Arenenud Euroopa integratsiooni magister

Üldine

Programmi kirjeldus

EuroMaster on interdistsiplinaarne inglise keele õpe, mille eesmärk on rahvusvaheliste noorte ja keskastme spetsialistide ning kõrgelt arenenud poliitiliste teadlaste hulk. See annab üliõpilastele arenenud akadeemilise koolituse laias valikus ELi poliitikavaldkondades ja kontseptsioonides, et saada põhjalik arusaam Euroopa integratsiooni protsessist nii selle majanduslikus kui ka poliitilises mõttes.

Programm toimib "Master after Master", nõudes, et õpilased peaksid olema tugevate ja järjepidevate märkide vähemalt 4 aastat õppima.

Mida ma saaksin õppida?

EuroMaster pakub nelja kursuse (21 ECTS) ühisosa Euroopa integratsiooni põhijoonte kohta:

Kohustuslikud kursused (21 ECTS):
  • Euroopa integratsiooni majandus
  • Poliitika kujundamine ja huvide esindamine Euroopa Liidus
  • Euroopa Liidu ajalugu ja õigus
  • Uurimismeetodite laboratoorium
Spetsialiseerumise võimalused (24 ECTS):

Pärast nelja kohustusliku kursuse läbimist peavad õpilased võtma 2 eelvalitud spetsialiseerumise võimalust , mis valitakse allpool loetletud 4-st:

  • Euroopa majandus: ELi siseturg
  • Ränne ja Euroopa: mitmekesisuse poliitika ELi sisserändepoliitika valdkonnas
  • Euroopa välissuhted ja julgeolekupoliitika: Euroopa välissuhted Euroopa julgeolek ja terrorismivastane võitlus
  • Euroopa keskkonnajuhtimine: Euroopa majanduse keskkonnasõbralikkus Euroopa kliima ja energia juhtimine

Õpilased peavad ka lõpetama magistritöö (15 ECTS)

Kokku: 60 ECTS

Kes saab taotleda?

EuroMaster on suunatud nii täiskoormusega üliõpilastele kui ka erineva taustaga spetsialistidele, kes püüavad süvendada oma arusaama EList. Sel eesmärgil korraldatakse Euromasteri klassid pärast tööaega, et võimaldada nii täiskoormusega üliõpilastel kui ka professionaalidel osaleda loengutes. Vastuvõtuks kvalifitseerimiseks peaksite olema:

• Magistriõpe või sellega samaväärne vähemalt 240 EAP sotsiaal-, majandus- või politoloogia, ettevõtluse, õiguse ja / või kaasaegse ajaloo alal. Kui teie kraad ei vasta nendele erialadele, võib kvalifitseeruda asjakohane töökogemus nendes või seotud valdkondades.

• suurepärased akadeemilised tulemused nii varasemate 70% -lise taseme (2. klassi auhindade ülemine osakond, Belgia samaväärne, ülemine 2: 1 Ühendkuningriigi ekvivalent, 2,8 / 4 GPA).

• tõestatud inglise keele oskus

Lisateabe saamiseks külastage IES-i veebisaiti, mis on pühendatud sellele programmile:

Õpetajaskond

IESi Euromasteri õppejõud on ainulaadne tuntud ELi teadlaste ja ELi tipptasemel praktikute segu, mis ühendab akadeemilise täpsusega uusimad praktilised teadmised ja kultuuriline mitmekesisus. Taotlused ja stipendiumid Külastage meie veebisaiti, kuidas taotleda.

Programm pakub mitmeid stipendiume, mis toimuvad vähendatud õppemaksu vormis. Neid antakse akadeemiliste teenete ja tõendatava vajaduse alusel. Õpilased peaksid programmi taotlemisel taotlema õppest loobumist - loobumisavaldused tuleks esitada hiljemalt 15. aprilliks.

Karjäär ja vilistlased

Kõik IESi üliõpilased võivad saada karjäärinõustust, sealhulgas vestlussõnu ja CV-d VUB-i karjäärikeskuses. Selle suurepärase teenuse kohta lisateabe saamiseks külastage seda lehte .

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

The Institute for European Studies is an autonomous department of the Vrije Universiteit Brussel. It was created in 2001 through an initiative taken by the Flemish Government. As a Jean Monnet Center ... Loe edasi

The Institute for European Studies is an autonomous department of the Vrije Universiteit Brussel. It was created in 2001 through an initiative taken by the Flemish Government. As a Jean Monnet Center of Excellence, the IES teaches advanced Master programmes, and focuses on interdisciplinary research in European Studies, more specifically on the role of the EU in an international setting. Within this scope, the IES provides academic services to scholars, policy makers and the general public. Näita vähem
Brüssel , Viin + 1 Rohkem Vähem