Andmete analüüs

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks seda muidugi?

Meie MSc andmete analüüsi eesmärk on luua ümardatud andmed Analytics probleemide lahendajate.

See kursus keskendub kasutab andmete analüüsi meetodeid jooksul äri kontekstis, tehes teadlikke otsuseid sobiva tehnoloogia ekstrakti teadmisi andmed ja mõistmist teoreetiline põhimõtted, mille selline tehnoloogia töötab.

Sul saada terviklik oskuste kogumi, mis võimaldab teil töötada erinevates sektorites kasutades segaõpet, mis ühendab teooria, intensiivne praktika ja tööstuse kaasamine.

Strathclyde'i MSc andmete analüüs on unikaalne ühendades oskusi kolme osakondade juhtimine teaduse, matemaatika ja statistika ning Computer & Information Sciences (CIS), et lahendada vajadustele kiiresti arenev tööstusharu.

See koostöö väldib kitsas tõlgendus sellel teemal pakutud konkurent institutsioonide ja pakuvad märkimisväärseid võimalusi ettevõtetele värvata andmete analüüsi ekspertide kõrge tase teadmisi ja teadmised.

Mis sa uuring

Muidugi see kestab 1 aasta, kaks semestrit klasside (120 krediiti kokku), millele järgneb MSc väitekirja projekti (60 krediiti) suvel.

Klassi Andmed Analytics praktika (20 AP) hakkab üle nii semestrit, et anda teile praktiline keskkonnas rakendada metoodilist õpetused teiste klasside arvesse väljakutsuvaid projekte tööstuses.

Semester 1

Semester 1 on lisaks koosneb viiest 10-krediidi tuum moodulid, mis on loetletud "Kursuse sisu", mis annab tehnilist tausta õpilastele. Sissemaksed Semester 1 jagatakse võrdselt kolme osakonda.

See semester on mõeldud, et anda teile põhilisi tehnilise analüüsi teadmised kõigi kolme osakondade.

  • Computer & Information Sciences kursused katab põhilisi meetodeid, sealhulgas masin õppe ja andmekaevandamise samuti andmete visualiseerimine ja suur andmete platvormid
  • Matemaatika kursused tagab teile omandada tugeva arvutuslikke oskusi samas luua laiapõhjaline teadmisi statistiliste vahendite oluline Analytics
  • Juhtimine Science kursused ehitab vundamendi äri oskusi, sealhulgas probleemi struktureerimine, samuti otsuste analüüs, et lisaks oluline praktilised oskused

Semester 2

Semester 2 siis lisaks koosneb 10-krediidi tuum moodul, samuti 40 ainepunkti väärtuses Valikmoodulid. Selleks, et tagada teadmiste ulatus, on Teil vaja valida valikaineid vähemalt kaks osakonda. See semester on mõeldud, et laiendada oma põhilisi oskusi ja annab teile võimalusi läbi laia valikained spetsialiseeruda valdkondades, mis teile on eriti huvitatud paista.

Ainus tehniline tuum klass annab teile põhjaliku teoreetilise ja praktilise arusaama optimeerimise tehnikaid oluline andmete analüüs, et kõigi kolme osakondade pakkuda 4-5 valikainete kursused, millest enamik on kättesaadavad kõigile muidugi ilma eeldused. Viimane osa MSc muidugi on suvel väitekirja projekti, mida saab täita kas läbi kliendi-projekti või dokumentidel põhinev uurimisprojekti, sõltuvalt oma huvid. Sa esitada oma väitekirja septembris, et täiendada oma kraadi nõuetele (kuni Korduseksam).

tööpraktika

Sul on vabatahtlik võimalusi täiendada oma MSc suvel väitekirja projekte kliendi-projektid, kus allorganisatsioonide arv on korraldatud osakond. Need projektid on tavaliselt tasuta, aga kõik kulud, näiteks sõidu- ja majutuskulud kaetakse vastuvõtva organisatsiooni kui linnast välja.

Major projektid

Õpetas moodulite programmi tutvustada teile erinevaid tööriistu, tehnikad, meetodid ja mudelid. Kuid tegelikule analüütiliste meetodite äri on sageli kaugel klassiruumis. Töö otsustajate tegelike probleemide esitab erinevaid väljakutseid.

Näiteks võivad andmed olla ebamäärane ja raske saada, siis võib olla kaugel selge, millised andmed analüüsi meetodeid saab rakendada ja juhid peavad olema veendunud, et ettevõtte sisulise tahes soovituslikke lahendusi. Kuigi traditsiooniline õpetamine võib hoiatada üliõpilased sellistes valdkondades, mõistmist tuleb tugevdada kogemus.

See on suunatud peamiselt südamiku moodul "Andmed Analytics praktikas", mis toimub üle nii semestrit. Igal aastal juhtumiuuringud ja väljakutsuvaid projekte esitatakse meie õpilastele erinevate organisatsioonide poolt.

Rajatised

Strathclyde'i Business School (SBS) on üks 76 triple-akrediteeritud ärikoolides maailmas, ja on üks suurimaid omataolise Euroopas. SBS oli ka hiljuti valitud "Business School of the Year" Times Higher Education (THE) Auhinnad. "Kolm osakonnad, mis tegelevad selle käigus tegema koostööd, et pakkuda dünaamilist, täielikult ümar ja mitmekesine programm spetsialist ning valdkondadevahelist magistrikursus.

külaliste loengud

Igal aastal külalisesinejad osaleda meie muidugi jagada oma hindamatu kogemus. Osana Andmed Analytics Praktika moodul, me võõrustada mitmeid esitlusi välisorganeid.

Riiki sisenemise nõuded

MSc

Teise klassi Autasud kraadi või samaväärne, matemaatika, loodusteaduste, tehnika, või majandus / rahandus. Rakendused omadest teiste kraadi julgustatakse ka siis, kui olete näidanud hea haarata numbrilised / kvantitatiivne teemasid.

PgDip

Vähemalt söödu kraadi või samaväärne asjakohane teema. Teema tulemuslikkuse diplom õpilased võivad üle kursusel MSc.

Inglise keele nõuded

Kui oled kodanik inglise keelt kõnelev riik tunnustab UK Border Agency (palun vaadake kõige up-to-date nimekirja) või olete edukalt läbinud kvalifikatsioon (vähemalt samaväärne Suurbritannias bakalaureusekraadi) üheski neist riikidest , siis ei ole vaja esitada täiendavaid tõendeid.

Teistele osakonna nõuab vähemalt üldine IELTS skoor 6,5 (ilma üksiku komponendi alla 5,5 (või samaväärne)). Enne Istungitevahelisel kursuste inglise keeles on olemas.

Kui sa oled riigist, mis ei ole kajastatud inglise keelt kõnelev riik Ühendkuningriigi piirivalveagentuur (UKBA), kontrollige inglise nõuetele enne oma taotluse.

Pre-Magistriõpe ettevalmistuskursus

Pre-magistriprogrammi on ettevalmistuskursus rahvusvahelistele üliõpilastele (non EU / UK), kes ei vasta riiki sisenemise nõuded magistrikraadi University of Strathclyde. Pre-Magistriõpe programm pakub progresseerumine arvu kraadi võimalusi.

Et leida rohkem infot kursuste ja pakutavaid võimalusi külastada isc.strath.ac.uk või helistada täna +44 (0) 1273 339333 ja arutada oma hariduse tulevikku. Võite täita elektroonilise taotluse vormi. Et küsida täitke päringuvorm ning rääkida üks meie mitmekeelse Student registreerimine nõustajate täna.

Karjäär

Eesmärk MSc andmete analüüs on arendada lõpetajatele, kes saavad kasutada andmete analüüsi tehnoloogia, mõista statistilisi põhimõtteid taga tehnoloogiate ja mõista, kuidas rakendada neid tehnoloogiaid lahendada ettevõtete probleeme.

Lõpetajad saavad ületada erinevate teadmiste valdkondades, mis on olulised toimetulekuks andmete analüüsi probleeme, samuti on võimalik määrata uusi teemasid ja suundadest andmete analüüsi. Lõpetajad kuvab võimeid üle kolme komponenti erialadel.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Loe edasi

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Näita vähem
Glasgow , Ateena , Zürich , Singapur , Dar es Salaam , Manama , Kuala Lumpur , Petaling Jaya , Muscat , Muscat , Dubai , Abu Dhabi , Milano , München , Pekingi , Toulouse + 15 Rohkem Vähem