Ancient ja keskaja filosoofia ja klassikalise filoloogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Filosoofia ajaloo uurimine on nii ajalooline kui ka filosoofiline distsipliin. See on filosoofiline, sest see otsib kaasaegsete filosoofiliste arutelude päritolu. See on ajalooline, sest see püüab mõista nende päritolu oma mõttes ja oma kontekstis. Järelikult peavad tema praktikud olema mitte ainult filosoofiliselt pädevad, vaid ka kogenud ajalooliste meetodite kasutamist.

Peale selle kirjutasid Plato ja Aristotelese filosoofid Thomas Aquinasale ja William Ockhamile kirjakeeles kreeka või ladina keeles vana ja keskaja lääne maailmas . See tähendab, et igaüks, kes tahab teada, mida need filosoofid tõesti ütlesid, ilma moonutusteta, mida vältimatult põhjustavad tõlked, peavad ka mõistma klassikalisi keeli ja selliseid seotud abiteenuseid nagu paleograafia ja tekstilist kriitikat.

Nagu näha, nõuab vanaaegse ja keskaja filosoofia akadeemiline õpe kogumit oskusi, mis muutuvad üha haruldasemaks isegi ülemaailmsel tasandil. Ancient ja keskaja filosoofia ja klassikaline filoloogia magistriõppe programm pakub õpilastele võimaluse omandada kõik need oskused. Programm on välja arendatud kui peamine interdistsiplinaarne uurimisprogramm. Seda pakutakse tihedas koostöös uurimisgrupiga ja juhtivate teadlaste ja partnerinstitutsioonide rahvusvaheliste võrgustikega.

Kursuse sisu

  • Ancient ja keskaja filosoofia
  • Kreeka ja ladina keel
  • Ajalooline ja filoloogiline metoodika
  • Tekstikursused

Karjäär pärast lõpetamist

Programm on peamiselt doktorikraadi ettevalmistus. uuringud.

Nõuded

Bakalaureuse kraad ühes järgmistest põhivaldkondadest: teoreetiline filosoofia, kreeka, ladina, liberaalide kunst või samaväärne. Taotlejad peavad tõestama oma inglise keele oskust: inglise keelt 6 / inglise keelt b rootsi gümnaasiumist või rahvusvaheliselt tunnustatud testi samaväärset taset, näiteks TOEFL, IELTS.

3 põhjused selle programmi uurimiseks

  1. Ancient ja keskaja filosoofiat uuritakse paralleelselt
  2. Klassikaline filoloogia kuulub õppekava hulka
  3. Lähtekeelekursusi uuritakse originaalkeeltes

Rakendades programmi

Rahvusvahelised üliõpilased, kellel ei ole ELi / EMP kodanikke

Rahvusvaheliste üliõpilaste peamine rakendusperiood on oktoobri keskpaigast kuni 15. jaanuarini sügisel algavate programmide jaoks.
Rakenda aadressil href = "universityadmissions.se

ELi / EMP vaba liikumine / mittepartner üliõpilased ja Rootsi õpilased
Kui te ei vaja elamisloa, esitatakse sügisel avaldus märtsikuu keskpaigaks - aprilli keskpaigaks.
Taotlege kas aadressil www.universityadmissions.se või www.antagning.se

Õppemaksud

Õpilased, kes on ELi / EMP-väliste riikide kodanikud, peavad üldjuhul õppemaksu tasuma. Õppemaksud ei kehti ELi / EMP kodanike kohta. Õppemaksude kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust filosoofiateaduse, keeleteaduse ja teooriateooriaga.

Rohkem informatsiooni:

Kontakt: Martin Jacobsson martin.jacobsson@gu.se

Lisateavet programmi, valiku ja vastuvõtuprotsessi kohta leiate flov.gu.se/english/education/masters-secondcycle/ancient- and midieval-philosophy-and-classical-philology

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The arts provide insight and understanding – Faculty of Humanities in Gothenburg. We devote ourselves to research and education with a focus on how we as humans relate to our own lives, to other peopl ... Loe edasi

The arts provide insight and understanding – Faculty of Humanities in Gothenburg. We devote ourselves to research and education with a focus on how we as humans relate to our own lives, to other people, to the unfamiliar and to history. Näita vähem