Arendamise juhtimine (MSc)

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Arendamise Juhtimise (MSc) on mõeldud keskkooli karjääri kujundamise spetsialistidele, millel on maaelu arengu või põllumajanduse taust. See kõrgema hinnangu saanud programm on tuntud oma rahvusvahelise õppekeskkonna, meeskonnaprojektide ning teooria ja praktika ühendamise kaudu. Kursuse jaoks on oluline asjakohane töökogemus, kuna õpilased osalevad ja kasutavad oma varem omandatud oskusteavet.

Lõpetajad on pädevad maaelu arengu spetsialistid, kes on valmis toetama teenuseosutajate organisatsioone, eraõiguslikke ja valitsusasutusi, valitsusväliseid organisatsioone või muid arenguga seotud organisatsioone toidu ja toitumise turvalisuse, katastroofiohu vähendamise, sotsiaalse kaasatuse, soolise võrdõiguslikkuse ja noorsoovaldkonna valdkonnas. . Seega, kui soovite tutvuda nende inimeste elamistingimustega ja ellujäämisstrateegiatega, kellel on oht, et nad saavad end tõrjuda, ja et nad saaksid seda ülevaadet tõlgendada organisatsioonipoliitikasse ja -strateegiatesse, siis liituge arengukava juhtimisega.

Seega, kui soovite oma professionaalset jõudlust parandada ja aidata kaasa organisatsioonide programmidele ja poliitikatele, siis liituge arendusprogrammi juhtimisega.

Master in Management Development pakub kolme eriala:

Programmi struktuur

Karjäärivõimalused

• toiduga kindlustamise projektijuht
• Säästev põllumajanduse nõustaja
• Programmi koordineerija valitsusväline organisatsioon
• Nõustaja taastamine pärast katastroofe
• Vahendaja põllumajandustootjate ja valitsuse vahel
• põllumajanduse koordinaator
• Sotsiaalse hõlvamise konsultant

Parima hinnaga magistriprogramm 2018

Magistriõpe " Arengujuhtimine" sai informatsioonijuhendis " Keusegids Magistriõpe 2018" põllumajanduse ja toiduprogrammi jaoks 78 punkti 100-st ja sai sellekohase tippprogrammi staatuse ( infojuht põhineb 2017. aasta riikliku üliõpilaste uuringu tulemustel )!

Stipendiumid
Meie magistriprogrammid on abikõlblikud

Rohkem informatsiooni?

Kas soovite meid kohtuda

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Are you interested in an English-taught Bachelor or Master programme with a practical approach? Come and study at Van Hall Larenstein, the most sustainable University of Applied Sciences in Holland! ... Loe edasi

Are you interested in an English-taught Bachelor or Master programme with a practical approach? Come and study at Van Hall Larenstein, the most sustainable University of Applied Sciences in Holland! At Van Hall Larenstein we train ambitious and innovative students who want to contribute to a more sustainable world. Our programmes focus on the domains Food and Dairy and Animals and Business. During your study you will work on several international projects and internships at companies where you apply the theory in practice. Right from the start you will develop a professional network of students and colleagues from all over the world. Näita vähem
Leeuwarden , Velp , Vlissingen , Rotterdam + 3 Rohkem Vähem