Andmeteaduse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Igapäevaselt toodetud andmete kogus on meie maailm ümber määratleda: vastavalt IBM-le on viimase kahe aasta jooksul loodud 90 protsenti kõikidest praegustest andmetest. Nende andmete kogumine ja hindamine võib muuta käitumist, ärimudeleid, turge ja kõiki võimalikke organisatsioonilisi struktuure. Dalarna University andmeteaduslik programm valmistab teid selle ümberkujundamise keskmes, mis toimib eraettevõtetes, avalikes organisatsioonides ja teadusasutustes.

Meie programm pakub teile nii praktilisi koolitusi andmete kogumisel ja tõlgendamisel kui ka laiapõhjaliste teadmiste ja arusaamade kohta, kuidas organisatsioonide otsuste tegemiseks kasutatakse andmete analüüsi. Sa saad ainulaadse piiriülese disaini, mis valmistab teid tööle nii tänapäeval kui ka tulevikus.

Kas peaksite esitama?

Kui soovite mõjutada andmepõhiseid otsuseid, mis mõjutavad ettevõtete ja organisatsioonide igapäevaseid toiminguid, leiate meie andmeteadusliku programmi kaudu oma kutsed. Kui olete eelnevalt saanud rahvusvaheliselt tunnustatud ülikoolis arvutiteaduse, arvuti infosüsteemide või infotehnoloogia kraadi, ja kui teil on dokumenteeritud inglise keele oskust, siis soovitatakse teil tungivalt taotleda meie andmeteaduslikku programmi.
Pange tähele, et kui teil on kraad statistikast, majandusteadusest või äri, siis võite taotleda meie magistriprogrammi Business Intelligence koos võimalusega jätkata magistriprogrammi Data Science.

Riiki sisenemise nõuded (Akadeemiline aasta 2019/2020)

Konkreetsed sisenemise nõuded

 1. Lõpetanud bakalaureusekraadi infotehnoloogia, arvuti infosüsteemide või andmeteaduse erialal, mis koosneb vähemalt 180 ainepunktist (60 ainepunkti = 1 õppeaasta täistööajaga õppetöö) või samaväärse tasemega või lõpetades praegu sellise õppeaasta lõppu kraad.
 2. Dokumenteeritud inglise keele oskus on võrdväärne inglise keele B / inglise 6ga Rootsi keskkoolis (rohkem teavet allpool).

Inglise keele oskus

Kõige levinumad testid ja olulised skoorid on järgmised:

 • IELTS (akadeemiline õpe), 6,5 (ilma testi osaks allpool 5,5)
 • TOEFL (internetipõhine): 90 (kirjaliku osaga vähemalt 20)
 • TOEFL (paberil): 575 (kirjaliku osa puhul vähemalt 4,5)

Palun kontrollige inglise keele oskuse kohta ülikooli vastuvõtuküsimusi, et näha, kas teil on vaja esitada TOEFL või IELTS-i tulemus.

Õppemaksud

270 000 SEK (kokku)
* EL / EMP Kodanikud ei pea õppemaksu tasuma.

Õppemaksu makstakse ühe semestri osamaksetena ja esimene makse (67 500 SEK) tuleb maksta hiljemalt 1. juuniks programmis, mis algavad sügisperioodil ja hiljemalt 10. novembriks kevadisel perioodil algava programmi jaoks. See võimaldab mõistliku töötlemisaega elamisloa taotluse saamiseks.

Kui teil on küsimusi õppemaksu tasude kohta, palun e-posti aadressil tuitionfees @ DU .se.

Stipendiumid

Andmeprogrammi edukate taotlejate jaoks on saadaval mitmed stipendiumid, kes ei ole ELi / EMP kodanikud.

Stipendiumide kohta lisateabe saamiseks külastage meie veebilehte rahvusvaheliste üliõpilasstipendiumide või kontaktandmete @ DU .se kohta.107220_DSC09001.jpg

Programmi ülevaade

See programm on kaheaastane magistrikraad andmeteaduses. Kõik kursused õpetatakse inglise keeles.

Programm koosneb 120 ainepunktist (1 krediiti = 1 ECTS) ja algab kaks korda aastas jaanuaris ja augusti lõpus. Pärast kõikide kursuste läbimist, sealhulgas doktoritööd, antakse teile magistrikraadi kraad (120 krediiti), peamine uuring: Microdata Analysis.

Järgmised kursused on kohustuslikud:

 • Masinõpe
 • Juhtimise / teadmiste juhtimise majandus
 • Äriintelligentsus
 • Statistiline õpe
 • Andmete kogumine ja andmete kvaliteet
 • Magistritöö tööd mikroandmete analüüsis

Täiendavad kursused, mida õpite, sõltuvalt teie taustast ja huvidest, on järgmised:

 • Püthon
 • Andmete analüüs ja visualiseerimine
 • Riskianalüüs
 • Andmealvestus
 • Loogiline arutluskäik
 • Keerukuse ja operatsioonide uurimismeetodid
 • GIS
 • Internatuur

Karjäärivõimalused

Dalarna University magistriprogramm andmeteaduses valmistab teid ette tööle laienevas ülemaailmses tööstuses ja täiendkoolituseks Ph.D. sealhulgas Dalarna University doktorikraad. Programm mikroandmete analüüsis.

Võimalikud tulevased positsioonid meie lõpetajate jaoks on järgmised:

 • Andmehoidla arendaja
 • Kasvusuundumused ja tippude äritöö perioodide analüütik
 • BI-juht
 • Arhitekt ja arendaja äriintelligentsis
 • Turundusandmebaasi analüütik

Andmeteadus: 21. sajandi karjäär

Dalarna University andmeteadusliku programmi lõpetanute lühi- ja pikaajaline väljavaade on äärmiselt soodne. Maailma Majandusfoorum kirjutab 2018. aastal avaldatud "Töökohtade aruande tulevik" sõnalt, et "domineerivad neli spetsiifilist tehnoloogilist arengut - üldlevinud kiirmobiilne internet, tehisintellekt, suurte andmete analüüside laialdane vastuvõtt ja pilvetehnoloogia - aastatel 2018-2022 kui juhtidele, mis mõjutavad positiivselt ettevõtete kasvu "

Dalarna University andmeteaduslik programm annab teile praktilisi ja teoreetilisi teadmisi masinõppuse, AI ja suurte andmete analüüside kohta, et muuta teid atraktiivseks kandidaadiks erinevatele ametikohtadele.

Viimati uuendatud dets 2018

Teave kooli kohta

At Dalarna University, we collaborate with external parties and society in a great many ways. Our aim is to give you - our students - the means to make a difference in the world.

At Dalarna University, we collaborate with external parties and society in a great many ways. Our aim is to give you - our students - the means to make a difference in the world. Näita vähem
Falun , Borlänge + 1 Rohkem Vähem