Antropoloogia ja sotsiaalse muutuse magistriõppe ja doktoriõppe programmid

Üldine

Programmi kirjeldus

Antropoloogia ja sotsiaalsed muutused MA ja Ph.D. Programmid

Antropoloogia ja sotsiaalsed muutused on väike, innovatiivne kõrgkoolide osakond, kus keskendutakse aktiivsemalt stipendiumile, sõjaväeuuringutele ja sotsiaalsetele muutustele. Meie ainulaadne lähenemine etnograafilise uurimistöö metoodikale lahendab traditsioonilisi tõkkeid teadusuuringute ja poliitilise aktiivsuse vahel, siseringitehingute ja autsaiderite vahel ning teadlaste ja peategelaste vahel. Etnograafia on "kirjeldatavate tingimuste loomine". Tegutseme kaasotsustamismenetluses, et uurida olemasolevaid alternatiive ja võimalusi sotsiaalsete muutuste jaoks.

Magistri- ja doktoriõppe üliõpilased õpivad, kuidas rakendada otsest tegevust uurimisprotsessi andevate õppejõudude toetusel. Me seadsime looma tingimused, mida me kirjeldame, kui meie uurimus hakkab kehtima selle maailma väärtusi, mida me soovime luua.

Programmi kohta

Meie programm korraldab korrapäraselt loenguid, konverentse ja seminare mitmesuguste sotsiaalse õigluse küsimustes, mis koondavad nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi teadlasi, aktiviste ja kunstnikke. Programmil on oma raamatu trükk - Kairos - koos PM-i ajakirjandusega. Antropoloogia ja sotsiaalsed muutused on seotud Benemérita Universidad Autónoma'iga Mehhikos, seega saavad tudengid, kes valdavad hispaania keelt, jätkata seal doktoriõpinguid. Meie osakond kuulub ka uurimisasutuste ja antropoloogia osakondade rahvusvahelise võrgustiku Ethnographic Theory HAU

Antropoloogia ja sotsiaalsete muutuste magistriprogramm kestab kaks aastat ja sisaldab kevadel ja sügisel nädalapäevaseid kursuste tööd. PhD programm sisaldab kahte aastat kursuste, pluss eksameid ja väitekirja. Õppurid võivad jätkata osalise tööajaga programmi, konsulteerides nende akadeemilise nõustajaga.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Näita vähem