Araabia demokraatia ja inimõiguste meister

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas olete huvitatud karjääri edendamisest juhtimise valdkonnas?

Araabia meister on ainulaadne üheaastane piirkondadevaheline programm. See on intensiivne täiustatud kursus inimõiguste ja demokraatia kohta, keskendudes Lähis-Idale ja Põhja-Aafrikale. Programm hõlmab üle kahe semestri kogu Araabia Maailm: üks semester Beirutis ja teine ​​partner Araabia ülikoolis. Programm keskendub Araabia piirkonna poliitikale ja võimaldab otsest juurdepääsu uurimistegevusele Tuneesias, Jordaanias, Palestiinas, Egiptuses ja Liibanonis.

Araabia meistriks on üha rohkem akadeemikute ja praktikute võrgustik, kes töötavad ülemaailmses inimõiguste globaalses ülikoolis ja on seotud kuue muu piirkondliku meistriga kogu maailmas.

Õpilased saavad St. Josephi Ülikoolist koostöös Birzeiti ülikooliga (Palestiinas), Rabatis asuvas rahvusvahelises ülikoolis (Maroko), Carthage'i ülikoolis (Tuneesias) ja Euroopa ülikoolide keskuses (Itaalia).

Miks registreeruda?

ArMA on ainulaadne õppimise kogemus, mis on rikas interdistsiplinaarse sisu, akadeemilise tegevuse ja valdkonnaga seotud tööga. See võimaldab teil arendada pikaajalisi akadeemilisi ja kutsealaseid suhteid kogu piirkonnas ja mujal.

Te omandate piirkonna teadmisi ja teadmisi ning peateema peamist teemat.

Programm võimaldab teil arendada nii uurimis-ja praktilisi oskusi. See hõlmab nädala pikkust väljasõitu ja pakub võimalust praktiseerida juhtivaid riiklikke ja rahvusvahelisi organisatsioone kogu piirkonnas.

ArMA meelitab üliõpilasi, teadlasi ja eksperte piirkonnast ja kaugemalgi selle suhtelise lähenemise ja selle interdistsiplinaarse iseloomu tõttu.

Programm

Esimene semester (Beirut)

Esimene poolaasta on jagatud nelja temaatilise sektsiooni ja väljastpoolt.

Demokraatia ja õigused

 • Kolonialismi pärand (2cr)
 • Araabia poliitiline mõtlemine (2k)
 • Demokraatia ja inimõigused MENA-s (4 kr)

Juhtimine, õigusriik ja põhiseaduslik menetlus

 • Võrdlevad põhiseaduslikud süsteemid (4cr)
 • MENA-le kuuluvad erakonnad ja survegrupid (4 kr)

Poliitilised üleminekud demokraatiasse

 • Demokratiseerimine ja liberaliseerimine (4cr)
 • Üleminekuprotsessid MENA-s (4cr)

Rahvusvahelised suhted ja ülemaailmne inimõiguste kaitse süsteem

 • Rahvusvaheline inimõiguste ja inimõiguste kaitse mehhanism MENA-s (3 kr)
 • Haavatavad isikud ja rühmitused Inimõigused (3 kr)

Teine semester (Rabat, Ramallah või Tuneesia)

Õpilased peavad läbi viima teadustööd ja kirjutama väitekirja teisel semestril. Samuti saavad nad teha internatuuri ja järgida vastavaid kursusi ülikoolis.

Vastuvõtutingimused

Akadeemilised nõuded

Taotleja peab olema vähemalt 240 ECTS (magistrikraadi või bakalaureusekraadi täiendava 60 põhitaseme Euroopa ainepunkti või samaväärne). Kursused peaksid olema poliitikas, õiguses, muus ühiskonnateaduses või erialal vastavas erialal.

Taotlejatele, kes täidavad kraadi sisenemise nõuded hiljem taotluse esitamise tähtpäevaks, palutakse esitada praegune kirjalik dokumentatsioon. Programmi lõplik vastuvõtmine sõltub lõpetatud kraadi dokumenteerimisest.

Lisauuringud ja kogemused

Täiendavad uuringud ja praktilised kogemused inimõiguste valdkonnas valitsustevahelistel, valitsusvälistel ja valitsusvälistel organisatsioonidel aitavad teil oma kandidatuuri tugevdada.

Kuidas registreeruda

Taotluse esitamiseks peate täitma lisatud taotluse vormi ja stipendiumi vormi. Samuti peate oma taotlusele lisama:

 • Teie viimasest diplomist saadud palgaastmete koopia
 • Teie diplomi koopia
 • CV
 • Teie passi koopia
 • Digitaalne foto
 • Kavatsus, milles selgitatakse teie huvi programmi vastu ja oma karjääri ambitsioone
 • Kaks soovituskirja (vähemalt akadeemilise)

Saada oma taotlus ja asjakohased dokumendid aadressile arma@usj.edu.lb.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Saint-Joseph University (USJ) is a private Lebanese university that was established in 1875. The university and its degrees are officially recognized by the Lebanese state, in accordance with the prov ... Loe edasi

Saint-Joseph University (USJ) is a private Lebanese university that was established in 1875. The university and its degrees are officially recognized by the Lebanese state, in accordance with the provisions of the private higher education that governs higher education in Lebanon. Näita vähem