Andmeteaduse magister

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kraadi ülevaade

 • Sisenege suurandmete revolutsioonilisse valdkonda, kus on suur nõudlus andmete teadlaste järele *.
 • Kasuta UniSA juhtivat rolli 88 miljoni dollari andmetes otsuste kooperatiivse uurimiskeskuse juures.
 • Õpi analüüsima ja visualiseerima rikkalikke andmeallikaid, kuidas jälgida suundumusi ja luua andmehalduse strateegiaid.
 • Täielik kursuste töö, mis on koostatud tööstuse, sealhulgas Austraalia Analyticsi spetsialistide Instituudi ja ärianalüütika tarkvara liidri SAS-iga.
 • 2015. aasta tipptasemel uurimistöö eest Austraalias (ERA) on 97% meie hinnatud uuringutest maailmatasemel või üle selle.

* McKinsey globaalne instituut. Big Data: innovatsiooni, konkurentsi ja tootlikkuse järgmine piir , mai 2011.

Snapshot

Andmeid kogutakse igapäevaselt kogu maailma ulatuses. Vajadus mõista seda on toonud kaasa "suurte andmete" revolutsioonilise ala ja andmeteadlaste uue karjääri. Andmeteadlased leiavad mudeleid, mis muudavad tähenduse ja joonistamise väärtuse näivast kaosest.

Juhtivate teadlaste poolt õpetatud õpitakse analüüsima ja visualiseerima rikkalikke andmeallikaid, kuidas jälgida suundumusi ja luua andmehalduse strateegiaid.

Seda magistri kraadi pakutakse osana kolmest programmist (kraadiõppe, kraadiõppe diplom ja kapten). Iga kvalifikatsioon laieneb järgmisele, nii et saate hõlpsalt üle minna magistri tasemele.

Kui otsustate lõpetada selle kraadi, kui olete lõpetanud esimesed neli kursust, saate teile teadushariduse sertifikaadi. Kui olete lõpetanud esimesed kaheksa kursust, siis saate Doktorikraadi diplomi.

Mida sa õpid

Alustate arendades aluste oskusi andmete ja statistika valdkonnas, nagu suurandmete alused, andmete teaduse statistiline programmeerimine ja suhtelised andmebaasid ja laod. Seejärel uurite andmeanalüüsi kursusi, näiteks:

 • Ennustatav analüüs
 • Analüütika kontrollimata meetodid
 • Uurimismeetodid
 • Andmete visualiseerimine

Lõpetad oma kraadi professionaalse projektiga, kus saate töötada struktureeritud projektimeeskonnas, saades praktilisi kogemusi kaasaegsete andmeteaduste tehnikates ja tavades.

Miks on meediateaduse magister

University of South Australia Data Science magistriõpe annab teile praegused teadmised teadustöö tehnikast ja teadustööst. See näeb ette matemaatika või IT-taustaga õpilasi, kellel on mõlema jaoks kohandatud kursused.

Õpid analüüsima ja visualiseerima rikkalikke andmeallikaid, kuidas jälgida suundumusi ja luua andmehalduse strateegiaid. Kursuste koostamisel on kasutatud tööstust, sealhulgas Austraalia Analytics'i spetsialistide instituuti ja SASi analüütilise tarkvara juht. Üliõpilased saavad kasu ka UniSA juhtivast rollist 88 miljoni dollari andmetes otsuste kooperatiivse uurimiskeskuse juures.

Sinu karjäär

Andmesideala valdkond areneb kiiresti. See kasvab jätkuvalt, kui Savvy'i ärijuhid integreerivad analüüsi oma organisatsiooni igasse tahku. Analüütika, teadus, andmed ja põhjendused on muutunud otsustusprotsessidesse iga päev ja kõikjal ärimaailmas *.

Karjäär kaaluda:

 • suurte andmete visualiseerija: visualiseerimistarkvara kasutamine andmete analüüsimiseks, tagajärgede tegemiseks ja tulemuste edastamiseks; panuse andmine andmebaasi nõuetele aruandluse / analüüsi jaoks; andmete hankimine, haldamine ja dokumenteerimine (nt georuumiline); andmete või GIS andmete analüüsi visualiseerimise loomine
 • andmete teadlane: liideste, andmete migratsiooni, suurte andmete ja andmebaaside mõistmine; juhtpositsioon toorandmete töötlemisel ja parimate analüüsiliikide kindlaksmääramisel; suurte andmemahtude kaevamine, et mõista kasutaja käitumist ja suhtlemist; andmeedastuste edastamine IT juhtidele ja ettevõtete juhtidele innovatsiooni edendamiseks
 • äriandmete analüütik: koostöö sidusrühmade, analüütikute ja kõrgema juhtkonnaga, et mõista äristrateegiat ja küsimusi, mida tuleb küsida; teadusuuringute vajaduste väljaselgitamine; eksperimentide ja tulemuste põhjal soovituste koostamine; keerukate analüütiliste projektide juhtimine ettevõtte toetamiseks
 • infoturbe analüütik: aruandlus ja soovitused turvaintsidentide vältimiseks; turvakontrolli seire; uute turvatehnoloogiate, meetodite ja tehnikate rakendamine; turvalisuse parimate tavade toetamine; turvariskide ja vastavusküsimuste süsteemide läbivaatamine

* Deloitte analüüsi trendid 2016. aastal

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Näita vähem
Adelaide , Adelaide , Adelaide , Adelaide + 3 Rohkem Vähem