Arengu psühholoogia MSc

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Keskendudes imikute ja laste arengule, on kursus suunatud tüüpilisele ja ebatüüpilisele arengule keskendunud teemade laiaulatuslikule valikule. Uuritakse erinevaid teoreetilisi lähenemisviise arengule, võttes arvesse võrdlevaid ja kultuuridevahelisi lähenemisviise. Teid õpetavad akadeemilised töötajad psühholoogilise uurimistöö esirinnas ja viivad läbi nende järelevalvet väitekirja.

Meie kursuse eripärane omadus on võimalus osaleda käimasolevates uuringutes, mida ülikool viib läbi koostöös kohalike haridusalaste teadustöö praktikumooduliga. See annab praktilisi kogemusi psühholoogiliste uuringute läbiviimisel väikelastega. Samuti annab see võimaluse kogeda psühholoogilist tööd reaalse maailma seadetes ja koostöös spetsialistide mitut valdkonda hõlmava meeskonnaga.

Dundee's on meil spetsiaalsed seadmed, spetsiaalsed laborid ja maailmatasemel teadusrajatised. Nende hulka kuuluvad EEG laborid, mitmesugused silmajälgimise tehnoloogiad, 2D ja 3D liikumise jälgimissüsteemid ning fMRI-välise juurdepääsu võimalus Ninewellsi õpetamishaigla kliiniliste uuringute keskuse kaudu.

Oleme väike, sõbralik osakond, mis pakub psühholoogias keskendunud õpetamist ja uurimistööd. See tähendab, et saame teada oma õpilastele ja pakkuda neile nende õpingutes vajalikku individuaalset toetust. Seda tõendab meie edetabel 10% Suurbritannia psühholoogia osakondades õpilaste rahuloluks (National Student Survey 2016).

Meie magistrandi üliõpilastel on psühholoogiahoone raames oma pühendunud sotsiaal- ja õppevaldkonnad. On olemas aktiivne üliõpilaste psühholoogia ühiskond, mis korraldab ühiskondlikke üritusi. Kuna psühholoogia asub sotsiaalteaduste koolis, on lihtne kohtuda teiste valdkondade õpilastega (nt arhitektuur ja linnaplaneerimine, äri, geograafia, õigus, poliitika ja majandus) ning osaleda väljaspool psühholoogiat käsitlevaid seminare. See võimaldab teil paigutada oma õppimine laiemasse sotsiaalsesse konteksti ja luua kontakti teiste õpilastega, kes on tulnud üle maailma, et õppida Dundee linnas.

57393_bonnie-kittle-302772.jpg

Kuidas sulle õpetatakse?

 • Loengud ja seminarid
 • In-klassi töögrupp
 • Töötoad
 • Kutsutud kõnelejate teadusuuringute seminarid
 • Koolitus- ja arendusvõimalused (nt karjäär, CV, esitus / intervjuu oskused)

Võite osaleda ka uurimistöös, mis põhineb kas psühholoogias või "reaalses maailmas" haridusruumis, pakkudes ainulaadset võimalust töötada otse nii laste kui ka praktikutega.

Kuidas teid hinnatakse?

Kõik meie hinnangud on 100% kursuste alusel, sealhulgas:

 • esseed
 • väikesed seminar-stiilis esitlused
 • statistika harjutused ja viktoriinid
 • uurimisettepanekud / aruanded
 • plakati esitlus
 • uurimistöö väitekiri

Mida sa õpid

Põhimoodulid

 • PY50003 - Teadusuuringud praktikas
 • PY51001 - teadusuuringute sihtasutused
 • PY51002 - kvalitatiivsed uurimismeetodid
 • PY52004 - teadustöö doktoritöö
 • PY52007 - täiustatud kvantitatiivsed meetodid

Täiustatud moodulid

Valisite ka kaks arenenud moodulit, tavaliselt järgmistest:

 • PY50031 - eneseteadvuse arendamine
 • PY50404 - lugemise arendamine ja puue
 • PY50428 - Arendav psühhopatoloogia
 • PY50441 - sotsiaalne, emotsionaalne ja moraalne areng
 • PY54008 - imiku areng

Karjäär

Selle kursuse õpilased on kasutanud kvalifikatsiooni, et parandada oma võimalusi haridus- ja kliinilise psühholoogia kursustele jõudmiseks. Teised kasutavad doktoriõppe alustamiseks teadustöö koolitust.

Mitu tudengit on õppinud õppima abiteenistujatena, psühholoogide abistajatena või jätkanud logopeedide koolitusi. Kõrgharidus parandab üldiselt töövõimalusi, kui nad konkureerivad psühholoogia lõpetanutega muudes ärivaldkondades.

Sisenemise nõuded

Te peaksite hoidma või ootama esimese või teise taseme diplomit psühholoogias, mis tavaliselt annab Suurbritannia psühholoogilise ühingu liikmeks saamise õiguse.

Inglise keele nõue

IELTS Üldiselt 6.5

 • Kuulamine 6.0
 • Lugemine 6.0
 • Kirjutamine 6.0
 • Rääkimine 6.0

Inglise keele programmid

Pakume eelseisundi ja sihtprogrammi (programme) kogu aasta vältel. Need on ette nähtud Ühendkuningriigi ülikooliõppe ettevalmistamiseks, kui te ei ole veel täitnud keeleküsimusi otsese kraadiprogrammi sisenemiseks.

Dundee kohta

Fantastiline kultuur, kaunid maastikud ja kuulsalt sõbralikud inimesed, Šotimaal on südames kirg ja uuendusmeelsus ning need on vaid mõned põhjused, miks see on hämmastav koht elamiseks ja õppimiseks.

Dundee asub Šotimaa idarannikul Tay jõe kallastel. See ilmub korrapäraselt Suurbritannia elukvaliteedi uuringute ülaosas, pakkudes kõike seda, mis on linna elus hea, kuid mis on sõbralik, kompaktne ja hõlpsasti navigeeritav.

Wall Street Journal nimetas Dundee üheks kümnest kuumast sihtkohast 2018. aastaks.

Dundee elanikkond on umbes 150 000 inimest. Kui õpilased moodustavad ühe viiest elanikkonnast, on meie linn suunatud üliõpilaselule.

Meie ülikoolilinnak asub otse Dundee elavast ja lõbusast West Endi südamest, kus on kõik oma kodu-poed, kauplused, restoranid ja restoranid.


“Šotlased on toredad ja sõbralikud. Ma mäletan esimest päeva, kui ma saabusin, kaaslast, kes pidi minuga kohtuma, polnud veel kohal. Taksojuht ajas mind minema, koputasin uksele ja teda polnud seal, nii et ma ootasin õues. Keegi tuli ja küsis, kas mul on kõik korras, ja kutsus mind sisse, kuni ootasin. Ta tervitas mind ja andis mulle süüa ja juua, nii et hakkasin Dundee ja Šotimaa inimesi armastama esimesest päevast, kui ma tulin. ”
Willy William Mrema on pärit Tansaaniast ja õpib magistrikraadi geotehnika alal.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... Loe edasi

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. Näita vähem