Read the Official Description

Õpilased saavad praktilisi kogemusi aruandluses, redigeerimises ja nendega seotud tootmis- ja disainioskustes mitmesugustes teksti-, heli- ja visuaalkeskustes. Neil on võimalus kasutada, kogeda ja mõelda ajakirjanduslikust praktikast koosnevates valdkondades, sealhulgas dronides, virtuaalses reaalsuses ja arvutiseeritud aruandluses ning töötada juhtivate uurijate, spordi- ja ettevõtlusajakirjanikega. Üldeesmärk on suurendada kohaliku, piirkondliku ja ülemaailmse meediamaastiku kohanemisvõimet ja innovatsiooni. See kursus on osa liigendatud õppekavast ja sobib kõigile, kes on huvitatud sellest, kuidas täielikult kasutada ajakirjanduse võimet, olemasolevatest meediatöötajatest ja ajakirjanike lõpetajatest, kellel on vaja täiendada oskusi või proovida uusi asju inimestele, kes on huvitatud kogu potentsiaali realiseerimisest. digitaalse häirete kohta.

Programmi lõpetajad: neil on tugevad ja paindlikud uurimis-, aruandlus- ja tootmisoskused ning kriitiline arusaam tänapäevasest meediast on innovatiivsed praktikud ja vilgas mõtlejad, kes suudavad arendada uusi ideesid ja praktika kogu ajakirjanduses ja meedias, kes püüavad saavutada juhtpositsioone, mis põhinevad eetiline, professionaalne ja läbipaistev tava omab võimalust töötada kogu platvormidel, kanalitel ja erialadel digitaalses ja esilekerkivas keskkonnas, on arusaamine meedia rollist kohalikul, piirkondlikul, riiklikul ja globaalsel tasandil.

Karjäärivalikute hulka kuuluvad reporter, produtsent, saatejuht ja toimetaja kõigis era- ja avalik-õiguslikes meediaväljaannetes, ringhäälingu- ja kirjastusorganisatsioonides, sealhulgas digitaalsetes start-upides, mittetulundussektoris ja meediaväljaannetes.

Program taught in:
Inglise

See 94 more programs offered by University of Technology Sydney »

Last updated November 25, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Jan. 2020
Duration
1.5 - 2.5 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
16,800 AUD
AUD-s 24cp-seansi kohta
By locations
By date
Start Date
Jan. 2020
Application deadline

Jan. 2020