Andmete analüüsimise meister

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

 • Olge tipptasemel õitsev uus valdkond, mida saab rakendada kõigis tööstusharudes.
 • Tõlgi andmeid ja intelligentsust, et muuta muutusi ja teha olulisi otsuseid.
 • Lahenda domeeniga seotud probleemid, sünteesides matemaatika, statistika, infotehnoloogia, infosüsteemide ja äriprotsesside juhtimise alaseid teadmisi.
 • Õpi õppejõududest ja juhtivatest teadlastest, kes rakendavad andmete teaduse ja andmete analüüsi reaalsetele väljakutsetele ning kellel on ülemaailmsed tööstusühendused.

Miks valida see kursus?

Olge tulevikule orienteeritud ja püsige kõvera ees. Sõida tõeliste muutuste ja peamiste otsustega, õppides, kuidas mõista ühiskonna kogutud andmeid, mitmekesisust ja kiirust.

Meie teadlased on maailma juhtivad teadusuuringud ja neil on tugevad tööstussidemed, mis tagavad õppematerjali ja üliõpilaste kõrgekvaliteedilise õppimiskogemuse asjakohasuse.

Real-world learning

See kursus on mõeldud just tööstuse vajaduste rahuldamiseks. Oleme koondanud statistikat, infotehnoloogiat ja äriprotsesside juhtimise erialasid, et pakkuda reaalseid õpivõimalusi.

Sa:

 • ehitada välja märkimisväärne projektipõhine kogemus, mis võimaldab konstruktiivselt rakendada oma analüütilisi oskusi keerulistes probleemide valdkondades
 • kogemus kõrgtasemel mõtlemisstrateegiate rakendamisel mitmekülgsetes kontekstides mitmete teabeallikate sünteesi kaudu
 • rakendada reaalsete stsenaariumide inspireeritud keeruliste andmeanalüüsi probleemide lahendamiseks spetsialistide abstraktsiooni- ja sünteesimeetodeid.

Mida oodata

See kursus valmistab teid ette tulevikule orienteeritud karjääri kiirelt arenevas ja pidevalt muutuvas andmeanalüüsi maailmas. Kollektiivse õppekava kaudu, mis hõlmab eri valdkondi, ei saa te ainult õppida teooriaid ja meetodeid, vaid rakendate neid teadmisi, et ennustada, prognoosida, visualiseerida ja teha otsuseid mitmes rakendatavas valdkonnas.

Sa uurid spetsialiseeritud üksusi arenenud statistiliste andmete analüüsi, andmete kaevandamise tehnikate ja rakenduste, andmetöötluse, infotöötajate analüüsi ja täiustatud stohhastilise modelleerimise alal.114268_Image6_SDS3348adjContrast_web-Copy.jpg

Karjääri tulemused

Kui lõpetate, on teil keerukate probleemide lahendamiseks võimalik erinevates tööstusharudes kasutada erinevaid lähenemisviise, tehnikaid ja vahendeid.

Teil on vajalikud oskused andmete muutmiseks teadmisteks mis tahes tööstuses, sealhulgas panganduses ja rahanduses, meedias ja kommunikatsioonis, tervises, hariduses, infotehnoloogias, inseneriteaduses, põllumajanduses ja kaevandamises.

Võimalikud karjäärivõimalused

 • Andmeanalüütik
 • Data Analytics spetsialist
 • Andmesüsteemide arendaja
 • Andmetega otsuste tegija

Tasud

Teie tegelikud tasud võivad erineda sõltuvalt valitud üksustest. Me vaatame tasud igal aastal üle ja neid võidakse suurendada.

2019: $ 31,500 aastas täistööajaga (96 ainepunkti)

2020: 34 700 dollarit aastas täistööajaga (96 ainepunkti)114249_Image7QUT_GP_SEC_Robotronica.jpg

Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Loe edasi

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Näita vähem
Brisbane , Kelvin Grove + 1 Rohkem Vähem