Arengu psühholoogia magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursus

Psühholoogiakoolis on areneva psühholoogiaalase kompetentsikeskuse üha kasvav maine, kus on huvi kognitiivse arengu, keele omandamise, autismi, motoorika arengu, inimeste ja loomade koostoime, lapse ohutuse ja vigastuste ennetamise, kultuurilise arengu konteksti. Koolis tehtavad teadusuuringud otsivad viivitamatut reaalajas rakendusi. Näiteks koerte näoilmete vääritimõistmise uuringud on viinud ennetusvahendina, et vähendada koerte hammustatud lapsi.

Teil võib olla juurdepääs spetsialistile Lincoln Babylab, mis on varustatud eelisjärjekorraga, kuulamise ja silmade jälgimise võimalustega, samuti mootorsõidukite laboratoorium ja uurimisvahendid võrdleva kognitiivse arengu uurimiseks.

Kuidas sa õpid

Programm algab igal aastal septembris. Õppetöö toimub valdavalt esmaspäeval ja teisipäeval, ehkki õpilased võivad osaleda muudel nädala päevadel. Osalise tööajaga õpilased võivad osaleda ühel nendel päevadel.

Programmi õpetavad kogenud teadustööga tegelevad töötajad, kellel on arengu psühholoogia taust, mida toetavad erinevate koolide töötajad kogu sotsiaalteaduskonna kolledžis, aidates seeläbi kaasa multidistsiplinaarse õpikeskkonna loomisele.

Mõnedel juhtudel jagatakse õpetamist teiste magistriprogrammidega, pakkudes võimalusi MSc Kohtuekspertiisi psühholoogia ja MSc psühholoogiliste uurimismeetodite õpilastega suhtlemiseks.

Psühholoogiakoolis on edukas uurimusseminar, kus riiklikud ja rahvusvahelised teadlased esitavad oma tööd, mis paljudel juhtudel on otseselt seotud arengu psühholoogiaga seotud probleemidega.

Kursuse koosseis ja esitlus katkevad iga mooduli kohta erinevalt ja võivad sisaldada loenguid, seminare, töötoad, iseseisvat õpet, praktikume, teadustööd ja üks-ühele õppimist.

Õpilasi oodatakse osalema vähemalt 2-3 tundi iseseisvat enesetööd iga kontakttunde kohta.

Kuidas teid hinnatakse

Selle kursuse hindamine on mitmekesine ja võib sisaldada uurimistööettepanekut, essee, juhtumianalüüsi, kirjanduse ülevaadet, uurimisaruannet või esitlust.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Sisenemise nõuded

Esimene või ülemine teise klassi tunnustab kraadi psühholoogia või samaväärse kvalifikatsiooni ja klassi C GSE matemaatika. Võib kaaluda kraadiõppe ja erialase kogemusega kandidaate.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s vähemalt 5,5-ga igas elemendis või samaväärsena. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem