Arendamise juhtimine (MSc)

Üldine

Programmi kirjeldus

Veebi avatud uste päev 28. mail!

Registreeruge nüüd meie veebipõhiseks avatud uste päevaks ja tutvuge oma lemmik bakalaureuse- või magistriprogrammiga! Selle veebipõhise avatud uste päeva jooksul räägivad õppejõud ja üliõpilased teile kõike, mida soovite teada saada õppeprogrammide, praktikate ja karjäärivõimaluste kohta. Võite saada ka mulje koolist ja Hollandis õppimisest!

Magistriõpe Juhtimise Areng (MSc) on mõeldud keskmise karjääri arengu spetsialistid, kellel on taust maaelu või põllumajanduse alal. See kõrgelt hinnatud programm on tuntud oma rahvusvahelise õpikeskkonna, meeskondlike projektide ning teooria ja praktika ühendamise kaudu. Vastav töökogemus on kursuse jaoks ülioluline, kuna õpilased panustavad ja kasutavad oma varem omandatud teadmisi.

Lõpetajad on pädevad maaelu arengu spetsialistid, kes on valmis toetama teenuste osutamise organisatsioone, era- ja valitsusasutusi, valitsusväliseid organisatsioone (VVOsid) või muid arenguga seotud organisatsioone toidu- ja toitumisjulgeoleku, katastroofiohu ohjamise, sotsiaalse kaasatuse, soo ja noorus. Niisiis, kui soovite saada teavet tõrjutud inimeste elutingimustest ja ellujäämisstrateegiatest ning saada ettevalmistused selle ülevaate muutmiseks organisatsiooni poliitikas ja strateegiates, siis liituge programmi Juhtimine arenguga.

Niisiis, kui soovite oma ametialaseid tulemusi parandada ja organisatsioonide programmidesse ja poliitikatesse panustada, siis liituge programmi Arengu juhtimine magistriprogrammiga.

Master in Management Development pakub kolme eriala:

Programmi struktuur

Karjäärivõimalused

  • Toiduga kindlustatuse projektijuht
  • Jätkusuutliku põllumajanduse nõustaja
  • Programmi koordinaator MTÜ
  • Nõustaja ümberehitus pärast katastroofe
  • Vahendaja põllumeeste ja valitsuse vahel
  • Põllumajanduse koordinaator
  • Sotsiaalse kaasatuse konsultant

Hinnatuim magistriprogramm 2018

Magistriprogramm Arenduse juhtimine sai oma põllumajanduse ja toiduprogrammi eest 100-st punktist 78 juhendis „ Keuzegids Magistriõpe 2018” ja sai sellest tulenevalt parima programmi staatuse (teatmik põhineb 2017. aasta riikliku üliõpilasuuringu tulemustel )!

Stipendiumid

Meie magistriprogrammid on abikõlblikud oranži teadmiste programmi (OKP) jaoks , mis oli varem Hollandi sõpruskonna programm. Oranžiteadmiste programm (OKP) on suunatud valitud arengumaade spetsialistidele, kes saavad pärast õpinguid Hollandis edasi arendada ja tugevdada organisatsioone, kus nad töötavad.


Rohkem informatsiooni?

Kas soovite lisateabe saamiseks meiega Skype'is tutvuda? Palun kontrollige meie veebisaiti.

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

Are you interested in an English-taught Bachelor or Master's program with a practical approach? Come and study at Van Hall Larenstein, the most sustainable University of Applied Sciences in Holland! ... Loe edasi

Are you interested in an English-taught Bachelor or Master's program with a practical approach? Come and study at Van Hall Larenstein, the most sustainable University of Applied Sciences in Holland! At Van Hall Larenstein we train ambitious and innovative students who want to contribute to a more sustainable world. Our programs focus on the domains of Food and Dairy and Animals and Business. During your study, you will work on several international projects and internships at companies where you apply the theory in practice. Right from the start, you will develop a professional network of students and colleagues from all over the world. Näita vähem
Leeuwarden , Velp , Vlissingen , Rotterdam + 3 Rohkem Vähem