmesuguste vabatahtlike kursuste.

Teadustöö väitekiri

Teete uurimisprojekti ja esitage väitekiri, mis esitatakse augustikuu keskel määratud kuupäeval.


Riiki sisenemise nõuded

Uurige vastuvõtu kriteeriume ja nõutavat kvalifikatsiooni magistriõppes Ancient History.

Selle programmi teemal, tavaliselt klassikalisest, klassikalisest tsivilisatsioonist, muinasajast või klassikalisest arheoloogiast, on vaja Ühendkuningriigi 2: 1 diplomit, USA GPA-i 3.4 või mõnda muud rahvusvahelist samaväärset dokumenti. Samuti võime kaaluda teise taseme diplomite omandamist, kui teie isiklik avaldus näitab, kuidas teil on programmi käivitamiseks valmis.

Arvesse võetakse ka asjakohast kogemust või erialast või muud kvalifikatsiooni.

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide samaväärsus

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide samaväärsuse juhiseid annab Rahvusvaheline Büroo. Kui te pole kindel oma kraadi samaväärsuse üle, pakub rahvusvaheline amet teavet riikide kaupa.

Inglise keele nõuded

Kui te ei tule enamiku inglise keelt kõnelevast riigist, nagu Ühendkuningriigi viisad ja immigratsioon on määratletud, peab teie räägitav ja kirjalik inglisekeelne tõend olema üks järgmistest tunnustest.

  • IELTS: kokku 7,0 (vähemalt 6,0 moodulit)
  • TOEFL-iBT: kokku 100 (vähemalt 20 igast moodulisse)
  • PTE (A): kokku 67 (kõigis "Kommunikatiivsete oskuste" jaotises vähemalt 56)
  • CAE ja CPE: kokku 185 (vähemalt 169 mõlemas moodulis)
  • Kolmainsus ISE: ISE III koos kõikide nelja komponendiga

Teie inglise keele oskus peab olema vähemalt kaheaastane oma õppekava alguses.

Võimalik, et võime ka nõustuda kraadiga, mida on inglise keele õpetanud ja hinnatud inglise keelt kõnelevas riigis sisenemiseks (nagu on määratletud Ühendkuningriigi viisades


Karjäär

Uuri välja, kus teie kraad võib sind kaasa võtta.

MSc annab teile teadmised ja oskused, mis on vajalikud doktoriõpingute läbiviimiseks iidses ajaloos või sellega seotud valdkonnas (kas Edinburghis või mujal).

Teie omandatavad ülekantavad oskused on mitmesuguste seotud karjääride jaoks hindamatuks, kaasa arvatud muuseumitöö, kultuuripärand ja looduskaitse, raamatukogu- või arhiivitöö, samuti väljaspool karjääri. Samuti arendate välja oskused ja usalduse karjääri tegemiseks välitingimustes.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The School of History, Classics and Archaeology at the University of Edinburgh is one of the great world centres for the study of the human past. The School comprises the three subject areas of Histor ... Loe edasi

The School of History, Classics and Archaeology at the University of Edinburgh is one of the great world centres for the study of the human past. The School comprises the three subject areas of History, Classics and Archaeology, together with the Centre for the Study of Modern Conflict, the Scottish Centre for Diaspora Studies and the Centre for Medieval and Renaissance Studies. Näita vähem