Arenenud linnade juhtimise magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Linnad ja kogukonnad on tänapäeva peamised väljakutsed, mida peame mõistma ja suutma lahendada, kaasates kodanikke säästva arengu ja elukvaliteedi parandamisse.

Arukas linn on linn, mis põhineb oma kodanike vajadustel ja kasutab arenenud tehnoloogiaid, et edendada konkurentsivõimet, säästvat arengut ja paremat elukvaliteeti.

Kuna linnastumine süveneb, peavad linnad seisma silmitsi erinevate tasandite säästva arengu väljakutsetega: keskkonna, sotsiaalse ja majandusliku, eriti vähemarenenud riikides, kus linnastumine on palju suurem. On oluline kehtestada integreerivad poliitilised vormid, et parandada nii linna kui ka maapiirkondade elanike elukvaliteeti ja suurendada sotsiaalset kaasatust.

Eksklusiivne magistriprogramm arukate linnade ja kogukondade juhtimiseks ja juhtimiseks

Programm sobib kõigile

  • kes töötavad avalikus halduses, omavalitsustes, kohalikes kogukondades, arenguagentuurides ja tulevikku vaadates.
  • kes aitavad pakkuda arukaid / täiustatud teenuseid energiatõhususe, liikuvuse, kommunaalteenuste vms valdkonnas.
  • kes töötavad ettevõtetes või institutsioonides ja näevad ettevõtlusvõimalusi kõrgtehnoloogiate arendamisel ja pakuvad terviklikke aruka / täiustatud lahendusi.

Konkreetsed ja nüüdisaegsed lähenemisviisid programmi rakendamiseks

  • Uurimismeetod, milles kasutatakse suuri andmeid ja nüüdisaegseid analüüse .
  • Parimate tavade uurimine kriitiliste süsteemide mõtlemise arendamiseks ja nende edukaks edastamiseks kohalikku keskkonda.
  • Suhtlemine õpetajate ja praktikutega kohalike lahenduste rakendamisel nii kodus kui ka välismaal.
  • Uuenduslik õppimine koos välitööga reaalmaailma projektides ning koostöös kohalike elanike ja muude sidusrühmadega avalikus, erasektoris ja kolmandas sektoris.97860_doba_pigac_si__MPP6145.jpg

Akrediteerimine

Arukate linnade magistriprogrammi juhtimine on akrediteeritud Sloveenia kõrghariduse nõukogul. Sloveenias asuvate akrediteeritud kõrgkoolide ja -programmide loetelu leiate Sloveenia kõrghariduse kvaliteedi tagamise ameti (SQAA) veebisaidilt, mis on kõrgkoolide kvaliteedi tagamise Euroopa assotsiatsiooni (ENQA) liige.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We are a fully accredited modern European business school dedicated to individuals who are interested in improving their knowledge and competitiveness through online and face-to-face learning. Our hig ... Loe edasi

We are a fully accredited modern European business school dedicated to individuals who are interested in improving their knowledge and competitiveness through online and face-to-face learning. Our high-quality study programmes, available in four different languages, follow the standards and requirements of the current European and global business environment. Näita vähem
Maribor , Belgrad + 1 Rohkem Vähem