Animatsiooni Magistriõpe

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Hertfordshire'i ülikool

118011_117926_IMG_8503.jpeg

Kursusest

 • MA animatsiooni kraad võimaldab teil arendada oma 2D, 3D või VFX digitaalse animatsiooni oskusi ja teadmisi veelgi kõrgemale tasemele.
 • Töötate välja lähenemisviisi, stiili ja nägemuse järgi isikliku portfelli, mis näeb praeguste tavade esirinnas.
 • Kursus võimaldab teil laiendada oma animatsiooni, selle vaatajaskonna ja meediakultuuri teoreetilist ja kontekstilist mõistmist.
 • Te saate tuttavaks professionaalsel tasemel uurimise, uurimistöö, loominguliste leiutiste, projektide kavandamise ja juhtimise tavadega.
 • Kursust õpetatakse multidistsiplinaarses keskkonnas, kus arutatakse ja uuritakse ideid.

Kursuse põhiteave

Kursuse pikkus

 • Täiskohaga, 1 aasta
 • Osalise tööajaga, 2 aastat

118013_117922_IMG_8246.jpeg

Miks valida see kursus?

See auhind võimaldab teil arendada loovaid praktilisi oskusi paljudes digitaalsetes protsessides, mida kasutatakse animatsioonis ja sellega seotud valdkondades. Sellel kursusel saate keskenduda kindlale animatsiooni alale, näiteks VFX, 2D animatsioon või 3D animatsioon, või isegi ühendada need alad, et luua tehnikaid ja stiile ühendades uusi vorme ja ideid.

2D-animatsiooni raames saate vaadata traditsioonilisi animatsioonitehnikaid ja ühendada need oskused ja lähenemisviisid uue digitaalse meediumiga, et moodustada uus sisu ja vormingud. Uurite 2D-animatsiooni rikkalikku pärandit ja katsetamisvõimalusi nii vormis kui ka sisus, mida traditsiooniline animatsioon on aktiivselt julgustanud.

Digitaalsest 3D-animatsioonist on viimase kümnendi jooksul saanud kõige populaarsem animeeritud kujunduse vorm, mida kasutavad eksperimentaalsemad praktikud, kes seavad kahtluse alla selle välimuse, vormi ja kasutamise tänapäeva meedias. Sellel kujul vaidlustate oma eelarvamused selle kohta, mida 2D või 3D animatsioon teha saab, mis aitab teil saada valdkonnas uuendajaks. Teil on võimalus uurida praktiseerija jaoks pakutavaid võimalusi, segades aine tehnilised teadmised loovabadusega, mida uue meediapraktika teooria ja konteksti mõistmine toob.

Aspirantuuri animatsiooniprogramm hõlmab sissejuhatust, seminare ja ühiskondlikke üritusi üliõpilastele ja töötajatele, võimaldades teil olla osa sõbralikust ja toetavast kraadiõppe kogukonnast, kus tegutsevad filmitegijad, muusikud ja uues meedias töötavad spetsialistid. Vanemteadurid ja rahvusvaheliselt tunnustatud spetsialistid töötavad kraadiõppuritega, aidates arendada originaalset ja väljakutseid pakkuvat tööd. Teie uuring hõlmab mõtteid oma töö kultuurilise vastukaja, selle jaoks mõeldud sihtrühmade, loovuse olemuse ja kultuuritööstuse rolli kohta kaasaegses teadmistepõhises majanduses.

Uuringu kaudu arendate erinevaid projektijuhtimisoskusi ja oskust oma õppimist tuvastada ja juhtida. Kaalute ettevõtlusvõimaluste rolli ärilises, professionaalses ja sotsiaalses keskkonnas, samuti spetsialiseerunud mooduleid teie valitud distsipliini alal, programm sisaldab jagatud mooduleid koos teiste loovkunstide kooli kraadiõppe auhindadega. See struktuur soodustab distsipliinidevahelist arutelu ja säilitab distsipliinispetsialistide entusiasmi ja fookust. See võimaldab teil arendada kraadiõppe võtmeülekantavaid oskusi, mis põhinevad tegevusel, millel on valuuta, olulisus ja rakendus teie edaspidiseks karjääriks ning edasiseks akadeemiliseks õppimiseks.

Kursuse üksikasjad

Karjäär

Erilist tähelepanu pööratakse animaatori karjääri edendamiseks vajalike oskuste pakkumisele. Kursuse eesmärk on aidata teil mõista ja töötada kaasaegses meediumikeskkonnas. Erilist tähelepanu pööratakse sellele, et saaksite omandada päringu- ja teabekäsitlemisoskusi, ettevõtlusoskusi ideede väljatöötamisel ja esitamisel, suulises ja kirjalikus vormis suhtlemisel ning konkreetsetele sihtrühmadele pöördumisel.

Õpetamismeetodid

Selle programmi puhul rõhutab õpetamine ja õppimine uurimistöö alusel juhitud projektitööd, arendades kraadiõppe jaoks sobivat iseseisvust ja autonoomiat. Loengud, seminarid ja muud arutelud viivad õpilased kokku multidistsiplinaarsetes rühmades, kus ideesid jagatakse, väljakutseid pakutakse ja arendatakse. Töötoad ja muud tegevused arendavad spetsiifilisi distsipliinikeskseid oskusi ja mõistmist, samal ajal kui õpetused arendavad individuaalseid õppetrajektoore ja vastuseid ülesannete ja lühikirjelduste määramiseks. Suur osa ajast tegelevad õpilased iseseisvalt juhitud iseseisvate õpingutega, uurimiste ja teadusuuringutega, oskuste arendamisega, ideede leiutamise ja arendamisega, projekti tulemuste realiseerimisega, oma töö kultuurilise resonantsi uurimisega.

Kõik PG Media programmi õpilased osalevad oma magistriõppe raames interdistsiplinaarses projektis, andes neile võimaluse eksperimentaalselt ja loovalt töötada koos teiste erialade üliõpilastega.

Sellel kursusel on tööga seotud õppimisvõimalused, kõik õpilased täidavad kursuste käigus reaalajas välise ülevaate.

Tööpraktika

Sellel kursusel on tööga seotud õppimisvõimalused, kõik õpilased täidavad kursuste käigus reaalajas välise ülevaate.

118008_117928_IMG_8350.jpeg

Struktuur

7. tase

Põhimoodulid

 • Loomemajandus - 15 krediiti
 • Põhiuuring: animatsioon - 60 ainepunkti
 • Uurimistöö ja päring - 15 krediiti
 • 1. praktika: meedia - 30 ainepunkti
 • Praktika 2: meedia - 30 ainepunkti
 • Meediadiskursused - 30 krediiti

Valikuline

 • Uurimine ja uurimine (veebis) - 15 krediiti
 • Loomemajandus (veebis) - 15 krediiti

Tasud

Tasud 2019

UK / ELi õpilased

 • Täiskohaga
  • Õppeaastaks 2019/2010
 • Poole kohaga
 • 700 € 15 krediidi kohta 2019/2020 õppeaastal

Rahvusvahelised üliõpilased

 • Täiskohaga
  • Õppeaastal 2019/2020
 • Poole kohaga
 • 1050 £ 15 krediidi eest 2019/2020 õppeaastal

Allahindlused on saadaval rahvusvahelistele üliõpilastele, kui maksmine toimub registreerimisel täielikult.

* Õppemaksud võetakse igal aastal. Ülaltoodud tasud kehtivad ainult kindlaksmääratud aasta (te) le. Tasud võivad tulevastel aastatel olla nii uutele kui ka jätkuvatele õpilastele kõrgemad.

Elamiskulud / majutus

Hertfordshire'i ülikool pakub suurt valikut üliõpilaste majutusi ülikoolilinnas või lähiümbruses, mis sobivad iga tudengi eelarvega.

118014_117929_IMG_8306.jpeg

Riiki sisenemise nõuded

 • Tavaliselt on oodata kraadi omandamist vastavas aines (minimaalselt 2,2), millele lisandub tööde kogumik, mis näitab hiljutist seotust ja loovat tegevust teie kavandatud õppealal. Ilma esimese astmeta praktikutele võib olla võimalik töökogemuse akrediteerimine.
 • Minimaalne IELTS skoor on 6,5 ja vähemalt 5,5 mis tahes komponendis (või samaväärses) on nõutav nende jaoks, kelle emakeel ei ole inglise keel.
 • Riigipõhiste kvalifikatsioonide saamiseks külastage lehte Teie riik.
 • Kui teil ei ole vajalikku inglise keele taset, siis meie akadeemilised inglise keele kursused aitavad teil seda taset saavutada.

Kuupäevad

Algus kuupäev

118012_117923_IMG_8362.jpeg

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

EduPlanet was founded in July 2012 in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market for students who want to develop their careers an ... Loe edasi

EduPlanet was founded in July 2012 in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market for students who want to develop their careers and pursue further education abroad. Näita vähem
Hatfield , México , Bogotá , Salford , Vann , Cambridge , London , Northampton + 7 Rohkem Vähem