Read the Official Description

Andmeteaduse magister annab teile tänapäevaseid teadmisi andmetöötluse tehnikate ja teadustöö kohta. See sobib õpilastele, kellel on matemaatika või IT-taust, kusjuures mõlema jaoks mõeldud kursused on olemas.

Kraadid kutsuvad teid sisenema suurte andmete revolutsioonilisse piirkonda, kus on andmeteadlaste äge puudus. Hiljutises McKinsey Global Institute'i aruandes on prognoositud nõudluse ja pakkumise vahekord 50 protsenti 2018. aastaks *.

Andmeid kogutakse igapäevaselt kogu maailma ulatuses. Vajadus mõista seda on toonud kaasa "suurte andmete" revolutsioonilise ala ja andmeteadlaste uue karjääri. Andmeteadlased leiavad mudeleid, mis muudavad tähenduse ja joonistamise väärtuse näivast kaosest.

Õppige rikaste andmeallikate analüüsimist ja visualiseerimist, andmete kogumise suuniste leidmist ja andmete haldamise strateegiate loomist. Kursuste töö on välja töötatud tööstusega, sealhulgas Austraalia analüütika spetsialistide instituudiga ja ärianalüütikute tarkvara juht - SAS.

Õpilased saavad kasu ka University of South Australia juhtivast rollist 88 miljonit dollarit käsitlevate otsuste kogukondade uurimiskeskuses.

Seda magistri kraadi pakutakse osana kolmest programmist (kraadiõppe, kraadiõppe diplom ja kapten). Iga kvalifikatsioon laieneb järgmisele, nii et saate hõlpsalt üle minna magistri tasemele.

CRICOS-kood: 079912G

* McKinsey globaalne instituut. Suured andmed: innovatsiooni, konkurentsi ja tootlikkuse järgmine piir , mai 2011.

Program taught in:
Inglise

See 6 more programs offered by University of South Australia »

Last updated May 2, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Jan. 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
By locations
By date
Start Date
Jan. 2020
Application deadline

Jan. 2020